Prvi outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Nemaš brige, to tako mora biti, malo će lagaanije to sve krenuti,ali kad krene ,znači kad
zakorači u vegetaciju bit će ludnica...vidit ćeš ogromnu razliku svaki 5-7 dana.
Samo naprijed,i dok su tako male samo odrzavaj gornju povrsinu vlaznom,ali vlaznom ne mokrom.
Znaci svaki 3-4 dana pospi minimalac vode tek toliko ,da ostane vlazno...

Pozdrav i sretno!!
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
auuuu al su slike ogromne mislim da ljudi s obicnim netom nece moci otvoriti al jbga
bar smo sigurno da ce coravi moci viditi :) odlicno to napreduje tebi a i vidim da si odma sliko pola sume hehe :) nadamo se da ce uskoro nove slike cim slikas novi pomak
ljubimica :)
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
ma ok,znam smanjit slike nisam neki njub al takoj e losa kvalitetana mobitelu, onda jos kad smanjim mislio si pak se nece nis vidit :D.
svima fala na savjetima :)eto pala kisa dns pa necu moratt zaljevat 2 dana :D
slike nove,cim bude pomaka
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
jedno pitanje imam..znaci prognoza kaze da 3 dana nece bit sunca...sta ce se desit s biljkama?oce li one nastaviti rasti ili ce stat sa rastom i cekat sunce: D
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
rastu malo po malu ali rastu :))
omg sad se napusio :D dobrog skunka :) makar vise volim didzu prirodnu, a ovo nabavio na ulici ziher neka kemija xD al jbg nestrpljiv sam a ima da raste 3 mjeseca xD
 

gargamel

Aktivan Član
25.11.2007
385
18
18
weed_master je napisao(la):
ma ok,znam smanjit slike nisam neki njub al takoj e losa kvalitetana mobitelu, onda jos kad smanjim mislio si pak se nece nis vidit :D.
svima fala na savjetima :)eto pala kisa dns pa necu moratt zaljevat 2 dana :D
slike nove,cim bude pomaka

jesi, jesi njubara.. hostaj slike na pictiger, imageshack, shrani.si ili nesto takvo pa stavi u thumbove.. zelim ti puno pomaka na novim slikama.. pozz
 

nolle

Aktivan Član
03.05.2005
136
4
0
44
Ljudovi,evo slicice dve moje biljke :) Na ovom sajtu imam 4 kom i kasnije su zasadjene jedno 10 dana od onih daljih gde imam 17-18 kom i mnogo manje.Tamo mi (video u nedelju poslednji put) raste 4 par listova i poneka ima i 15-20 cm.
E sad pitanjce: Nesto mi cudno izgledaju,posebno kada porastu jer imaju mnogo siroke listove i nisu reckasti onako vec skoro pa obli.Da li je to normalno za neke vrste?
To je ista ova vrstana slikama:
CopyofFotografija097.jpg

CopyofFotografija096.jpg
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
Evo nakon nekog vremena da se ja opet javim..:)
Biljke su velike i lijepe, rastu i imaju sve sto trebaju :)
Evo nesto slika :



malo iz drugog kuta



Zanima me kad cu moc odredit spol kod njih,jer cini mi se da kod predzadnjih listova imaju ko male niti,kao što imaju ženke, no svaka biljka ima tako, pa nisu valjda sve ženke :D mislim super ak jesu al kolka je to vjerojatnost :D

jos jedna slicica :


ajde malo savjeta , do sad ih nisam hranio s nicim, samo voda, svakih 3-4 dana i to je to
 

G e r o n i m O

Aktivan Član
23.12.2007
207
22
18
32
Biljke su ti lijepe i zdrave, samo su ti izduzene vjerovatno
nemaju dovoljno sunca.
Bilo bi dobro kad bi presadio one dvije sto su u jednoj vazi
u posebne vaze ili u zemlju.
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
biljke rastu i valjda su dobro..odlucio sam da necu koristiti nikakvo gnojivo od pocetka pa do kraja rasta biljaka , jer hocu samo prirodnu travu, pa makar ne dobio na kolicini,i makar nebila jaka,jer ce ta trava sluziti u medicinsku svrhu.
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
trenutno sam u nemogucnosti staviti slike jer sam strgo usb kabel za mob xD
kako god, svih 8 biljaka su ljepe i kolko tolko velke, ali trenutno se samona 2 biljke( na glavnom vrhu), pri pocetku je stabiljka onako malko ljubičasta,a hed ima one smedje pestile il sta vec..
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
alpresadi to u zemlju ako neces gnojiti ako ostanu u tim teglama lil sta je vec to moras malo gnojiva a i bice mnogo manje .. kad vec iam sajt tj tosto si slikao (jer to sajt?) onda baci uz zemlju jerkad potrose svu hranu iz tegle pozutece i stace sa rasom tako da rzmisli>>> pa javi kako je sve proslo.