Prvi nepoznati grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
22.12.2015
38
58
18
mostar
Dobar dan vutrasi i vutrasice!
Nemam nikakvog iskustva sa uzgajanjem al imam oko 15ak sati citanja foruma. Nadam se da cu nekako uspijet.

Sjeme sam dobio bez ikakvih informacija o genetici i icem. Dobio sam 4 sjemena i prije dva dana stavio u maramicu i namocio maramicu vodom. Prije satak sam provjerio sjemena i primjetio klicu. Pun srece otrčao sam u bastu po gnojivo pomjesano sa stiroporom i zasadio sjeme klicom prema dole. Nakon samih 5 minuta igranja s njom slucajno je prevrnem (umalo oplako). Napokon je nadem nakom 10 minuta i vratim u maramicu. Za sad je zalivena al se bojim stresa, ako nista od nje nadam se za ove tri. Ne ocekujem skoro nista jer je ovo vise experiment al volio bi da nesto uspije.
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Naj zamerit ali baš se ponašaš kao kamikaza....niti info o boxu..niti info o mediju..niti info o nikakvim faktorima...koji cine grow uspjesnim..ajde daj baci neku konkretno info..pa bumo vidjeli dalje
:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nina palčica
22.12.2015
38
58
18
mostar
@Zelenko63
Jer nemam ni ja. Box ce vjerovatno biti 45x45x80 pa planiram sto prije na 12/12 rezim da bude niža (ako uspije ijedna)
Rasvijeta bi trebala bit stedne sijalice koje jos nisam uzeo, a box oblozen alu-folijom. Ventilacija ce bit mali grijac/ventilator sa vise postavki i dva ventilatora od compa
 
22.12.2015
38
58
18
mostar
Znam da je tesko gledat ovaku neznalost ali hvala sto ostajes i pomazes. Trenutno cekam informacije o pozadini sjemena. Nacito sam se dosta dnevnika al opet slabo meni to ide.
 
22.12.2015
38
58
18
mostar
Nisam sad dobar u sastavima al ovo je sto ja znam za sad:
Box 45x45x80 ce mi bit drveni (stara komoda) sa staklenim vratima (ako je to problem mogu i to prekrit) iznutra ce bit oblozena alu folijom. Sijalice ce biti stedne (ni ja sad neznam koliko komada al cu stavit bar 3 jace) jos mi nije u zemlji al ce biti u nepoznatom (stavit cu sliku) pomjesanom sa striporom.
 
22.12.2015
38
58
18
mostar
Hvala tamara naći cu neku pogledat cu sutra u cvijecari ili tako nedje. Citao sam o vrsti koju treba koristit al nisam naso, doduse nisam se ni trudio, pa cu sutra trazit.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: t@mara
22.12.2015
38
58
18
mostar
@Zelenko63 vidim da mi želiš pomoci al se ja u sijalice bas nikako ne razumijem, o tome cu jos citati u tudjim dnevnicima sa stednim sijalicama jer mi hps nisu u financijskom rangu
 
22.12.2015
38
58
18
mostar
Ovo je u biti trebo biti samo eksperiment bez ikakvih ocekivanja i da sam sebe pokrenem da uradim nesto dok jos nisu bile ni proklijale al sam samo citao forume umijest da uradim nesto
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.