Prvi indoor [Pc Grow box]

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
savijaj te biljke a treba si vec davno nemoj ih pustati u vis nema potrebe za tim...
 
06.10.2010
29
2
1
35
Znam tu vec kasnim, ali nemam ljepila za glue gun da napravim resetke.. Trebao bih do veceras to zavrsiti
 

opa cupa

fuckin' Petrolhead
Administrator
04.03.2012
7.986
34.300
2.598
17 dana stare biljke a ti ih prehranjujes vec treci put, apsolutno nepotrebno ako tako nastavis dimit ces kemikalije a najvjerovatnije i spalit biljku.meni jednostavno nije jasno zbog cega toliko prehranjivanje netko je gore napisao da prehranjuje svakim zaljevanjem jebote pa taj dim mora imati okus i miris kao domestos.pozdrav i smanji gnojivo ako zelis nesta srolati
 

$DoLaR$

Aktivan Član
16.06.2011
489
36
0
40
da netko čita sve ovo pa zaključio bi da nam vutra stvarno smeta :) sori na offu ali imaš j**** biljke i silom ih želiš uništit.....svaka čast :)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
ti napisao da bi trreabalo povecati a ne sad unistiti biljku mada lepo igleda ....
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
vent za upuh ti netreba, napraviće se podtlak... premalo ti je svjetla...
pazi na vodu, korigiraj ph.. i nemoj se razbacivati frazama "skunk"... :icon_wink:

jer i sam si reko da je domačica... skunk je marihuana, isto kao vino i chardonnay ili sauvignon!
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
svaki dan gnjojiti i to u vege fazi nema smisla,biljka niti ima potencijala niti može apsorbirati toliku kolicinu,nemože ni vode a kamoli dodataka,možeš je samo uništiti
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
SiD nebi se složio s tobom. Za mene je skunk hibrid indike i sative (50-50%), haze je sativa u večem postotku, a kush indika. Zar nebi trebalo tako biti? Ako griješim neka me netko ispravi. Sorry na offtopic-u. :)
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
pa sid je i rekao da je skunk vrsta marihuane, kao sto je to i jack... jer, na zalost, uobicajeno je da se pod skunkom podrazumeva bilo koja jaca vutra, od cega se licno jezim...
inace, skunk je u originalu 75% sativa a 25% indica, hibrid razvijen jos '69 u americi, ali je prosao kroz dosta modifikacija pogotovo kod holandskih uzgajivaca
 

makisplit

Aktivan Član
07.03.2012
501
132
0
43
PowerSeed je napisao(la):
pa sid je i rekao da je skunk vrsta marihuane, kao sto je to i jack... jer, na zalost, uobicajeno je da se pod skunkom podrazumeva bilo koja jaca vutra, od cega se licno jezim...
inace, skunk je u originalu 75% sativa a 25% indica, hibrid razvijen jos '69 u americi, ali je prosao kroz dosta modifikacija pogotovo kod holandskih uzgajivaca

hoceš reci da danas svatko na svoju ruku bez obzira na postotak može strain nazivati skunkom?
 

xxrobixx

Aktivan Član
18.09.2009
384
317
63
Underground
Mislio sam za ovaj dio da se ne treba razbacivati frazama "skunk". Naravno da ne treba koristiti riječi kojima ne znaš njihovo značenje, ali ako je to-to, zašto ne? Hvala PowerSeed što si objasnio.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
makisplit je napisao(la):
hoceš reci da danas svatko na svoju ruku bez obzira na postotak može strain nazivati skunkom?

ne, svaki pravi proizvodjac skunka pise na svojoj deklaraciji sta je u pitanju, varijeteta ima dosta... ali je problem na ulici, jer ulicni dileri u poslednje vreme koriste taj izraz za svaku jacu travu, a to je na zalost verovatno zato sto sami korisnici unose zabunu jer isto tako tretiraju skank travom "koja radi" a ostalo su valjda domacice il sta ja znam, znam samo da definitivno postoji zabuna oko toga i da je skunk postao,prakticno sinonim za "dobra vutra" naspram lose... to htedoh reci... malo ko od "obicnih" korisnika koji se snabdevaju na ulici ulazi uopste u pricu o vrstama, genetici... ma gomila njih ne zna ni koji se deo biljke pusi niti da postoje muska i zenska biljka, tako da...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.