Prvi outdoor grow: Sweet Mango Automatic

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
08.05.2013
26
1
0
Kao prvo pozdravljam sve marihuana farmere na ovom forumu i zelim vam puno ukusnih plodova za 2013.

Posto mi je ovo prvi grow ikad svaki savjet dobro dode :)

Ovako stvari stoje...prije nekih mjesec dana nabavio sam sjemenke od neke dobre domačice i odlučio malo se zabavit sa poljoprivredom.
Stavio sam nekih 20 sjemenka u vatu da prokliju...9 ih je proklijalo. Sjemena sam stavio u tegle (oko 3 dl) pomijesane sa 75 % zemlje i 25% kupljenog humusa. (4 tegla sa crvenom 5 sa crnom zemljom)
Prvih tjedan dana su mi bile na balkonu (primjetio sam da je izbilo samo 4 biljčica pa sam onih 5 otklonio) onda sam ih odnio u sumu da rastu. Proslo je od tada sigurno nekih 2 tjeodana, ljepo rastu ali 1 puno brze nego ostale (ova ima nekih 8 cm ostale niti 4). Čitajući postove po forumu odlučio sam pobat svoju sreću sa par komada automatika. Pošto mi je prvi grow odlučio sam uzet 3 kom early misty i 2 kom durban poison (za 2 dana idem po njih u austriju). Jos nekih tjedan dan i mislim da su mi spremne za divljinu...jedino me zanima koju zemlju treba pomiješat za najbolji uzgoj (za domaje)...svaki ssavjet dobro dođe...hvala unaprijed

p.s. Ako sta pomaze zivim 5 km od obale :)
 
08.05.2013
26
1
0
Doslo je do promjene planova...umjesto e.m i durban poisona nabavio sam 5 komada sweet mango-a. Svaka informacija o toj vrsti dobro dođe. Bio sam u vrtnom centru da kupim zemlju, jedinu vrstu koju su imali je Florabella Blumenerde (5.5-6.5 ph, Npk 14,10,18)...gnojivo nisu imali pa koristim neki Hortyfloor Stallatico (6,40 ph),to mi koristi majka za ruže ...Zanima me ako ima ko iskustva sa tom zemljom i gnojivom
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
gde si nasao sweet mango :) lep hibrid, sativa dominant, ima u sebi thai genetike, unutra cveta preko 70 dana, za napolje nemam pojma, vodi se kao indoor strain, mada sumnjam da ce mu nesto faliti napolju ;)
da menjam onda naslov dnevnika
 
08.05.2013
26
1
0
Nabavio u austriji od GHS-a...prodavačica mi preporucila, rekla je da je to vrlo pogodna vrsta za klimu u mojem kraju

Slobodno promjeni naslov...ja neznam kako : s
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
ako je ghs onda je druga prica, to je onda automatik, klasican sweet mango radi omni seeds... pogledaj o strainu na zvanicnom sajtu ghs-a, onda nema thai genetike (ima nesto malo u mango strainu), to je hibrid od mango x big bang autoflowering: Flowering Outdoors: 7 weeks flowering time with a production up to 60-80 grams/plant.
 
08.05.2013
26
1
0
Klice su u teglama vec 4 dana i nikako da izađu na povrsinu. Danas sam bio vidit situaciju i na svakoj tegli je

izbila mala stabiljka od nekih 0.1 cm....jel to normalno?
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
kad bi stavio fotku lakse bi odgovorili, sta ti znacu mala stabljika, jel se vide kotiledoni... sutra ce to biti jasnije pa fotkaj
 
08.05.2013
26
1
0
Problem je u tome da nisu jos izasli kotiledoni...bio sam ih danas posjetit i primjetio sam da lagano izlaze na povrsinu..koliko inace treba da se vide kotiledoni?

*nakon koliko vremena
 
08.05.2013
26
1
0
Da nije mozda problem u zemlji? Prije nekih 2,3 tjedna stavio sam 4komada domaja u tegle sa vrtnom zemljom i gore navedenim gnojivom, super se razvijaju, jedna ima skoro 20cm
 

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
biti ce to ok, ali neznam jesi li procitao gore su ti decki objasnili da trebas pomijesati zemlju s kvalitetnom kupovnom.

sretan i siguran uzgoj...

pazi kad slikas ako imas android telefon da nije slucajno gps upaljen i da zabiljezi taj polozaj u trenutku slikanja, sto se kasnije moze iscitati bez problema...

dobro, 5 komada za out nije strasno + automatik di ces bolje. :)
 
08.05.2013
26
1
0
posto sam imo neke privatne probleme duze vrijeme nisam mogao updejtat status i skoro sam odustao od growa, ali na kraju sam ipak promjenio misljenje :-D

Evo situacije...biljke sam prije nekih tjedan dana presadio na sajt...ali primjecujem da dvije ne napreduju kao ostale...po mom misljenju niti jedna ne napreduje kako treba. Iskopao sam rupu dubljine nekih 30 cm i sirine oko m i pol. Svu zemlju sam bacio i stavio zemlju sa polja (crvenica) pomijesanu sa humusom (domaci humus) i kupljenom zemljom (gore navedena) u omjeru 75/25 i na kraju sve lijepo zalio...proslo je od tada tjedan i ne vidim neke znacajne promjene u razvoju, nadam se da ovih dana ce ocajat, zalijevam ih svaki drugi ili treci dan. cim dodem do laptopa stavljat slike...jel bi pomoglo da ih zalijevam sa nekim djubrivom?