prvi outdoor-nepoznata vrsta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Evo vec duze vrijeme pratim forum pa sam se i ja odlucio da se okusam u uzgajanju.
Znaci nakon sto su proklijale 3 sjemenke sam posadio u 3 case od 3dl.
Jedna sjemenka je posađena 25.7,a druge dvije 7.8.,znam da je malo kasno za outdoor ali ako nista bar cu imati vise iskustva za sljedecu godinu.Problem mi je samo u tome sto sam ih kasno presadio u vece saksije proslo je 2 tjdna svakoj biljci da je bila u tim casama malim ali evo sta je tu je one su nastavile razvoj i sad su sve 3 u saksijama od 10-ak litara,prekjucer sam prvi put pomijesao 3%-tni h2o2 sa vodom i zalio ih time a za 2 tjedna ih pocinjem gnojiti..slika trenutno nemam osim ove 4 uskoro cu ih sve poslikati s digitalcem ovo je s mobitela:

evo ovo su sve 3 biljke kad su bile stare par dana:

http://img198.imageshack.us/i/img0116nxz.jpg/

http://img405.imageshack.us/i/img0117fy.jpg/

http://img245.imageshack.us/i/img0115zs.jpg/

a ovo je jedna biljka uslikana prije tjedan dana mozda malo vise(to je ona najstarija i najveca :) ):

http://img834.imageshack.us/img834/101/img0122ax.jpg

Eto ne ocekujem nista previse bit cu sretan ako uspijem ovo privesti kraju..:sun2: ima hvala Bogu :D
Evo primjetio sam da se oko stabljike ove najvece poceo skupljati THC,ali jos se nisu pojavile pistile ali ja pretpostavljam da bi mogla biti zensko :),slike ubrzo stizu...
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hvala..imam pitanje moze li mi tko reci ako se vidi jel vise vuce moja biljka na indicu ili sativu?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
e da..to sam zaboravio reci,ako ovaj grow uspije sljedece godine na GrowShop idem,i naravno u 4. mjesecu sadim..inace ove sjemenke sam izvukao iz vutre koju sam pusio
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Evo ovdje kod mene cipa kiša i puše orkanska bura pa se bojim da mi ne unisti biljku.Inace su outdoor ali stoje u pitarima ove 2 su manje imaju 15-ak cm,a ova velika ima 40-ak cm.Mislite li da ce mi je iscupati ili strgati biljku?Bojim se najgorega da me sutra doceka stabljika s 5 listova

Slike uskoro mislim nedjelja ili ponedjeljak naravno ako sve prođe kako treba po ovom vjetru i kiši
 

aost100

Aktivan Član
15.03.2010
111
8
0
35
pa, veoma su male za ovo doba godine. bure u studenom ce im ***** kevu ! ej, takav kamen je i na mom otoku ;)
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
A evo najveca je u 6. tjednu vegetacije malo sam ih kasno posadio al sta je tu je.Pa cek hoce li one uopce procvjetat posto su kasno posađene??
E heh dalmatinski kamen ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: borelee

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
better luck next time :thumb:
jako su male, neznam dal će to izdržat do berbe, ali sad bar znaš kako to funkcionira!
do godine stvarno growshop i udri.... nemoj kasnit, 4.mjesec odmah poslije zadnjeg mraza piči sa sjemenkama

izgledaju simpatično i lijepo ali ne kako bi trebale izgledati u 9.mjesecu
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Mali update:

jedna biljka(najmanja) je unistena od strane bure i kise...ostale 2 se dobro drze
Najveca biljka je nakon 5 tjedana vegetacije napokon procvijetala-ŽENKA je :D doduse izbacila je tek par bijelih dlacica ali sam siguran da je zensko,pricekat cu jos malo ako slucajno ne bude hermic

A sad jedno pitanje:

Sada kad je izbacila prve pistile hocu li je poceti gnojiti gnojivom za cvjetanje ili da pricekam da se headovi malo formiraju?napomena da biljka nije jos ni jednom gnojena nikakvim gnojivom.
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Hoce li mi netko odgovoriti na prethodno pitanje???Dakle pitanje je mogu li ja odmah poceti gnojiti biljku sa gnojivom za cvjetanje ako je ona tek jucer pokazala prve pistile i smtra li se da je sad biljka u cvjetanju?Napomena biljka nije nikad gnojena s nikakvim gnojivom bilo za vegetaciju il cvjetanje

a sad molim da se netko odazove..hvala:icon_lol:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
laganini samo, čekaj još malo da poraste, onda udaraj po pola propisane doze gnojiva...
meni to izgleda maleno još... iako prelijepo ipak malo mladoliko za prihranjivat već...
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Ma pricekao bi ja,ali problem je sto su vec pocele izlaziti pistile..znaci biljka je vec u predcvjetanju a ja je nisam gnojio ni jednom do sada..ma danas cu staviti pola propisane doze gnojiva za vegetaciju,a kad se pocnu formirati headovi pocet cu sa gnojivom za cvjetanje.Ipak biljka ima 30-ak cm a korijen je dosta debeo i razgranat tako da cu je zaliti sa plantellom list pola doze.Uskoro cu staviti mali update sa slikama.:icon_lol:
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
evo UPDATE:

-od 2 biljke koje imam ova veca je visoka 35 cm,ova druga je visine 15 cm. (bez saksije)
-danas sam prvi put zagnojio vecu biljku sa plantellom LIST polovino od propisane doze (iako je pokazala prve pistile,ali nije jos sasvim u cvjetanju)

-SLIKE(od prije 2 dana su,nisam danas imao fotoaparat kod sebe kad sa isao na sajt):

1. biljka

http://img827.imageshack.us/i/img0124r.jpg/
http://img97.imageshack.us/i/img0130as.jpg/

2. biljka

http://img295.imageshack.us/i/img0131fb.jpg/


pozdrav do sljedeceg puta:sun2:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
opa fino izgleda, čini se sasvim kvalitetna genetika sjemenke....
bit će finog, samo zašto nisi dodao još zemlje u onaj lavor ? kolko vidim ima mjesta, zemlja ti je neka čudna, krupna....
Ja evo trusim 2kg banana od jutros,već mi zlo!
skupljam kore osushim ih , meljem pa ću probat posuti ispod svake, da vidimo reakciju na bombu Kalija hehe
A što se tiče tvog slučaja i vremena, u dalmaciji ćeš imati vjerovatno više sunca i jačeg sunca... tako da je to prednost za tebe, a pošto su prijenosne sve (mobilne)
mogao bi razmislit o nekom malom improviziranom ''stakleniku'' , par dasaka, najlona i zaštitiš ih od kiše i bure (valjda neče razletit staklenik) hehhe
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
Da o stakleniku i boxu za sušenje sam vec dugo razmišljao,naime posto nisam u mogucnosti susiti u zatvorenoj prostoriji napravit cu box za sušenje..otprilike kao kocka a da joj svaka ploha bude 0.75 m2 ili malo manje..uglavnom prvo cu napraviti okvir za kocku od drva..a onda cu 6 šper-ploča ili nekog malo tanjeg i lakseg drva zavidati na konstrukciju,te tanje plohe od drva ce biti plohe te kocke.I kupit cu nepromocivi veliki najlon i cijelu kocku prikriti s njim...naravno racunao sam da ce se jedna ploha moci otvarati da mogu stavljati nesto u taj box..eto sto mislis da li bi taj box bio prikladan za biljke dok je tmurno i kisovito vrijeme bez sunca i jel bi bio prikladan za sušenje budova,jer sušio bih u kutiji s rupicama koja bi stajala u tom boxu i u kutiju u koju sušim bih samo ugurao jedan "sakupljač vlage"...

eto sto mislis o ideji jel ti se cini izvediva i prikladna za to sto ja zelim od nje?
 

zuz1

Aktivan Član
12.07.2010
274
54
28
36
hvala SiD,a znam kasno sam krenuo nadam se da ima jos sanse da se odradi ovaj grow,brine me sto je tak san pokazala spol to znaci da je ona mjesec i po dana u vegetaciji to je malo previse...evo imam jedno pitanje pa nek ga odgovori bilo tko..sljedece godine planiram outdoor 5 early skunka od Sensi seed i 3 domacice,pa evo posto early skunk brzo zavrsi cvjetanje zanima me kada bi ga trebalo posaditi u kojem mjesecu otprilike..domacice znam da cu na pocetku 4 mjeseca odmah nakon zadnjeg mraza ali ako skunk posadim na pocetku 4. znaci on u pravilu bi bio u vegetaciji do kraja 5. i onda poceo cvjetati i jel bi to znacilo onda da bi on bio gotov na kraju 7. mjeseca ili sto mozda ce produziti vegetaciju pa procvjetati tek na pocetku 7. kada bude imao 2 metra???To mi nije bas sve jasno pa ako mi netko moze objasniti bio bih mu zahvalan :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.