Prvi Outdoor Grow random sjemenke :=)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
28.05.2012
32
5
8
41
Pozdrav svim growerima :) evo i ja sam odlucio napravit outdoor grow , ovo je staro biće mjesec ipo ili nesto vise , izgubio sam slike kada su bile male al evo vam trenutno stanje mog growa hihih :)

2ldbvuo.jpg


2d15jqe.jpg


m7tjk1.jpg


1z49303.jpg


30mai50.jpg


xapaw9.jpg


302roev.jpg


e1exch.jpg


=) pozz komentirajte rejtajte :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Casper Hero
28.05.2012
32
5
8
41
mar1o je napisao(la):
Jel to na zadnjoj slici 6 komada u jednoj posudi?

Da, to je 6 biljaka u jednom pitaru , prvo sam ih pustio da rastu zajedno al kasnije nisam mogao otplesti korjenje pa sam ih ostavio u istom sve , presadit cu ih u 1 ogroman pitar , nadam se da neće puno narast jer zelim da budu sto manje a da procvjetaju . jel ima koja šema kako napravit da budu malene al da procvjetaju ,hvala na lajkovima i rep+ !!
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
ja bi to sve presadil u zemlju i rješil se tih tegli... sam vuče pozornost.
a to kaj veliš kaj bi htio da su male i cvjetaju, jednostavno kasnije zasadiš... dok je vrijeme cvjetanja..
 
28.05.2012
32
5
8
41
Ganja_lover je napisao(la):
ja bi to sve presadil u zemlju i rješil se tih tegli... sam vuče pozornost.
a to kaj veliš kaj bi htio da su male i cvjetaju, jednostavno kasnije zasadiš... dok je vrijeme cvjetanja..

Draže mi je da su u njima jer ako ih itko skuži ili da vidim da se netko mota oko plant mjesta lakše ih premjestim , mjesto nije baš usred ničega :pP
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
a oke, dobro je i tak.. al kolko ja znam za outdoor ti treba min 15l tegla a ti ih imaš 6 u jednoj tak da kak i sam kažeš treba ti ogrooomna tegla :)
 
28.05.2012
32
5
8
41
Ganja_lover je napisao(la):
a oke, dobro je i tak.. al kolko ja znam za outdoor ti treba min 15l tegla a ti ih imaš 6 u jednoj tak da kak i sam kažeš treba ti ogrooomna tegla :)

hehe da :) , nego ako ih ostavim u maloj tegli oce li onda bit male a kad im bude cvjetanje oce procvjetat? rađe bi to nego ogromni grm hehe
 

Ganja_lover

Aktivan Član
12.04.2012
64
2
0
34
da bit će manje, al još k tome buš imal problema s hranom jer će sve pojest, značiii trebat ćeš gnojiti... ma procvjetat će one u tome, bez brige :)
 

DJFlyHigh

Aktivan Član
18.05.2010
768
459
83
50
mogo si slike barem okrenut da nemoram glavu krivit :) ali ok je :D
ljepe su ti biljcice :) samo nastavi :) sretno !

peace out !
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Draže mi je da su u njima jer ako ih itko skuži ili da vidim da se netko mota oko plant mjesta lakše ih premjestim , mjesto nije baš usred ničega
Lakše ih preneseš..to dobro zvuči :)
No dobro,dečki su ti dali savjete,napuni posude još sa zemljom ili ih presadi u zemlju direkt.
A sad malo o načinu sađenja u kantama.Ja osobno volim,biljke isto vole...ali ima nus pojava.Kad ugrije sunce i kad one porastu...trebat će svakodnevno zalijevanje u tim tvojim posudama,obzirom da su male.Da su posude od 15-20 litara...u špicu ljeta očekuj svaka 3-4 dana,svakoj 5 litara vode.Em sunce isušuje vodu iz kanti em biljke piju kao lude.
Veličinu biljke određuje genetika,tako da iako si posadio neke indice,očekuj visinu do 1m70...a sative i do 2.5 metra...u tim posudama.
Evo ti neke moje slike čisto da usporediš i da vidiš šta te očekuje,naravno ako se bude u redu.Indica 1m70 u posudi kao što su tvoje a pred kraj izgleda ovako i uopće nije zgodna za prebacivanje:icon_lol:I to jedna,a kamoli više komada.
Onda njena djeca ali u malo većim kantama(15 lit) ...vjeruj mi,uopće nije zgodno za prenašanje:icon_lol:...još su kante imale i ručku.
Sretno...
Edit;protiv visine biljki...obavezno topiranje :)
 
28.05.2012
32
5
8
41
Ganja_lover je napisao(la):
da bit će manje, al još k tome buš imal problema s hranom jer će sve pojest, značiii trebat ćeš gnojiti... ma procvjetat će one u tome, bez brige :)

Super onda ,hvala na savjetu !

, VenloNL također zahvaljujem na slikama i svemu
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Ostavi tu grupu kako je,štaćeš drugo.Velike su već pa samim tim i korjen je isprepleten.Mislim da bi oporavak od presađivanja potrajao,ako bi uspio uopće.Kad odstraniš muške,bit će nešto od cura koje ostanu.
 
28.05.2012
32
5
8
41
VenloNL je napisao(la):
Ostavi tu grupu kako je,štaćeš drugo.Velike su već pa samim tim i korjen je isprepleten.Mislim da bi oporavak od presađivanja potrajao,ako bi uspio uopće.Kad odstraniš muške,bit će nešto od cura koje ostanu.


dosao ja danas nema nicega jebenti majku alsdmidngaionfindsiads , nema nicega , jbg bolje i to nego pandurija ***** in smrdljiva svima
 

Napušena Vjeverica

Napušen Čan
Banovan
24.12.2009
1.002
189
88
Grower999 je napisao(la):
Draže mi je da su u njima jer ako ih itko skuži ili da vidim da se netko mota oko plant mjesta lakše ih premjestim , mjesto nije baš usred ničega :pP


Brate mili ak ti to neko vidi, bit ce njemu lakse "prenjet" a na tebi :D





Ups, ukrali ti biljke. A taman te htio savjetovat :O
Moja sucut



Inace, to ti je neki lokalni stoner uzeo i odnio doma ili "popusio". Nisam ja, keve mi.
 

Froggy

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
28.07.2009
412
1.001
93
35
www.mrs.com
Jebiga stari, žao mi je.. Al kao što kažeš bolje to nego murija ;)
Probaj iskombinirat neki indoor ili se pripremaj za sljedeću godinu... Uživaj! :smoke18: