Prvi indoor grow +Speed auto i northern lights auto

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

darth_furio

Aktivan Član
20.07.2022
106
392
63
38
Smoke report: +Speed - bas se vidi da je 50/50 hibrid, omutavio sam fino, prvo u glavu i onda lagano prelazi u body relax te me spustila njezno na pocinak. Ali bas ono stoned feeling da nemres pratit tok misli i 15 puta pocinjes raditi jednu stvar. Miris mi je tesko opisati onak kao caj i baca malo na lavandu ili u tom stilu nesto, ugodno i glatko ide u pluca. Munchiesi opasni, pojeo sve kaj sam imao od junka. Od 1 do 5 jos dajem 3.8.
Cream Caramel: Balkonusa koja je bila duplic i koje je ispalo cca 10g suhog -miris se nije nesto razvio niti nakon 3 tjedna tegle, bas na nista mi ne baca nego na suho bilje, malo zeze za grlo, a rad je ono cisti opijat. Lagano fetalni polozaj i spavat za pol sata nakon dima. Munchies dodju samo kao misao, ali sam oduzet da nemogu nista jesti. Od 1-5 dajem joj 2,5 jer je bas smrtulja koja oduzima.
Northern Lights: otkinuo sam vrhic i posusio ga prije par dana te sinoc bacio na bong. Moram priznat da mi je najbolja iako cu reportat jos malo detaljnije nakon curanja. Onak ima bas onaj miris na hipije i indiju ak znate o cem pricam. Puca dosta jako i u glavu i u tijelo, ali se da izbrijat na njoj. Jucer sam s klincem plesao baby shark nakon dima i bilo nam je top, poslje toga se volio sa zenom i zaspao kao dojence. Opusta bas fino i svidja mi se rad, 2 sata zajebancija i onda za lec, bas vecernja brija. Sto se munchiesa tice, razmisljam o hrani, ali se da iskontrolirati, ubio dve mandarine i bananu samo :D Od 1-5 dajem joj 4. Next run cu nesto malo vise sativasto bacit da se da po danu hihotat i zajebavat jer ove 3 za sada su samo za po doma di je krevet blizu i di sam na sigurnom :D Toliko od mene bratjo, nek vas Jah blagoslovi masnim vrhovima!