Prvi outdoor grow - dnevnik

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
22.6.2012. Foto update sa sajta..

-zalijana 1.5L vode
PRVA TOPIRANA :notnice:

OVAKO SE RAZVILA IZ TOPIRANOG DIJELA:
i DVA LJEPA VRHA

ULOVIO SAM I JEDNOG ULJEZA:
MUDONJA:balls:
BIO SUPERCROPAN I SADA IŠČUPAN

Evo ga desilo se da od dvije, jedna mudonja ..to ti je 50/50.. Uglavnom ovaj put sam biljku zalio samo vodom cca 1.5l a sljedeči put pet zaljevam koprivom.. Nisam mogao vjerovat kad sam vidio muda..totalno me uhvatilo nespremnog..:icon_frown:hehe iščupao sam ga i doviđenja u smeče...
pozdrav i danas mali update sa drugog sajta..
:samoja
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
2.07.2012. ZALJEVANJE BILJKE 3l vode

Prošlo je 10 paklenih dana od zadnjeg zaljevanja i nisam znal kaj če me čekat na sajtu, ali evo izdržljiva je to biljka. Svaki put sve veča.
Sad su dva glavna vrha i 7 sporednih a ima još vremena za rast. Kao što sam i rekao jednom je topirana i jako sam zadovoljan tom odlukom jer se ljepo razvila.. evo fotki od danas poslje zaljevanja..



POZDRAV I SRETNO::::
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Za prvi grow sam dosta zadovoljan... kak neču biti kad vidim kak ljepo napreduju na svim sajtovima a ova je posađena u isto vrijeme ko i ona muška koju sam eliminirao ranije pa se nadam da bi i ova već pokazala da je muška..Jedva čekam cvijetanje da vidim napokon kak to izgleda uživo..
POzdrav i sretno svima..:samoja
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Za growere... :whacky058:
[video=youtube_share;Envz8BIvBgg]http://youtu.be/Envz8BIvBgg[/video]
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Ekipa vutr.org zamolio bi jedan savjet vezan uz zaljevanje i hranjenje biljke kad sam na odmoru. Za 15tak dana idem na more na 2 do 3 tjedna a to se teoretski podudara s početkom cvijetanja biljke, Gledam nešto prognozu za ovaj mjesec i za sad je najava kišno vrijeme za cijeli sljedeći tjedan pa si nekako mislim s obzirom na samu lokaciju biljke koja je samo da kažem odlična što se tiče sunca i jedne sitnice da je ispod 20cm zemlje uvijek vlažna lagano,uvijek provjeravam pa sam tako i provjeravao kad su bile velike vručine i jednostavno je takav sajt. okolo su koprive i šikara par grmova i na samoj zemlji je sloj ajmo reći sjena tako da sunce rjetko gdje direktno po zemlji tuče.
E sad ja idem na more 1.8 i vjerovatno če opet biti sunčano i vruče pa si mislim dal bi uopče trebal slagat nekakvo navodnjavanje recimo kap po kap s obzirom da je outdoor i da je zemlja do sada uvijek ispod površinskog sloja bila lagano vlažna ili da samo ostavim pa kad se vratim sredim situaciju..?
Inače nabavio sam za vege
BioBizz-Bio-Grow-1L-150x150.jpg
BioBizz BIO Grow +
ZA cvijetanje GHE Bio Bud pojačivač cvijetanja i Hesi phosphorus plus[h=3]
BIO-BUD-150x150.jpg
[/h]Imam jedan kanister od 15l koji mogu pomoću cijevčice složit da kaplje kap po kap. Dal je to pametno tak složit ili da ostavim samo? Najvjerovatnije nije pametno stavljat gnojivo u taj kanister..
Ako ima neko neku ideju ili mišljenje , svako je dobrodošlo..
Pozdrav
 

CATFISH

Aktivan Član
12.04.2012
93
15
8
48
Ma što ćeš se patiti s tim karnisterom itd.,pa još ako je bilo vlažno po takvim vrućinama..Zalij i ujedno pognjoji prije nek odeš i miran si,doćekati će te žive i zdrave.Sad ako instaliraš taj karnister od odmora skoro ništ jer će te uvijek kopkati dal funkcionira,dal ga je tko spazio pa isao gledat...
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Pa da i ja si tak cijeli dan mislim..Netrebam se zezat s karnisterom još sad nekim, pa da se brinem samo dal je neko provalio sajt radi njega.. DO 1.8 ču najviše dva puta pognojit BioB Grow-om i prije puta dobro zalijat biljku,Pošpricat protiv nametnika (neo-petrid i neem) to je to..Vračam se na cvijetanje pa ako če sve biti ok idem dalje s poslom.... A i dobro će doći da ne hodam okolo sajta tih par tjedana pa ako me neko vidio do sad možda zaboravi na mene skroz ,mada se pazim i po mraku zadnjih nekoliko puta samo..
Za gnojiva mislim da sam dobro odabrao, za BioBud sam čitao dobre kritike i daje dobre rezultate u outdooru.

Mali sporedni update prve biljke iz ovog dnevnika, nažalost nisam imao fotić kad sam prošli put bio na drugom sajtu a mob ne nosim sa sobom pa nema fotki danas ali slikat ču ovih dana da vidite koji je to monstrum..Raste od 3.mjeseca i sad ima 2m visine 1.5m širine.
Nisam mogao vjerovat svojim očima, tri put sam prošao pogledom preko nje i nisam mogao pronači jer sam tražio nešto od 1m ili tak negde..Divota..
Pozdrav i uživajte u ostatku ljeta.. :D
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
da, batali kanistar, prezivece 100% sve i da ne padne kap kise... i bar jos jedan photo update pre odlaska ;)
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
Pozdrav ekipa:hippy:...evo vratio se ja s juga i ima nešto što me kopka zadnji tjedan a to je da treba otići na sajtove u obilazak.. ugh.. jedan je malo sigurniji a za ovaj mi je malo frka sad odma ići provjeravat al smislio sam plan akcije pa ako ima neko kaj za predložit ili iskomentirat nak pomogne.. ovako sam zamislio ta sad. Uzet dalekozor i fotić kao neku kamuflažu..ono došao sam isprobat novi dalekozor i fotić a ustvari s druge strane njive mogu dalekozorom provjerit dali ima nekog okolo pa čak i da se potrudim vjerujem da bi i biljku mogao vidit. jedna je biljka na tom sajtu pa nevjerujem a bi plavci baš kampirali za jednu biljku cijeli dan gubili na to, ili su ju iščupali ili ostavili, vidjet ću. Da skratim, pola sata ču iz daljine i svih smjerova i strana s kojih mogu gledat na sajt i okolo njega promatrat i kao nešto snimat i slagat fotić a onda krenut kući pored po nekom putu blizu biljke onako usput fotografirajuči i gledajuči dalekozorom na drugu stranu nešto pa ako je safe malo snimit biljku i vidit kaj još treba.. Kaj vi mislite? Dali bi me zaustavili ako se negdje skrivaju da ne diram biljku i da nemam kod sebe ništa vezano uz uzgoj biljke(voda , gnojivo, škarice itd..) i da barem dva puta prođem onako pored i da ju ne vidim a treči put kao spazim biljku i idem pogledat kaj je to.. Mislim da ako dobro odglumiš da možeš preveslat ih a i kažem prije ne vjerujem da kampiraju radi jedne biljke, ALI OPET PARANOJA ME PERE neka jer kad sam odlazio bila je 1.5m i viša a kakva gdosija me sada očekuje nemogu si ni zamislit..

Evo vam jedan pozdrav s mora..

Čisto bistro more, sunce prži ma divota je naše jadransko more, nema mu premca... :D

POZDRAV I SRETNO SVIMA :samoja
 

pasword

Aktivan Član
13.05.2012
201
379
63
42
ima li bilo kakve naznake da ti je neko provalio sajt? slazem se da treba biti oprezan...dosta oprezan...ali mislimi da je bolje da npr malo manje setkas i gledas..tjs da to malo brze odradis :) posto vec imas dvogled malo snimi i ako nema nikog brzo to odradi..da ne bude sta se ovaj sa dvogledom setka ovoliko :D
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
NaŽalost netko mi je provalio sajt i odnio 3 biljke sa sobom..budala pa mogao je priČekat da zavrŠi do kraja bar a ne ovak....iŠČupane s korjenom...Žao mi je one jedne topirane od 2m koja je cvijetala veĆ 4ti tjedan i imala je potencijala... A kaj Ču sad..planirat za indor i za drugu god outdoora na drugom sajtu....jedino kaj mi je ostalo je 2.5m biljka koja je ispala hermiČ... A jbg to ide u rakiju...
Pozz
 

mega monk

Aktivan Član
25.03.2012
199
42
28
ma nema me ni u blizini više..ali točno sam misili da se bu tak nekaj desilo.. i što više istražujem sve mi više liči da su ovi dečki iz udruge za uništavanje ambrozije pročešljali područje jer je sve okolo počupanog grmlja i raskrčeno sve u pm. ovaj hermi dvaipol metarni je na totalno drugoj lokaciji udaljen 10km i tamo sam ljepo trebao sve premjestit kad sam mogao.... kaj da s tim hermijem napravim sad..to bude pk sjemena...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.