Prvi outdoor

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
pozz svima..citao sam i citao po forumu, i napokon odlucio i ja posaditi tu,svima nam dragu, biljku :)
uzeo sam 10 najboljih sjemenki (odabranih) od nekih 40-50.
Pošto nemam uvjete za presađivanje, tocnije sa sađenje u čašu ili teglu pa onda presadjivat na sajt, direktno sam posadio u zemlju..
Našao sam sajt, koji mi zapravo opce nije udaljen od moje kuće,i vidim kroz prozor svoj sajt..ne vidim bas sajt sajt al blizu njega :D
Iskopao sam malo te zemlje sto je tamo bila i ocistio korov i ostale stvarcice.
posadio sam 6 sjemenki , i kraj svake(udaljeno malo) stavio štapić i vlažnu maramicu oko njega,(kažu da tjera insekte), makar je meni logicno da ih privlaci, al kako god bilo riskiram pa etO :D svakoj sam dao ime:D odma sam dao zenska imena,nadajuci se da ce bar polovica izac zenke a ne mudonje :D
kolko vidim sajt mi ima oko 8 sati sunceve svjetlosti.
Još sam jednu posadio u teglu, i stavio na prozor,i jednu u bakino polje XD,i jednu u vrt..znaci svega 10 "biljaka".
Na sajt sam stavio humusa, sa motikom napravio male rupe, pobacao sjemenke, pokrio zemljom i zalio..i sad cekam da priroda odradi svoje, tocnije da izraste mala stabiljka i 2 lista za suncevu svijetlost i disanje,kako bi se onda biljka mogla razvijati dalje..
E sad me zanima, pošto je vani stvarno vruce, kolko bi biljku u ovoj sad pocetnoj fazi morao zaljevati?
Svakodnevno, sigurno,ali sad, 2-3 put na dan, jednom , ili vise?:sick:
 
21.07.2007
7
0
0
47
Ja sam moje isto tako kao i ti uradio samo iza kuče (jedne) več uspješnp godinama cca4-5g samo jednom tjedno zaljevam radi susjeda jer moram u boci nosit svaki tjedan sve dok nebudu otprilike 50cm i onda upće nedolazim kako im bude dok nepredju zid 2m zavezem vrh najlonom i lagano nategnem i za ciglu tako da mi nestrse a i oni diljni cvjetovi isto bujaju normalno kad skuzis koji je mudonja uklonim ga odma savjet samo se pazi opreza nikad dosta
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
hehe bome si se uzivio u sadnju neka neka tako i treba :) jesu ti pocela vec rasti? jesi ih stavljo sta u vatu da proklijaju il odma u zemlju? a cuj zaljevas ju kada vidis da je zemlja suha nemoze ti niko reci koliko i kad neg sam to moras vidit il jos oblje osjetiti :sun2:
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
hihi pa uzivio sam se :D naravno :)
pripremam si da imam sta preko ljeta duvat:D
sjemenke sam stavio u maramicu (čitaj vlaznu) poslagao par komada i pokrio drugim slojem maramice..
proklijale su i onda sam ih stavio u zemlju :)
thx:dog_walk2:
 

Igrow-Soil Cannativa

Aktivan Član
13.12.2008
130
3
18
33
hmmm,onaj stapic i vlazna maramica ce ti samo privlacit insekte i komarce ja mislim,
zemlju bi trebao iskopati bar u radijusu od pol metra,i jos toliko u dubinu,napuniti je dobrom mjesavinom zemlje(ja za outdoor koristim zemlju iz vrta koju pomjesam sa kompostom od iza kuce i ubacim ful malo stiropora cisto na dno).
moj savjet:
iskopaj sto vecu rupu,stavi crnu vrecu za smece u nju,a u vrecu KVALITETNU zemlju.
zapocni bilje u potovima na sigurnom od kukaca i nevremena i kad narastu 10-20-30 cm,prebaci na spot : )
biljka kad osjeti kvalitetnu zemlju sa puno mjesta,postati ce Veli Jože u roku od mjesec dana : )
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
4.dan
Sve biljcice na sajtu su izasle van iz zemlje..male su i sad se pocinju razvijati:) Lose sam napravio sto sam ih malo predubuko stavio u zemlju i zato im je trealo 4 dana da izadju van..
2 biljcice sto sam ih u teglu stavio su vec dobro izasle vanka i stvarno izgledaju zdrave..stabiljcica,4 mala lista..jos jedna sta je u vrtu je isto izasla vanka, i jos sam posadio u 3 tegle jucer i stavio na sunceko naše najdraže :==) znaci imam ih ukupno 15..
Svaki dan iz zalijem ujutro i navecer po potrebi pogledam kakva je zemlja(probam prstom) ako je jako suha, malo dam vode ak ne nista...btw pitanje imam jedno..mislio sam sad te tegle, cim izadju biljice iz svih tegla van, premjestit isto na sajt jer ima vise sunca,a opet nemogu ih ostaviti u vrtu jer ce baba cupat to xD, ugl mogu ih ostaviti u tegli na sajtu jer ima mjesta, al pitanje dal da ih onda nakon 20 dana kad izrastu ,presadim na sajt ili ostavim u tegli? thx
btw sretan Uskrs svim vjernicima.
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
a cuj :) svi na outdoor..sto je da je, jeftinije je u svakom slucaju, nemoramo oponasati prirodu, a i veci mi je gust pusit nesto sto je uzgojeno u PRIRODI nego pod lampama..
sadio bih i ja doma, kad bih imao mogucnosti za to, ali nemam :D
5.dan
ove dvije biljcice u tegli sta su , sam preselio na "sajt"..nisam presadio vec sa teglom stavio na sajt, cine mi se da imaju finu stabiljku.na sajtu su sve izasle vanka ali ne sa nekom promjenom..cekam da biljke izadju iz preostale 3 tegle pa i to selim na sajt jer u dvoristu vreba baka xD:sick:
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
brawo majstore !! samo naprijed, stealth mode upali i zaroni u svijet lijepih žena u ljetnim haljinama !! :)))

nabaci koju i sliku sa sajta ,ak te parnoya negrize previše :))

hiihi

i bjež od bake,skuhat će si čaj od tog ako ne premjestiš!! :)
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
hihi nebi se ni cudio :D odo sad malo zaliti, slike trenutno tesko, riknuo mi mob, razbio fotic kad sam pian pao po stepenicama :S lol
vise ne pijem..xD
i da btw nisam spalio gens ima vec mjesec dva
 

Bong&Hrvati

Aktivan Član
22.01.2008
106
3
0
79
koliko pratim ovaj forumu svima je fotič negdje zagubljen il razbijen il je na mobitelu losa kvaliteta.
sta vas je toliko sram stavit sliku svoje biljke?
il sam ja zabrijo nesto
 

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
517
534
113
balkan
radije stavit sve fotke dok sve bude gotovo,nego sada...
pusti čovijeka ako nemoze stavit,nemoze...nek stavi kad bude mogao.
šta si tolko gladan slika,imaš galerija pa pasi oči :)))
 
29.09.2008
9
0
0
37
vrlo pohvalno i lijepo neka neka... ovo ljeto svoje pusit neces ali bogami jesen i zima ces uzivat... :)
ja sam moje 2 polijevo jednom tjedno a 3 mjeseca kise nije bilo niti kapi... jesu ostale male ali su bile slatke... :) Dabogda ti sve zene bile...

Jedan mali savijet nikome ne govori nista ali nikomeeeeeeeeee, ni najboljem prijatelju... s pricom samo u probleme uletis...

pozz i ubaci koju sliku kad malo krenu rast.... :)
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
ma eto sad cu ove tri tegle na sajt stavit i to bi bilo to , nisam vec dva dana bio na sajtu neznam kak je tam :S a blizu mi..:S kako god, poslikat cu s frendovim mobom pa cu stavit :))
 

badger badger

Aktivan Član
10.02.2009
159
13
0
36
ma bolje ond nemoj ni slikat ak ces mu rec zasta ti to...
i preporucio bi ti kad se razviju da iz tih potova ubacis u zemlju...
zemlja puuuuuuno više oprašta neg pot....
a sto se tiče zaljevanja dok su male trea se to pazit i mazit al brzo ce one do nekih 2o-3o cma a ond ih mos pustit kak priroda oče jedin ak suša neka bude 2-3 tj bez kiše ond zaliješ dobro i to je to... dubooooko korjenje puti kanabis... (znam kad sam čupo korjen od bilje od 2metra sto su mi pokrali)
ovo če do jeseni bit bedevije kontam...
al sretno ti i neka neka ti sretno!
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
:) pa eto za sad imam 15 biljaka, sve su pocele rasti, znaci sjemenke su bile dobre :)
e sad da cu imati bas tako malo srece da mi nijedna nebude zenka onda se bacam u potok s vrecom na glavi XD
sto se tice frenda, druzimo se od 1 mjeseca zivota,susjedi smo kuca do kuce, i najbolji frendovi vec dugi niz godina.tako da sto se njega tice,nema problema.
poslikat cu pa cete viditi :)
zz i uskoro slike :)
 

weed_master

Banned
Banovan
04.04.2009
43
1
0
35
Slike stigle :)
Imam mali problemcic a to je da su biljke stare vec 9 dana a jos su tak male :S cak ove sta sam posadio kasnije su narasle bolje..u tegli, a ove u zemlji..sporije..brijem da je to zato jer sam ih fakat duboko ukopao xD

Sajt:


2 ljubimice u tegli:


Treca biljka :


Četvrta biljka : (ova nije u tegli vec u zemlji na sajtu)


Peta biljka :



Šesta biljka :


Sedma biljka :


Cijeli sajt( fali četvrta tegla,sad je na prozoru kad malo dobije svoje onda ide tam)


Osma biljka :


Deveta biljka :


Deseta biljka :


Jedanaesta biljka :


Dvanejstu i trinejstu sam pocupao iz susjedinog vrta jer zemlja nije bila dobra, a i necu se zaebavat..
Četrnaesta je u mom vrtu, a petnaesta u tegli na prozoru.

Znam da su velike slike no tako je najbolje docarat..ipak, slike su slikane mobom pa je losa kvaliteta..
NEznam sto im fali, sunca imaju dosta,vode sam im sad dao, 2 dana nisam mozda je to..a bice sve u redu znam ja :D eto pa gledajte..