Prvi outdoor grow, Kalashnikova

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
14.05.2014
2
2
0
Veliki pozdrav svima, kao sto i sam naslov kaze ovo je moj prvi grow nadam se i uspesan :)

tip semena je Kalashnikova mesavina AK47 i Whide widow
procenat thc je 15.44%
100% feminizirana
Spremna za berbu je krajem septembra
Tip zemlje Florabela (ako se tako pise)

Dakle seme je kupljeno u Austriji u legalnom shopu, na svu srecu prodavac je bio Srbin pa me je dobro uputio u detalje za pocetak, a s obzirom da postoji ovakav forum ja i otvaram ovu temu da bi mi vi iskusni groweri pomogli oko ovog mog malog i "tajnog" projekta :)


Kao i svaki pocetnik napravio sam par gresaka u koracima, prvo je seme proklijalo 19og maja, pa sam je prebacio u saksiju najobicniju i stavio pod lampu isto tako najobicniju od 220v jer sunca nigde nije bilo i ove poplave itd itd, a plan mi je bio da je izbacim napolje u saksiju na jedno sigurno mesto.
Naravno ona se samo izduzila i nista nisam dobio, onda nakon male konsultacije sa powerseedom, prebacio sam je u 25l saksiju i kupio florabelu u kojoj sad uspesno ali lagano raste. Eto toliko od mene za sada, u nastavku cu postaviti slike sa datumima kako je sve ovo teklo, nadam se da mi ne zamerate sto sam se raspisao ali eto kako vidim u drugim postovima dobre su reakcije kada se objasne detalji uzgoja.
Naravno sve kritike su dobrodosle i tu sam da bih ucio i primao savete od svih.
E sad par pitanja u vezi ovoga, posto mi mesto na kom je sakija ne omogucava vise od 7-9 sati sunca da li je to problem?
Kupio sam i starter sa kojim sam je samo jednom zalio u pitanju je grogreen da li je pametno to koristiti i da li kupovati i neki dodatak za listanje i cvetanje?
I planiram da je treniram, detaljno sam procitao i proucio na vise foruma sta to znaci i koje sve tehnike postoje i odlucio sam se za low stress trening jer sam amater i ne bih bas mnogo da se igram oko toga.



Fg3HFXo.jpg

Ovako je izgledalo na pocetku 19maj

http://imgur.com/6Ql5SmA
http://imgur.com/8Zcv8un
presadjena u vecu saksiju 25 maja

T6GRn20.jpg

ehDs609.jpg

ldYASp5.jpg

Ovo je slikano danas

Jako sporo ide posto kao sto i vidite sunca ima malo, ali sta je tu je bice vrucine valjda :)
 
22.01.2014
47
36
18
Oprostite sto se ne vezano ubacujem,no ne mogu naci nigdje odgovor na pitanje koje imam... Koliko je biljci otprilike potrebno sunca dnevno? Znam da varira od vrste do vrste al svejedno...ja sam stavio na mjesto gdje sunca ima samo ujutro i pomalo popodne i zasad raste odlicno no kakav ce urod bit sa manje sunca? Također biljku sam stavio neki dan na sunce oko 2 sata i iz nekog razloga lišće je djelomice izgorilo...kako je to moguce?
 
24.10.2013
48
18
8
Sretan grow :)


tman19 je napisao(la):
Također biljku sam stavio neki dan na sunce oko 2 sata i iz nekog razloga lišće je djelomice izgorilo...kako je to moguce?
Nije kulturno upadati tako
ali evo ako je biljka mlada moze biti ili ako si zalijevao pa na sunce opšte je poznato da se ni cvijeće ne zaliva kamo li kanabis na suncu jakom
 
  • Sviđa mi se
Reactions: tman19
14.05.2014
2
2
0
Hvala svima i nadam se da ce biti sve kako treba samo da bude sunca :) i ako mozete odgovorite na moja pitanja koja sam postavio u postu, znacilo mi jako, hvala :p
 

Ena&Modelsy

Aktivan Član
04.01.2014
499
473
83
Pa to sa suncem ,9 sati sunca je dovoljno...a to za starter sta da ti kazem,najbolje je da koristis vec proverena gnojiva koja i vecina foruma koriste u outdooru..a to su Plantela List za vege i plantela cvet zacvetanje i netreba ti nista vise a ima je naci svuda i jako je povoljna i cena...mozes dodati i slavol ako hoces i to je sasvim dovoljno...:)