Prvi outdoor na pustom otoku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
150g??????!!!! stari moj ocekuj od 5 biljaka koje su tak velke bar 10 puta vise.pa vani su,imaju sunca,vjetra i zraka.sam daj vode i ne brini.ja sam imala prvi put vani 2 biljke po 2-3 m visine i bilo je na kraju 500g suhoga.kad su pod lampom dobivam od prosjecne sative 150g. po biljki.dopizdit ce ti rezuckanje.kupi si bolje jos koje skarice.
i jos nekaj.i ja bi na taj tvoj otok...
 

tambura

Aktivan Član
14.11.2008
119
12
18
52
dok budes rezuckal a prsti i ruke ti budu ljepljivi,onda trljaj to dole onak ko frkafulje.i tu smolu onda pusiti...ma nema do berbe...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
nemojte me ***** da ce tu biti toliki urod??? neide mi bas odokativna procjena...ove biljke 3 sa velikim vrhovima su cca 1 metar...malo vece...ali glavni vrh je velicine boce od 0.5 coca cole sad... a ova velika je cca 2 metra i tek se pokazuju vrhići ali na jednoj sporednoj grani sam ih izbrojao 20 !!!! pun k...ih ima...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Ljudi meni je jako zbavno na ovom forumu, nemojte zamjerit ako se nekad malo šalim i zajebavam ovdje, jer svima nam je cilj malo ljubavi, sreće i radosti ovdje :))

Trebam savjet... bit ce tu puno lišća, koje mislim sušiti i praviti haš....

puno sam pita pogledao tutorial na youtube-u i gledao kako rade haš sa vodom i ledom, miksaju i cijede kroz vrece sa dnom koje funkcionira kao sito sa različitom gustocom, jer sam shvatio da haš (odnosno trihići) prolaze kroz specifičnu gustoću od X dena..

e sad mene zanima...ako sam u nemogučnosti iz X razloga doći do tih vreća, da li mogu poslužiti ženske najlonke istih tih gustoća za skupljanje haša iz metode LED KANTA i MIXER, pa filtriraj i suši...

Sorry radi možda neprikladnog pitanja na ovom dnevniku uzgoja, al neću pušit lišće, diler nisam, a bome necu ga niti bacit (čisto zbog količine...), a isto nisam nasao na forumu (ali stvarno sam trazio, mozda mi je promaklo) kako se radi ta metoda i da li je netko radio...

svaki savjet osim kolača dobro došao....

Hvala Vam i Cvjetali Vam Vrhovi
 

euforija

Aktivan Član
24.05.2008
358
54
0
35
pozdrav! fino ovo sve izgleda.. mada mislim da neces vise od 200g izvuc.. e sad se nadam da se varam al vidit ce se sve hehe sretno
a ja kroz carapu nebi cjedio.. mozda negdje blizu mos nac mrezice za sitotisak pa kroz to.. il na talozenje --> http://www.youtube.com/watch?v=rhGNxUgFHcc evo ak nisi naletio na ovo, prvi i jos mozda najbolji video koji sam vidio za radit has
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
tnx...super izgleda.....od 750 g lišća 112 g Šiša?????? jebena neka kvaliteta......
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Pocelo je ispiranje zemlje....nedam im više gnojiva...neka gladuju 3 tjedna i minimalno cu zaljevati....moraju ici 15.9. dolje...jebi ga..cvjetaju vec 7 tjedana

sad sam gledao pod mikroskopićem trihiće i 50 % ih je šareno i glave su se kao vuglji pocele savijati prema dolje....veceras sličke postam.

pozz braćo groweri
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
SimasZg je napisao(la):
kad cu dobit drugi list trave ispod svog nicka? :)

za 7 postova, ali nisam ziher...

uglavnom, očekujemo te slike!! :thumb:
jebiga ako ide dolje 15.09, kažeš da cvjetaju 7. tjedana, to bi relativno trebalo biti OK...
ja sam također jednom bio prisiljen obrati prije vremena.... zbog veličine biljke i nesigurnosti, ali u svakom slučaju hedovi su bili brutalni, i predobri za duvat... tako da ćeš imat hajtek robu, za duvat tamo negdje cca 3.10 :))

sretno i uživaj!

p.s. daj te slike :icon_lol:
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
vole bih viditi slike stavljaj danas ja moje idem slikati oko17h samo napred
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Danas puno pipao LIŠĆE a ne Vrhove...puno puno pipao i istrljao ruke i za dobru pljugu haša imao...jeeeebote

Evo slika

slika025s.jpg
slika024m.jpg
slika023c.jpg
slika022.jpg
slika021w.jpg
slika018dx.jpg
slika016h.jpg
slika017e.jpg
slika014p.jpg



jebi ga ne vidi se, ali 50 % dlačica je smeđe........i pod mikroskopom trihići izgledaju kao male vuglji i ima ih svakakvih boja..od bijele do ljubicasto - roze...i smeđkaste i savijaju lagano glave prema dolje...
 

Sulundar

Ready to grow!
19.08.2010
582
194
63
109
Nije ok ako su liske i dalje spustene? Mada najavljuju kise i zahladjenje,bar ovde.
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
ma da.... znam..i ovdje isto... al neka uzmu svu hranu i vodu iz lisca ako mogu, jer jebiga MORAJU 15.9.dole..... cak dan 2 ranije, jebi ga...ali pusio sam 1 vrh to ubija, a kolicina mi nije vazna...tak i onak cvjetaju vec 7 tjedan...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.