Prvi indoor uzgoj (110w CFL)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Creative

Grow support
Poznanik Foruma
04.02.2012
1.504
2.273
188
45
Tomorrowland
lampe ti basi nisu za grow koliko se vidi ..pogotovo ako ima 40 dana ,mozda da malo pogledas spektar tih lampi i pokusas zamjeniti te sijalice za bolje .
vodu nemoj ostavljati 2 dana da stoji jel ti Ph skoci na preko 8 i to nije dobro za njih .dosta je pola sata cisto da izlapi klor iz nje.
neznam kako ces upariti te male i ovu veliku u jednom boxu .
mozes raditi lst ako imas grana da to izvedes ;)
malo vece slike ne bi skodile i ovdje ti je vrh dobio po tamburi ..jel do topline, od nesdostatka hrane ili pretjeranog gnojenja nemogu reci trenutno .
ako nisi gnojio a biljka je 40 dana u tom malom kalju ili presadi ili ju pocni hraniti ....1 tjedno joj je dosta ,ne cesce :D
 

skunkgrower

Aktivan Član
27.10.2013
50
62
0
aaa brate toliko problema... Sta se zarulja tice neznam hocu li uspjeti naci neke bolje jer sam jedva i ove našao.. One su razlog sporog rasta.. Ali ja cu bit zadovoljan s cim dobijem .. S ovim malim neznam sta cu one ce stat na 12/12 kad ovu prebacim na cvjetanje.. Sta se LST tice necu to raditi jer se bojim da cu slomiti grane jer to nikako do sada nisam radio.. Sta se gnjojenja tiče prije 15 dana sam je presadio u posudu od 15l sa composanom i organskim gnjojivom necu gnjojit duze vrijeme sada, zanima me Kreativni mogu li ja nju sada prebaciti na cvjetanje? :)
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Creative je napisao(la):
...dosta je pola sata cisto da izlapi klor iz nje...
Koliko si siguran za ovih pola sata? Znam da treba da se prokuva voda 20-ak minuta da bi se rešio hlora iz nje pa mi tih pola sata nekako malo.
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
pola sata je cisht ok....kui/š, klor nije topiv u vodi i brzo ispari. Ja osobno go ostavim cirka 1h, malo još protresem, reguliram Ph i to je vishe manje to....
 

Jolly Joker

Compost your enemies!
Prijatelj Foruma
14.10.2010
1.319
8.339
258
Nešto mi se ne slaže sa onim što sam ja čitao ali ajde, ne bih da spamujemo dnevnik čoveku.

Skunkgrower, daj neki update, nema te! :D
 

ljoVe

Aktivan Član
02.09.2009
119
94
28
40
Mudro zboriš ĐoliŠaljivče, tako ja radim... nije neko mjerilo da je to najispravniji nacin...ali nisam imao problema s time...super stvar je ostaviti crijevo s pumpicom da nekih 3 sata fila zrak...kasnije u podmakloj fazi nema prcanja sa vodikovim peroksidom i tim sranjima....SkunkGrower...što se LST-a tice, samo savijaj...i ako negdje pukne imobiliziraš je i još bolje ako preživi....nema muke bez nauke...ali one se lijepo savijeju i nece puknuti ako imaš filing za osjecaj...