Prvi outdoor(ak-48,critical mass,skank #1,blueberry)+prihrana

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
17.06.2011
8
0
0
30
evo ovako, ovo mi je 1. grow ,ali sam ga shvatio ozbiljno i ništa nisam prepustioslucaju

kupljene sjemenke sam stavio na klijanje u hermetički zatvorenu posudu,a njih same sam stavio u destiliranom vodom natopljene vate.nakon 4 dana sjemenke su isklijale a njih sam stavio u zemlju pH vrijednosti 7 ,te posude stavio u box kojem je napravljena ventilacija i odgovarajuce štedne Osram žarulje ,a to bi izgledalo ovako
datum : 7.6.

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

za prihranu je korišten HESI komplet,koji sam počeo davati po uputama sa HESI kalendara

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting


biljke su 22.6.premještene na outdoor ,u rupe dubine 40cm a promjera 30cm ,rupu sam ispunio navedenom zemljom kojoj je još dodan stiropor a i samu zemlju sam pomiješao sa prirodnom (80%-20%)
plan mi je bio da dnevnik uzgoja objaviti po završetku,ali zbog manjka informacija (malo ljudi sadi vani pro biljke,te im daje prihranu) odlučio sam staviti najnovije fotografije uslikane 3.8.da prikupim vaša mišljenja o mogućem završetku tj.branju

ovdje se radi o 7 biljki ,3x critical mass,2x ak-48 ,1x skunk#1 i 1x blueberry

boca je stavljena radi lakšeg uočavanja veličine biljke

ak-48
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

ak-48 2
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

blueberry
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

critical mass
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

critical mass 2
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

critical mass (zakržljali)
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

skunk#1
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting

molim ozbiljne i realne komentare.hvala ! :icon_cool:
 

SenzaPieta

Aktivan Član
03.06.2011
281
168
43
Maca Pro je napisao(la):
molim ozbiljne i realne komentare.hvala ! :icon_cool:

Prvi savet ti je da pises u jednini,pisanje u mnozini je zabranjeno na forumu...


Koliko sati dnevno imaju direktnog sunca?

Btw savet drugi je da im rezes vrhove ili uradis lst,da bi ih razgranao i dobio kasnije na kolicini...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
zdrave su,nista ih nije napalo ali nemaju dovoljno sunca. Sta je tu je,nesto ce biti,ali nista posebno. Bitno je da budu zenke i da probas svoj urod.
sretno sa sajtom
 
17.06.2011
8
0
0
30
ma da se to još iskrčit,ako nije pre kasno.a jel bi se usudio netko nešto reći o mogućoj količini ?!
,i jel moguća pomoć oko tog lst-a ,prešao sam forum par puta(nema ništa konkretno,),ali ne bi mi škodila direktna pomoć,dakle nekakav link za lst u ovoj mojoj fazi biljke !! hvala !
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
jel bi se usudio netko nešto reći o mogućoj količini ?!
Mozda nekih 20ak suvog po biljci. Lst ti nece mnogo pomoci jer pocinje cvetanje,ali pokusaj sa par njih. Dovoljno je da vezes vrh biljke i povuces na dole i uvezes za stapic u zemlji.
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.595
2.598
Ja bih ti savjetovao da ne diraš ništa.Kasno je sada za akcije toga tipa.Probaj malo više svjetla da imaju i valjda će biti nešto.Samo se naoružaj strpljenjem.
 

Blade

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
11.07.2011
2.504
2.929
188
39
Negdje na Balkanu
Svijetlo je definitivno problem,biljke su slabije nego što bi trebale biti (po meni),sviđa mi se sve ostalo i želim ti svu sreću.Genetika AK47 je biljka do 150cm visine bi trebala dati 100g suhog,ali ako ne riješiš svijetlo ništa od toga.
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Genetika AK47 je biljka do 150cm visine bi trebala dati 100g suhog,ali ako ne riješiš svijetlo ništa od toga.

ova njegova biljka ne moze da izbaci 100g suvog ni da je preseli na livadu. U ovoj situaciji, 30g po biljci ce biti nepobedivi uspeh.