Prvi outdoor na pustom otoku

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
Flipsilon je napisao(la):
Slobodno otkini jedan test head za probu, uzmi fen u ruke, sushi to i zapali.
... I javi utiske :)

ma nemoj to napravit.
ako ces ga skratit, suši ga prirodno 10 dana, a ni tad ti nece bit formiran okus i bit ce odvratan zbog friškog klorofila i sranja.kakav fen !?
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Oj ekipa...sorry radi kasnog javljanja...jbg nisam imao internet...biljoze gotove i ubrane....količina malo razočarala...cca. 250 g od 6 komada...ali brate kvaliteta....izuzetno high osječaj...nema zatupljivanja već jaki energetski high...mislim da bi ovu indicu najnižu mogao popušiti prije nekakvog razgovora za posao ili recimo prije spoja sa đevojkom..naprosto show program u glavi, a opet cool...idealno za sjedit na balkonu i piti kaficu..

uskoro sljedi PRVI INDOOR sa ENVIROLITE 200w

uglavnom što sam naučio iz ovog prvog growa: NIKADA VIŠE NEĆU KUPITI VUTRA....samo sjeme :)

sutra video i slike...pa da me stavite u završene dnevnike.

pozdrav ljudi odo ja smotat pljugu
 

Dolf

Aktivan Član
27.09.2009
104
11
18
32
e a kad nestane domaje zuftija(KRIZA) proradi i lerdija zoves.poz dnevnik je cool skroz rastegni tih 250g sto vise mozes meni je ta kolicina trajala 17 dana za neverovati ali istina je.poz bracela cuvaj menke i iste sadi ponovo u martu
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
nema sjemenki...sensimilija buraz....al ima haša od listića...hehehe

Fakat nisam nasao niti jednu sjemenku dosada, ali sve su zenke bile od starta ( a nisam imao fem sjeme samo puno srece)

sto se tice kolicine rapidno nestaje...kad bi sadio za vlastite potrebe (jbg velike) trebala bi mi kolicina povelika....5g dnevno 5g x 356 dana = pun ***** 1.5 kg....hm??? jel se to konta ZA OSOBNE POTREBE? :)
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
nema sjemenki...sensimilija buraz....al ima haša od listića...hehehe

Fakat nisam nasao niti jednu sjemenku dosada, ali sve su zenke bile od starta ( a nisam imao fem sjeme samo puno srece)

sto se tice kolicine rapidno nestaje...kad bi sadio za vlastite potrebe (jbg velike) trebala bi mi kolicina povelika....5g dnevno 5g x 356 dana = pun ***** 1.5 kg....hm??? jel se to konta ZA OSOBNE POTREBE? :)

(ŠALA)
 

Data

Aktivan Član
13.05.2010
226
265
43
44
SimasZg je napisao(la):
....sto se tice kolicine rapidno nestaje...

probaj kad motaš pomješat s duhanom...:rofl:
ma super ti je to bitna je kvaliteta a ne kvanit......:bong7bp::icon_cool:
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
Evo ekipa i videa prije branja....sorry kaj ste cekali mjesec dana :((

http://img839.imageshack.us/i/wwwhaihitlercom.mp4/

Zove se wwwheihitlercom jer sam tako preimenovao na mobu, ako nedaj boze netko vidi, šatro sam skinuo sa neta..bla bla..kužize me :)

Jedva cekam da mi stigne ENVIROLITE 200w pa da mogu poceti i indoor....duga je zima

Pozdrav ekipa
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
prebacujem u gotove dnevnike...


Uživaj u plodovima svog truda :icon_lol: :thumb:
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
sljedeći put brate u još bolju zemlju i još veče posude i da vidiš koliko češ skinut za 6 komada,i da naravno mogao su i neki trening napravit i to bi ti pomoglo bar jedno 50% na količinu hehehe,prouči malo supercropping,toping i lst pa češ sljedeći put imat demone umjesto strkljića ali nema veze,bitna je kvaliteta i glavno je da si ti zadovoljan!pozz i do sljedećeg growa hehehe...
 

SimasZg

Aktivan Član
27.10.2008
500
58
0
38
4herbs je napisao(la):
sljedeći put brate u još bolju zemlju i još veče posude i da vidiš koliko češ skinut za 6 komada,i da naravno mogao su i neki trening napravit i to bi ti pomoglo bar jedno 50% na količinu hehehe,prouči malo supercropping,toping i lst pa češ sljedeći put imat demone umjesto strkljića ali nema veze,bitna je kvaliteta i glavno je da si ti zadovoljan!pozz i do sljedećeg growa hehehe...


e upravo tako i ide....posude su nabavljene..od 40 Litara i ukopane su u kamen tako da se ne vide...kupljeno 10 velikih vreca od composane, stiropora imam na bacanje...

PLAN:

sadit ce se Northen lights i Jack Herrer regularno sjeme, koji ce prvo vegetirat u PC boxu, pa cim bude stabilno i lijepo vrijeme idu na otok.

Probrano je i par domacica i selektirano sjeme...

radio bi LST jer mi je najjednostavniji, a nije iskljucen ni Sog screen...ali to cemo jos vidjeti kako budu napredovale....uglavnom zelim ovo...

http://www.google.hr/imgres?imgurl=...&ndsp=15&ved=1t:429,r:2,s:16&biw=1024&bih=573

http://www.google.hr/imgres?imgurl=...Zsga3t42IDg&page=1&ndsp=15&ved=1t:429,r:0,s:0
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
ohoho plan nije los,imam ih i ja dosta za ovu sezonu ;) samo meni su u planu big bang i lemon skunk,a bacit cu i par autofloweringa green o matic pa da vidimo ;)
sretno i ne zaboravi otvoriti dnevnik hehe
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.