Prvi ormarski easy bud auto 125cfl

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
APTUS All-in-One Pellet (1kg)
APTUS All-in-One Pellet (1kg) je sporo otpuštajuće 100% organsko gnojivo u obliku peleta. Pruža cjelovitu prihranu bilja u razdoblju od tri mjeseca. Vrhunsko nizozemsko gnojivo. Svaka aplikacija traje od 10 do 12 tjedana i može se ponovno primijeniti na duže cikluse. Posebno je formulirana sa dodatkom makro i mikronutrijentima, aminokiselinama i biostimulantima kako bi se unaprijedio razvoj biljaka tijekom vremenskog razdoblja. Ovaj All-in-One proizvod se može primijeniti tijekom presađivanja ili pripreme tla izravno u tlo ili kao gornji sloj za produljenje ciklusa uzgoja. Kompletan profil hranjivih tvari smanjuje stres biljke koji mogu uzrokovati stvari iz okoliša, štetnnici i patogeni.

APTUS All-in-One Pellet (1kg) – zašto ga koristit?
  • jednostavno i potpuno 100% organsko gnojivo
  • nakon primjene ovog gnojiva dovoljno je dodavati samo vodu
  • sporo otpuštajuće gnojivo koje se može mješati u tlo ili dodati na vrh supstrata
  • lako i jednostavno za korištenje – primjena traje 2-3 mjeseca
  • poboljšava zemlju, poboljšava razvoj bilja stimulira korisne mikroorganizme
  • dugi vijek trajanja uz odgovarajuću pohranu
APTUS All-in-One Pellet (1kg) – kako ga koristit?
Možete ga aplicirati na nekoliko načina:

  • pomiješajte odgovoarajuću količinu peleta u medij za sadnju prije same sadnje… ili
  • stavite pelete na dno svake sadne rupe… ili
  • posipajte pelete oko same biljke
Korištenje u kraćem ciklusnom periodu uzgoja do 3 mjeseca:

  • koristiti 50-100g po biljci
  • za zemlju bogatom glinom (tkz teška zemlja) aplicirati 100g po biljci
  • za ugoj u kokosu ili lakšoj zemlji aplicirati 200g po biljci
Ako je ciklus uzgoja dulji od 3 mjeseca, ponoviti gnojidbu posipanjem peleta oko biljaka ili ih pomiješati oko biljke na oko 5 cm dubine pazeći da ne oštetite korijen, zaliti vodom.

APTUS All-in-One Pellet (1kg) -sastav:
  • NPK (6-5-13) gnojivo sa dodatkom Mg 2% i SO3 15%
  • organski mikroelementi Boron (B); Željezo (Fe); Mangan (Mn), Cink (Zn)
  • L-aminokiseline
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
:mario::uff kaj je pocela mirisat.. (ukucanima smrdit...) moral bum sad na plati skemijat neki filter i vent. pobušio sam ovaj ko da bu hps nutra, a sad sa ovim hladnim cfl .. nema smisla... mislim na mjestu di je 14masjstica maknut vent i s flex cijevi smjestit filter na stranicu kutije da ne zaklanja svjetlo, ove ostale o tvor(ov)e zaljepit i još stavit 2,3, cfl kaj boljenajdem i rasporedit oko biljoze... bemti kolko zafrkancije... prije oko polu šatora nisam imao ni bliz u toliko problema. ugodan dan ljudovi. pozz od mene idem sad nekaj delat ipak sam poduzetnik;)
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Ne diraj ništa, oni ce ti sami pokazat kad su za otpis.. :cool:.
Bolje biljku približi lampi, kolko vidim vrhovi su ti na nekih 15-20cm od lampi, stoga digni posudu da ti vrhovi budu na 5 cm od lampi.. Ovako gubiš puno dragocjenih lumena.. :confused: :fuck:.. Sretno dalje.. :razvaljen::
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
danas nutra idu još barem 4 lampe, i da budem još podignuo.a sad moram rješit neki filter jer sve šnjofa
 

Kajzla

Aktivan Član
14.10.2017
211
675
93
39
Dimenzija X
Ako je po knjigama, čini mi se da imaš viška azota. Počeli su listovi da se savijaju u kandžu, a verovatno će uskoro da krenu da žute od vrha ka unutrašnjosti, na nekoj slici se vidi i da jesu počeli, mislim. Odradi par zalivanja sa čistom vodom. Inače, jel krenula u flowering stretch ?
Nisam se mnogo interesovao oko automata, ali napreduje kao iz vode, što bi se reklo :)
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
da, čini mi se da je to... oni pelleti su živo sr*** , a problem je i pre velika razlika u temperaturi a to sam rješio uljnim radijatorom. da krenula je, raste ko luda, a moj zaključak je ne koristiti već klasika tekuće
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
Ovak za svaki slučaj sam isprao zemlju. Otuširo i ocjedio. Sad ću čekat da se dobro osuši pa vidjet kaj dalje. Stvarno me čudi da je došlo do problema sa dušikom jer uonim pelletima piše da ima malo N, a isto tako voda je u granici tj 6.5. neznam, bumo vidli... Fakat nemam sreće. Taman je krenula cvast. Valjda se bude oporavila
 

Mad Rabbit

I am not stoned, I am herbally medicated ;)
Poznanik Foruma
17.11.2014
2.390
13.407
358
Nije to od viška dušika neg ti biljci fali vlage u boxu, a kanđe su ti znak da ju previš zalijevaš. :puuuh::. Pošteno ju zaliješi mir dva-tri dana dok to ne popije i tako u krug.. :cool:
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
pa zaljevam svaka 4 dana sa manje od litre vode, provjerim kolko je teška tegla, mislim da je višak zato kaj se pojavljuje žutilo na vrhovima kanđi i to samo na mladim listovima, nema veze isprana pa sad nebum zaljeval do idućeg petka ili dok se ne posuši zemlja skroz.
vlaga u boxu je uvjek 40+% imam nutra onaj viks ovlaživać
 
Poslednja izmena:

Stipe

Urednik
Moderator
20.03.2014
12.260
35.790
2.698
Weed California USA
Pretpostavljam da ti je temperatura pre niska jer manje od litru svaka 4 dana je malo premalo. ugasi ovlazivac pa bi trebo dobit koji stupanj na temp. digni temp na 27, pojacaj ispuh pa ce se i gnojenje i zaljevanje vratit u normalu
 

poduzetnik

think outside the box
Banovan
09.04.2012
285
926
93
Ispravile se kanđe, ipak kupanje pomoglo. Stvarno ova sorta ne trži puno. Ovi pelleti nisu za nju. Danas sam opet malo pritegnuo grane i doveo u istu visinu. Temperatura po danu max 29 a po mraku uspijem održati na 20 min. Mislim da je temp šok i gnoj poremetili protok N. I da stavio sm u box još 4 cfl 20w 2700k tako da sad uz 125w dual imam oko 200w pretežno 2700. Teram cvjetove. Nakon oporavk ide crvena plantela
 
Poslednja izmena: