Prvi outdoor na pustom otoku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

NoTrippin

Aktivan Član
26.04.2007
552
80
48
Nije ti to ni blizu gotovo do 15.9og. Nemoj ih sjeći nego ih dobro zalij prije nego odeš
i vrati se prvi tjedan 10og, izmisli jedan slobodan dan kako god znaš za harvest obavit.

Tih 15-20 dana je najbitnije za razvoj badova,ne samo šta se napumpaju skoro duplo nego još važnije sazriju kako treba.
Ovo šta ti govorim je izvedivo i da živiš na marsu, samo ovisi koliko imaš volje, i to šta si sad proba komadić nije ništa
kako bi to tek trebalo razvaljivat.Mora sam nešto reć jer mi žao gledat kad ljudi upropaste dobru stvar bezveze.
 
21.07.2010
14
0
0
32
I moja ti je preporuka da to ne diras jos.
Zalij dobro i zemlju oko biljke prekrij svjezom pokosenom travom.
Natrpaj dosta te trave da bi se vlaga kondenzovala i vracala u zemlju.
A oberi tek kad ti pistili budu smedji na vrhovima.
 
21.01.2009
7
3
3
46
Nadam se da neces skinut 15.09. ostavi jos da bujaju bar do 25, 26, 27.09. moj predlog....,ja imam 2 biljcice outdor, domace seme, lepe su ali na biljkama ima mnogo semenki......zasto?.....kad muzijaka nisam imao niti je u blizini bilo.......??????
 

slobodan

Aktivan Član
16.08.2010
329
70
0
74
simaszg,svaka cast! rep+ od mene

imam jedno pitanje na slikama vidim da ti je biljka u posudama? ako je u kolko litara??
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Cure su prva liga, ja razliku između Sative i Indice prepoznajem jedino po visini, ni jedan drugi način ne pali (za mene) osim ako znaš koje sjeme si posadio...Indice nebi smjele rasti preko 160 cm dok Sative idu do 4 m. Mislim da su ti ove manje ipak Indice jer su, kao što mi izgleda, skoro spremne za berbu, obično cvijetaju 5-8 tjedana, dok ćeš Sativu uništiti ako je ubereš prije 10-og tjedna, čak 12-og, ali opet, najbolje ćeš ti znati kad joj je vrijeme tj. po izgledu hedova. Imaš prekrasne cure i bilo bi šteta da ih zajebeš sad, na kraju...sada, kada odeš u berbu, poberi SAMO ono što je spremno za berbu, a to će biti Indice (ako sam pogodio da su Indice), a sve što je nedozrelo, ostavi negdje do pred kraj listopada, Sative su, inaće, tada negdje spremne za branje...sretno i pozz....

FORCA ŠKOJI
 
  • Sviđa mi se
Reactions: SimasZg

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
sutra idem u ophodnju...mislim da ce biti show...nisam ih vidio vec mjesec dana, ali su pod kontrolom...slike uskoro
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
arap je napisao(la):
da li su ove moje dve zrele slikao sam izbliza da se vide trihomi neznam da li obe da oberem ili da cekam jos
http://img716.imageshack.us/i/dsc03363i.jpg/
http://img80.imageshack.us/i/dsc03334z.jpg/

Nemam pojma buraz, kupio sam danas mali mikroskop i kad ti trihići budu bili kao da si na Woodstoku to je to kazu stručnjaci sa jubitua (youtubea)....pa da se ne pravim pametan, to je jedini način kako mozes saznati da li su biljke na maximumu......% smeđih dlačica nije glavno mjerilo...izvuci max iz nih! znači boja trihića----evo link

http://www.youtube.com/watch?v=ovrprF1hA-Y&feature=related
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Arapine, trichomi su počeli smeđu boju dobivat, vrijeme je za berbu, iako ja više volim kad su boje mlijeka, onda puca više u glavu nego u noge, a taj stadij je kod tebe prošao...
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Slobodno otkini jedan test head za probu, uzmi fen u ruke, sushi to i zapali.
... I javi utiske :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sokre
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.