Prvi outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Aj gledaj,previše sad briješ na tu soma style medicinsku travu,to se neradi tako da patiš biljke i da se jadnice same pojedu da bi preživile,a vjeruj mi same če sebe jest sigurno,kao prvo ako očeš dobru travu uzmi motiku i ašov i kopaj rupe pola metra dubine i širine za svaku biljku,onda odi negdje i nakupi pilećih ili nekih drugih govana i napuniš malo na dno od te rupe i pokriješ tankim slojem zemlje,i onda presadiš biljke unutra i sve to lijepo zatrpaš i još okolo pobacaš govna i moliš boga da kiša padne...to ti nisu lowryderi ili neznam ja šta da ih patiš,te biljke imaju 9 - 10 tjedana cvatnje i treba im hrane,zato budi pametan,samo prirodno,i imat češ normalne i lijepe biljke i jako dobru medicinsku travu,makar si se samo prevario oko tog medicinskog dijela jer to su ssativčuge i nemaju baš neka medicinska svojstva osim rekreacijskog ili neko duševno smirenje!ajde pošalji koju sliku kad središ taj sajt pa češ dalje moć uživat u normalnom razvoju biljaka!pozz
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
ja cu posaditi Cannabis Sativa i znam da ona moze da naraste i do 4m,interesuje me koliko se moze grama od toga dobiti,planirao sam 2 da posadim i interesuje me ako one izrastu do tog maximuma koliko grama mogu dobiti...
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Vidiš gdje se varaš,ne raste ona do 4metra,ona rasto koliko joj svjetla i prostora daš,ako živiš negdje gdje ljeto traje mnogo duže nego kod nas,narast če ona i malo više od 4 metra!a sad možeš dobiti puno grama od nje,nemoj mislit da je cannabis sativa neka sad sorta bla bla,to ti je obična domačica koju pušiš iz paketa,večina njih su cannabis sative tako da nebudeš baš nabrijan,ako očešp naručivat onda si uzmi neke haze ili thai sorte,meni su osobito drage thai zbog onih velikih vrhova uzduž cijele biljke!
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
4herbs je napisao(la):
Vidiš gdje se varaš,ne raste ona do 4metra,ona rasto koliko joj svjetla i prostora daš,ako živiš negdje gdje ljeto traje mnogo duže nego kod nas,narast če ona i malo više od 4 metra!a sad možeš dobiti puno grama od nje,nemoj mislit da je cannabis sativa neka sad sorta bla bla,to ti je obična domačica koju pušiš iz paketa,večina njih su cannabis sative tako da nebudeš baš nabrijan,ako očešp naručivat onda si uzmi neke haze ili thai sorte,meni su osobito drage thai zbog onih velikih vrhova uzduž cijele biljke!

Ja cu 2 da posadim pa sta bude bude,imam super mesto gde je sunce od jutra do mraka non stop,interesuje me ako sve bude u redu sa njom i ako je lepo uzgajam do kraja koliko grama mogu dobiti i ako imas neki link da mi das gde mogu otici i sve procitati o sativa-ma da se bolje upoznam sa cime cu da se susrecem...
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Pa reče ti 4herbs otprilike da je nemoguče znati koliko če biti na njoj,ovisi o puno toga(gnjojivo,zemlja,sunce...) i naravno vrsta za koju neznaš koja je.
Ako budeš umjeren i ako nebudu imale velikih problema u rastu imat češ svakako par mjeseci za sebe,tako bi bar trebalo biti.
Enjoy!
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
krasta-zg je napisao(la):
zato sto od muske jedino mozes pusit *****

hahah ok sad mi je jasno...zna li neko cenu canabas sative,koliko kosta da se naruci 10 semenki mada meni je to rizicno lakse je kupiti vutru i naduvati se i uzeti semenke odatle samo problem je sto onda ne znam koja je vrsta :eek:hno:
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
prelistaj si malo seeds shopove imas cjena koliko oces i ovisi od trgovine do trgovine :sun2: i neznas oce li biti muska i zenska ako tako uzmes sjemenke iz neke dobre vutre,a i za pocetak ak sadis nije ti ni bitno koja je vrsta bitno je da nesta naucis sadeci... :sun2:
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
Flegy je napisao(la):
prelistaj si malo seeds shopove imas cjena koliko oces i ovisi od trgovine do trgovine :sun2: i neznas oce li biti muska i zenska ako tako uzmes sjemenke iz neke dobre vutre,a i za pocetak ak sadis nije ti ni bitno koja je vrsta bitno je da nesta naucis sadeci... :sun2:
Pa da nekako si i u pravu,kod sative me brine to sto kad ona poraste 4m jbt kako ja da otkinem one muske cvetove jbt i kad naraste 4m koliko je to cudoviste i koliko ce da se vidi recimo ako neko pridje malo blize,ja to tek planiram da sadim u aprilu 2010 tako da ima vremena da naucim,samo me jos interesuje da li recimo mogu da je posadim sad u julu i da je pustim da raste do septembra pa onda u berbu pa koliko naraste neka naraste,makar 10g imao od nje dosta mi je cisto da probam da vidim kako izgleda to saditi da se malo upoznam,da li je moguce?
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
jel zna ljudi vredi li sad saditi pa da pustim da raste do kraja decembra i da je berem i susim...molim vas hitno je...
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
alo alo u moju temu pa 6 postova offtopica wtf
lordi procitaj malo imas search na forumu trazi najbolje ces tako naucit :)
i mozes sad sadit al neces dobit ni 20 g
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
mene jebe to sto mi neradi search,nesto sam nasao ali ima toga sto mi nije jasno,ako recimo sad posadim dobicu 20g a ako bi posadio u aprilu koliko bi dobio najvise grama...i najzajebanije mi je susenje,oko toga skoro da nema apsolutno nista na forumu,ne znam od kojih delova biljke se dobija vutra mislim za vas iskusnije je to glupo pitanje ali ja stvarno ne znam posto nigde na forumu toga nema pa molim vas malo iskusnije da mi pomognete oko toga da sto pre to shvatim...
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
Rk Krk je napisao(la):
Idi ti lepo kod lerdija...

ma koji diler,ja kad bi otisao kod nekog dilera iz mog grada i poceo o tome da se raspitaujem mogu samo da dobijem palicu u glavu i objasnjenje da mu se ne mesam u posao,u mom gradu to su uglavnom neki zajebani likovi tako da mogu jedino preko vas da saznam kako da dodjem do sto jeftinije vutre za sebe...ajde ljudi neko ko je radio sa sativama da mi kaze koliko je dobijao grama po jednoj biljci odprilike,prosecno...
 
27.05.2008
24
0
0
34
Ne uvidjas paralelu na koju sam ukazao izmedju tebe i komercijalnih uzgajivaca....zajebi gramazu, vec citaj po forumu!
lol ti mislio ja ozbiljan :icon_lol:
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
Rk Krk je napisao(la):
Ne uvidjas paralelu na koju sam ukazao izmedju tebe i komercijalnih uzgajivaca....zajebi gramazu, vec citaj po forumu!
lol ti mislio ja ozbiljan :icon_lol:

verovao ili ne juce sam od 12 popodne bio do 11 uvece na forumu,danas od 9 do sad skoro bez prestanka,dajem mnogo tome znacaju,mnogo toga sam procitao i naucio,ne znam jedino kako se tacno vrsi susenje i ne znam jel to kad ja zavrsim sa berbom i osusim lepo biljku,jel se onda tu svrstava u skunk ili ne?
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Ako si čita za sative treba si i pročitati da je skunk vrsta sjemena,sorta,baš skunk.
Čitaj polako ako več toliko čitaš,provaj shvačati kako to ide u praksi.
Sumljivo mi nekako kad kažeš da su ti dile.i zajexani likovi...
Ja kažem da nemaš dana više od 18:icon_lol:
 

Lordi

Banned
Banovan
02.07.2009
4
3
0
79
Greenpower1 je napisao(la):
Ako si čita za sative treba si i pročitati da je skunk vrsta sjemena,sorta,baš skunk.
Čitaj polako ako več toliko čitaš,provaj shvačati kako to ide u praksi.
Sumljivo mi nekako kad kažeš da su ti dile.i zajexani likovi...
Ja kažem da nemaš dana više od 18:icon_lol:

mogu da se kladim da od 10 pokusaja neces pogoditi koliko imam godina...