Prvi outdoor - Ulicno sjeme

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
27.03.2020
86
142
33
Odlucio sam se napraviti ovaj dnevnik, u pitanju je sjeme domaje, znaci neko totalno random sjeme:D9ti dan kako je iznikla iz zemlje::volimj::
9 komada niče iz zemlje, i nadam se da će niknut jer nisam siguran i ne mogu bit siguran da ce ova biljoza biti zenska.
Biljka je u ovome pitaru vec cetvrti dan, kada dodje vrijeme prebacujem je u jupolovu kantu, a ostale iznikle biljke s njima direkt idem na sajt. Ne namjeravam se bacat u nekakav financijski trošak ako ne osiguram jos 3 proklijala sjemena
Da naglasim ovo mi je prvi outdoor, prva sadnja, dnevnik otvaram jer mogu pokazati kako biljoza napreduje, a i cuti nekakve savjete
 

Prilozi

  • Screenshot_20200409-130346_Gallery.jpg
    Screenshot_20200409-130346_Gallery.jpg
    613,9 KB · Pregleda: 109
27.03.2020
86
142
33
Biljka se nalazi ispod kuce, uz samu rijeku, negdje sam procitao da dlaka psa sprjecava nametnike na biljku, svako popodne 2 psa idu samnom do nje i ne vidim da zasad postoje ikakvi nametnici koji me mogu zeznut u startu
 
27.03.2020
86
142
33
to ti je samo protiv divljači i glodavaca, a puževi, crvi, skakavci i ostalo traže neka druga sredstva pa ako misliš da ti prenoće na sajtu bar pužomor kupi.
sretno i debelo u svakom slučaju
Ono najneophodnije cu normalno uzet, samo jos da pitam, postoji li mogucnost da se na sjemenu primjeti da ce proklijati ? Na nekim sjemenkama vidim razlike otkada sam ih stavio u zemlju na klijanje
 

Badi

☼ »» 113 «« ☼
Grow Support
30.04.2016
5.102
44.014
2.598
Nevada, USA
Dobro, 10°C je još ok...neće njima ništa biti, ali po meni je još uvijek prerano za van. Također, inače se baš ne preporuča saditi direktno na sajt jer tako još male biljčice teško opstanu. Najbolje ih je startat unutra, tek kad se malo razviju ih presadiš van. Ako imaš mogućnosti, ja bi ih preko noći (dok još malo ne zatopli) unosio unutra.:)
 
27.03.2020
86
142
33
Ako imaš mogućnosti, ja bi ih preko noći (dok još malo ne zatopli) unosio unutra.:)
mogucnosti imam da ih unesem, one se trenutno nalaze u čaši, pa i nije nekakav problem da ih unesem u kuću.
Ispod kuce uz rijeku zvuci prelijepo. No, moras biti svjestan da tamo nesmije nitko osim tebe. Nikakvi setaci,ribici,lovci.
Šetači su s druge strane rijeke i nije bas da ima setača, ribolovaca ili vec koga, znam tko ide prema tamo i nemam frke uopce s tim sve vidim kroz prozor :D
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Badi
27.03.2020
86
142
33
obične mušice lete baš iznad pitara i ima ih samo na tom mjestu, popodne cu provjerit opet, pa mozda prebacim pitar na drugo mjesto dok je jos u ranoj fazi