prvi outdoor-nepoznata vrsta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Nemoj mnogo da se ogranicavas na te brojke, videces sam po boji kad to bude zrelo ili jednostavno kad mislis da jeste ti otkini jedan cvet i baci ga na test.
Moje su sad usle u 5. nedelju cvetanja i po nekoj mojoj proceni to bi trebalo da bude gotovo negde oko 15-20. oktobra, ali videcemo, lagano samo.
Obilazi ih cesce u ovom finalnom periodu :)
 

mr.dr.Smok

Prijatelj Foruma
13.03.2010
1.495
3.541
188
57
Dobro ti Flipson kaže.Nemoj da se opterečuješ brojkama i datumima nego promatraj i reagiraj po potrebi u momentu.Sve češ vidjeti na njoj dok je obilaziš,dal joj je vrjeme il bi ona još malo ostala.Kako kaže kolega malp češče obilazi i promatraj ona če ti sve reči.
Poz :spliff:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Momci hvala na savjetima.Listovi su se zakristalili imam osjecaj da ako bi je sad posjekao da bi isto bila vrhunska.Ali pocekat cu jos 3,4,5 tjedana jer znam da ce se dvostruko isplatiti najvjerojatnije cu vec sada otkinuti mali headic i degustirati ga :)
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
da, degustacija je obavezna, ali nemoj da te ponese ko mene. oduvo sam se ko torba u 4. tjednu cvjetanja pa sam onda jos malo jer nisam imao za pljugu.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hahaha,necu ne brini,otkinit cu headic i cak cu ga lijepo pravilno posusiti,a ne u pecnicu,mikrovalnu itd...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
pazi da se ne navikneš da redovno degustiraš da nebi previše potrgo jer češ previše izgubit,svaki taj hedić na kraju bude malo veći hedić i bolje se puši :)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Znam :)
Vec sam prije rekao sam sebi da je ovo jedini headic koji cu cupati prije berbe
 

Odin_of_Asgard

Aktivan Član
23.03.2010
185
40
0
51
Biljka ti je zdrava i nema razloga da paničariš...to što ti donji listovi žute, to je normalno pred kraj cvijetanja (u normalnim uvjetima)...kod tvoje je to znak da je skužila da se možda neće uspjeti razviti do kraja prije zime, pa si sama ubrzava cvijetanje i ubrzano troši hranu iz listova...to je sve OK, sazrijet će ona do kraja, ako je ti ne pobereš prije vremena....pozz
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
onaj maali headic sto sam probao sam posusio u mikrovalnoj tako da od okusa i mirisa nije bas nesto bio s napomenom da je malo davalo po limunu i miris i okus :)
Rad definitivno prije svega opustajuci,puca i u glavu i u noge,tako da ne mogu definirati je li high ili stoned vise..pravi smoke report ide kada je poberem cijelu.
sad je u 5. tjednu cvjetanja a ubrat cu je najvjerojatnije pri kraju 8. tjedna.
Inace poceo sam pripremati zemljiste za outdoor dogodine u proljece,narucit cu 5 fem. greenhouse el nino sa aliena,jer najbolja je zemlja ako se zagnoji na jesen i onda opet na proljece :D
A i na cekanju je pc grow box kojeg sam napravio da se malo iskusam i u indooru :)

pozz do sljedeceg javljanja
 

Flipsilon

Aktivan Član
18.07.2007
85
10
0
36
Trebao si da zumiras te hedove da vidimo kako izgledaju u krupnom planu, ali ok, znas i sam, kad bude oko 70% smedjih pistila - makaze
I javi gramazu na kraju obavezno. Imam jednu malu koja je identicna ovoj tvojoj na slici pa cenim da bi i kolicina bila priblizno jednaka.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hvala ljudi na pohvalama,odine hvala na repu :)
Filipsone nemam dobar digitalac slike su s mobitela pa kad bih slikao head izbliza bilo bi mutno,sad kad nabavim digitalac nabacit cu par umjetnickih slika :D
Naravno na kraju gramaza,slike i sto je najvaznije smoke report
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
evo danas sam zagnojio s punom dozom plantella cvijet i to je ujedno zadnje gnojenje,za tjedan dana cu napraviti flash i onda jos jedam put zaliti vodom pomijesanom s medom i pustiti je par dana i onda harvest :D To s medom sam negdje procitao da je dobro jer ce biljka imati slatkast okus dok se pusi..
Visoka je 70cm(bez saksije) i 50-ak % pistila su potamnila,headovi su puni kristalica,lijepo se zamastila

evo 2 slicice,nazalost nisam slikao izbliza jer nemam dobar digitalac

http://img196.imageshack.us/i/img0192da.jpg/

http://img547.imageshack.us/i/img0193a.jpg/
 
  • Sviđa mi se
Reactions: stardust

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
to je vec pri kraju bice lepa biljcica samo sto po meni nisi trebao gnojiti mislim da to gnojivo neces isterati napolje iz biljke i da ce biti gadan ukus al eto potrudi se da isperes sto bolje pri kraju i ostavis sto duze kad isperes ja ne gnojim kada je pri kraju jedno 20 dana kad isperem al to sam ja.. , a ovo za med mislim da su to gluposti :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.