Prvi outdoor nepoznato sjeme x2 + 1 half indoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

No Joke

Predvodnik Krda
Poznanik Foruma
10.09.2012
5.084
17.174
398
42
Tacna
E jbg. Da si bar uhvatio tog tko je počupao pa mu polomio ruke i noge vjerovatno ti nebi dogodine čupao.
Anyway više sreće drugi puta ;)
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Evo dakle ona mala biljka sta sam slikao u jednom update-u, sjetio sam se da mi je bar ona ostala i reko sta sad ahha bolje i to nego nista cisto iz fore da se proba :D
Nisam je susio ni nista odma popusio iako se tesko odrzavo joint da se ne ugasi ali eto bar sam se napusio jel ahha :)
Udara ko sativa dakle nista nisam osjetio osim da smo se smijali puno i eto malo proljepsa atmosferu ugl jedna od boljih travi koje sam pusio iako nisam sušio i 0 % truda ulozio mogu mislit sta onda ti dileri rade...

evo slikica par pa da vidite tu malu biljozu :rofl:

http://s1377.photobucket.com/user/cigane12/slideshow/
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Pozdrav!!
Evo posto je pocela nova sezona zanima me dali je iko kupovao sjemenje sa stranice *********** i kakva su iskustva?
Posto mi je prosle godine urod otisao u ku**c odlucio sam i ove zasadit ali naravno profesionalnije...
Te koje sorte preporucate ako bih htio dvije vrste dakle 80 % indica i jos jednu 80 % sativa a da ne traze previse paznje (radi se o outdoor growu). Hvala. :)
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
ja sam uzimao od njih i iskustva su odlicna, uzmi si neki kush il npr. frisian dew, skunk#1, early skunk a moze i neki automatik, sam izaberes koji ces.. dobra zemlja, velike rupe i pičiiiii :)
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Mozes mi samo objasniti razliku izmedju automatika i sta su feminizirane sjemenke?
cito sam to sve proslu sezonu al sam zaboravio a nisam mogo nac tu temu..
Ako me pamcenje sluzi feminizirane su 100 % zenske a auto su one koje brze izrastu???
Kolko vidim nabrojao si samo indica sorte i vjv cu uzet neki kush ali htio bi sativu probat pa ako imas neku jaku preporucit koja ne zahtjeva puno paznje i dobra je za outdoor hvala puno!! :):):)
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Ne pusim skoro mista zadnjih dana :confused:
Ma nisam to tolko ni proucavao tad jer nisam imao namjeru davat tolko za sjemenke ali eto vremena se mjenjaju..
 

DatPurple

Aktivan Član
02.03.2014
164
108
43
Mislim da cu ic sa silver haze-om,amnesiom i mozda OG Kush
Jel imo iko iskustva i kakve su za outdoor hvala puno.
Powerseed jel znas mozda di bi mogo uzet teramagmu (ili neku dobru zemlju) i neko gnojivo najbolje plantelu crvenu na podrucju dubrave i koji bi bio zadnji rok za outdoor??
 

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
prije izaberi og kush nego te hejzove, zemlju mos uzeti u eurovrtu (guglaj) imaju crveni terra brill i zutu florabelu to su dobre zemlje, a plantelu ces naci po trgovackim centrima baumax i sl. ili poljo ljekarnama.. sto prije krenes to bolje tako da pozuri