Prvi Outdoor grow 2012

Hesi Original Sjemenke Hempatia Organics Nutrients
Želite nešto više od socijalne mreže?
Društvo za legalizaciju marihuane, medicinu i uzgajanje kanabisa. Registrujte se za dodatne opcije foruma.
Registracija

pecurko

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.06.2009
211
155
43
38
o.k. su biljcice, malo izduzene zbog nedostatka svetla, ali lepe...
Takodje mislim da nisu preslabe za out, jer i pod oblacnim nebom biljke vrse fotosintezu, jedino ako bas bude nepogoda tipa grada, mada tad nece bolje proci ni biljka od 50cm...

The Man From Utopia

Aktivan Član
06.08.2009
171
129
43
47
Hoće li to ostati u jednoj saksiji do kraja?
Pročitao sam bar nekih stotinak postova gde kažu da to ne valja.
I sam sam se tako "igrao" pre desetak godina, sve se upetljalo kad sam hteo da ih presadim..

Prater

Prijatelj Foruma
04.04.2012
145
325
63
Ovo izgleda ko da svakih 5 dana dobiju sunca "na kapaljku", tolko su izduzene. Pocni presadivati u vece saksije, sto prije to bolje.

OP
OP
Sadim-travu
30.05.2012
18
0
0
29
Poslednjih par dana malo sunca imaju...Ovih dana idu napolje iz ove saksije, nadam se da ce odahnuti napolju .

VenloNL

s kauča na fotelju s fotelje na kauč
Poznanik Foruma
07.06.2010
6.906
30.847
2.598
Ma dobro je to,ne sekiraj se...samo ih zasebno presadi van kad se vrijeme stabilizira malo i to je to.
Sretno.

OP
OP
Sadim-travu
30.05.2012
18
0
0
29
OP
OP
Sadim-travu
30.05.2012
18
0
0
29
Biljoze su porasle dosta... primile su se lepo, vreme se popravilo...pomozite sa gnojivom..... slike ovih dana

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.005
184
88
Hehe tek sam sada skuzi nick xd sadim-travu xd :D

Nego, jesam ti reko da ce vidno narast, to je taj neki tip koji "eksplodira" u mladosti. lol

A jesi sta stavljao u zemlju kad si presadivao? Jel obicna zemlja ili kupovna? I trebala bi slikica za neku preporuku, ak najdonji listovi nisu poceli zutjeti a zemlja je prirodna (nije kupovna), ne bih je dirao jos.

Edit:
Isprike.

Koliko ti pise na toj kupovnoj zemlji da ima gnoja (za koliko tjedana?) Ti mali listici (kotiledoni) znaju pozutjet sami od sebe, biljka ih odbacuje jer ih ne treba, to ne mora biti povezano s gnojivom uopce.

OP
OP
Sadim-travu
30.05.2012
18
0
0
29
sutra ce biti slike da vidite napredak.... kupovna je zemlja i mislim da su ona dva mala listica pozutela nisam siguran skroz :D

OP
OP
Sadim-travu
30.05.2012
18
0
0
29
UPDATE! :D

Biljoze su stare 29 dana... odlicno napreduju, ona dva najniza mala listica su pozutela tako da mislim da je vreme da se gnoje sa Plantella List ako se ne varam.
Na dan slikanja izgledaju smuseno, jbga padala kisa ceo dan.
Evo i slika

Nemate dozvolu da vidite linkove. Prijavite se ili registrujte se.

Moze samo pomoc oko videcete oznaceno na slici male rupice na jednoj biljci... to je jedina rupica na svim biljkama, ali bojim se da ih ne bude jos .... sta da radim povodom toga ??? evo i slike...

Canna

Aktivan Član
11.06.2012
90
11
0
40
pospi neo pitroid po biljkama i riješen problem,to su ti lisni buhači a nema boljeg od neo pitroida i košta samo nekih 9 kn stoga odvali!

OP
OP
Sadim-travu
30.05.2012
18
0
0
29
taman cu sutra da uzmem neopitroid i najverovatnije Plantellu List da vec pocnem sa gnojenjem