Prvi out grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Ovak ekipa,uzeo sam 3 random sjemenke na klijanje(25.6) i proklijale su 29.6,bile su u kući pod 5 cfl žarulja da ojačaju da ih mogu u kante presadit.
Zemlju sam koristio iz VRTA,da dobro vidite iz vrta,pošto je kod nas jako plodna zemlja.
Gnojio sam ih prva 2 tjedna po jako male doze Plantela List-om,3ći tjedan po pola doze i sad ovaj tjedan po dozu i pol,vidim da im paše.
Ja mislim da su ove 2 male zakržljale u razvoju a treća da jako lijepo napreduje,list na listu.
Slike gdje ima vode i gdje je vlažnija zemlja to je friško navodnjeno/nahranjeno.
Gnojiva:
Plantela List
Plantela Cvet

Slike sam uzimao iz neodređenih datuma,ali sam ih po starosti poredao od 1 pa nadalje.

Moram danas napraviti popodne pa i to uploadat.
1

1

1

2

2

2

2

3

3

3

4

4

4

4

5

5

5

6

6

6

7

7

7
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Malo sam je u početku stavio :/ :/ a kasnije mi se nije isplatilo dodavat jer su listovi bili maltene skroz do zemlje :/ kako bude bude,ovo mi je prvi out grow.
Vidjet ćemo kako će se razvijati situacija,od jučer popodne do danas ujutro sam vidio razliku(jučer dodao dozu i pol plantele lista).
U popodnevnim satima ću opet otići i nabaciti koju sliku.


EDIT
Ova največa mi smrdi po vrhovima(hedovima).
 

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Vodit ću ga naravno,ovo ide do kraja.
Već sam sam sebe prijavio da sam stavio u pogrešan podforum,vidio nakon što sam stiso post :/



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: L0oD

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Znam da sam se loše pripremio :p
E vidiš to sam zaboravio pitat,hvala na odgovoru,kad budem išao danas na sajt probušit ću.



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Prorahli samo tu zemlju površinski da se ne skori i valjda bude nešto....

Budem,samo recite što da popravim tu što se da popravit osim presadnje da napravim to kad odem danas,u zemlji ima kamenćića,gornji sloj bih možda mogao dodati još kamenćića i prohralim zemlju zajedno s kamenćićima da se sloj neskorava više.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ttt

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Nemoj stavljati kamencice odozgo po zemlji,oni se uzasno ugreju na suncu,ako vec hoces da malciras bolje stavi slamu ili 2-4cm sloj tankih grancica :)
Da sam na tvom mestu stavio bi im kupovnu zemlju ali ajde kad si vec krenuo tako onda je redovno okopavaj i obavezno okopaj pre svakog zalivanja da bi zemlja bolje upila vodu.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Evilmage007

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Uredu :)
Čekam da se zemlja malo posuši pa ću ju srediti,napravio sam rupe na dnu kante.
Evo par slika od prije 30tak minuta.






nTfvnsu.jpg


 
Poslednja izmena:

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
To je samo pravilno doziranje plantele lista i plodno tlo ;) Na tom tlu da govno posadim ono će izrast :p



* * *
ne treba citat kada odgovaras odmah nakon posta
pwrsd
 
Poslednja izmena od urednika:
  • Sviđa mi se
Reactions: Ajme meni

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Hvala svima na podršci,zemlja izgleda UŽASNO! Ali uz pokoji kamenćić da ima zraka i bolju odvodnju ona bude bolja nego 90% kupovnih ;) Ovaj puta mi morate vjerovati na rijeć,ali možete vidjeti i po biljci,to su gore LIST NA LISTU.Ja mislim da su biljke čisti dokaz koliko je zemlja dobra ;)
 

sharp

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
27.08.2011
1.253
2.610
188
Haj Nehaj
Ja ti vjerujem jer svoju prvu biljku sam isfurao u slicnoj zemlji ali je bila direkt u zemlju ubodena i koristio golublji izmet za prihranu.
Rezultat: 4.5m. u vis, 3.5m. u sirinu, 1.3kg. suhe vrhunske vutre :), a popcorn headova bacio jos dobrih 300 g.
Tvojim biljkama proble ce pricinjavat to sto nece bit mjesta za korijen sirit.
Kad bi ih ikako mogao ubacit direkt u zemlju ,na tom mjestu di ih drzis, bilo bi idealno.
Do cvatnje dostigle bi min. po metar i pol svaka.:banana_rasta:
 
Poslednja izmena:

Evilmage007

Banned
Banovan
04.11.2012
234
137
43
31
Croatia
Ja ti vjerujem jer svoju prvu biljku sam isfurao u slicnoj zemlji ali je bila direkt u zemlju ubodena i koristio golublji izmet za prihranu. a popcorn headova bacio jos dobrih 300 g.
Rezultat: 4.5m. u vis, 3.5m. u sirinu, 1.3kg. suhe vrhunske vutre :).
Tvojim biljkama proble ce pricinjavat to sto nece bit mjesta za korijen sirit.
Kad bi ih ikako mogao ubacit direkt u zemlju ,na tom mjestu di ih drzis, bilo bi idealno.
Do cvatnje dostigle bi min. po metar i pol svaka.:banana_rasta:

Baš se sad i ne usudim to dirat,jedino ali jedino da isječem kante i tako u zemlju direkt stavim,jer nebih sad volio da odu u klinac :/

EDIT
Pod isječem kante,mislim na rubove s obje strane tako da mogu cijelu zemlju izvaditi iz njih bez da biljke ikakav stres proživljavaju.
 

ttt

Aktivan Član
17.07.2015
124
258
63
32
Nemaš frke za to,pustiš da se osuši malo potupkaš sastrane ak se nije odvojila,okreneš kantu naopačke,a biljku držiš između 2 prsta i zemlja će ispast van,iskopaš rupu usitniš zemlju u njoj i staviš biljku s zemljom unutra,zatrpaš i zaliješ. :thumb: