Prvi outdoor na pustom otoku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Sekach

Tekst kojim se isticem
30.07.2010
797
149
63
Ti si si odredio taj datum 15.9. za berbu, ali to mozes zakljuciti samo po biljci kada je spremna...a ja bi rekao da ova prije kraja 9-og mjeseca nece biti spremna...jer jos uvijek je jako zelena i za 2 tjedna ti nece biti gotova...a steta je upropastiti ovakav urod...

Bolje ju ostavi jos i onda se dodes samo provozati na berbu...osmisli nekakav najosnovniji nacin da se sama zalijeva ako joj je potrebno i nema problema...

A ne znam odakle je kolega koji je cuvao biljke do sada...da on i nastavi kada odes...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
svaka čast na growu, biljke su odlične. ljepo napreduju!

ali moram se složiti sa Greenpower1 i Sekachem... loša ti je kombinacija da bereš to 30.08. - ni u ludilu

do sredine 10 mjeseca (pričam odokativno) ti komotno moraju/trebale bi stajati vani! Ali to ćeš najbolje vidjet sam.. oko toga ti slabo ko može pomoć, (točan datum berbe)

ostavi ti to da raste, zalijevanje nije hitno i nemoraš često, ali bi trebalo u svakom slučaju, prihranu možeš otpisati jer će ti to samo otežavati stvar ako si u nemogučnosti posjeta sajtu! - za outdoor se nemoraš brinuti za gnojenje, to je samo tvoj izbor, možeš a i nemoraš!
ti to steraj do kraja kako god je moguće pa čak i da napraviš neki sistem samo zaljevanja kako kaže Sekach!

sretno ti bilo i nemoj to uništiti!
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
hvala ljudi...napravit cu kako kazete, jer ipak mi je prvi grow, pa neke bude kako treba :)

Strpljenja....strpljenja...uffff kako mi se puši....ali iplatit ce se :)

little smoke report...jucer sam na brzinu mali vrhic osušio sa fenom...naravno odvratno za pušit...ali duhovi su me pratili po otočiću...
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
SimasZg je napisao(la):
little smoke report...jucer sam na brzinu mali vrhic osušio sa fenom...naravno odvratno za pušit...ali duhovi su me pratili po otočiću...

evo vidiš, a kak će tek bit kad to sve odradiš do kraja i kad biljka bude kak spada! :thumb:

bit će bombe, vidi se,
samo polako i sretno,
drž se i pamet u glavu
 

Meskalito

Panamamama
Urednik
Moderator
08.10.2008
955
1.439
163
O da ,ne zuri :) . Ako vec nema opasnosti od ljudi pusti ih makar do kraja oktobra ....il jos duze ako treba
 

Remus

Banned
Banovan
31.01.2009
116
8
18
41
ma nema potrebe niti bi dobio sta time. odlicno je njima i ovako:sun2::sun2:
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
poz

nemoj radit LST ako nisi prisiljen, dosta joj je sunca po donjim granama... ja bih ju ostavio tako!

uglavnom ova zadnja slika mi se jako sviđa, potencijalna žena, glavni hed će bit bomba, već se vidi... a i donji će dat fine debele hedove...
možda da ju držiš što duže u zemlji, nemoj ju prebrzo ubrat, jer ovo će stvarno bit lijepa biljka!

pozdrav i sretno!

e da, evo ti rep malo da raste! :icon_lol:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
FOTO UPDATE!!!!!

Evo dragi ljudovi kako hedovina napreduje.......



iduci put obecavam kvalitetne slike kad mi dojde mob sa 5 mpx :)

slika003g.jpg
slika0011.jpg
slika0002d.jpg
slika004f.jpg
slika0000.jpg
slika0003.jpg
slika002x.jpg
slika001k.jpg
slika001f.jpg


e da nisam vam rekao...ovih 5 biljaka smo posadili onako...klijanje u wc papiru od sjemenki koje smo izvadili iz vrha prije pušenja... i svih 5 koje smo posadili ispale su ženke...bez i jednog muškog, a nismo kupovali fem sjeme :)))

....ali dogodine definitivno neke outdoor sorte sa aliena....preporuke dobrodošle...

na ovim sativama ce se raditi water curing, tako da cu pumpati NPK 6-8-12 do zadnjeg tjedna (cca.. jos 4 preostalo..)


evo i ova pocela puuuuuuno malih vrhova davati
slika0009.jpg


ta je tek sada pocela cvjetati..
evo nje prije mjesec i pol dana
slika060s.jpg



ups...... malo velike slike :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
odlucio sam na moru ostati do sredine septembra...odgodio sam sve poslove, samo da istjeram ovo do kraja......što veči prinos i kvaliteta su prioritet....vec sam danas kupio 5 RS crnih rolica...valjda ce biti dosta kilometar rizle.........:)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Data

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
svaka čast na dosadašnjem uspjehu,kada vidim outdoor dnevnike poput tvoga zaista dobijem veliku želju to i sam probati samo nažalost zasada nemam uvjete ali evo gledat ću tvoje....hihihi
rep+
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
Tnx....

Ja sam planirao ovo jako dugo..

Rekao sam sebi, pa na moru di sam ja je totalna pripizdina, svega par kuća...ali frende....sajt sam trazio mjesec dana!!!!
Da krenem negdje sa kantom vode 10 susjeda (koji su toliko jalni u vezi bilo čega) te gleda kroz prozor i pita se: "gdje li to on ide?" Sve dok se nisam dogovorio sa frendom da idemo na otok..problemi...ali kad je to sve krenulo...najljepši hobi koji sam imao u životu...bez prjetjerivanja...malo sam razocaran sa dosadasnjom kolicinom uroda, al jbg...bit ce kvalitete...ocekujem bar 150 grama od 5 biljoza
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
pa jel to nerealno 150 g od 5 biljoza....pa to bi trebao biti fucking minimum ako vegaju vec 4 mjeseca :)))

....al mislim da ce kvaliteta biti neupitna....
slika0013.jpg
vidi trihiće....
 

rasta9

Aktivan Član
13.08.2010
53
0
0
27
kak to sam 150g to je stvarno minimum ali stvarno lijepo izgledaju... bit ce vise sljedeci put ;)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
57
0
38
ma to sam ja lupio....pesimist...pa se iznenadim ako bude 3x vise.....

....bolje nego da bude 50 a ja ocekivao vise pa sranje.....al bit ce bar 7 dana za pusit :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.