Prvi outdor, svaki help dobrodošao

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

pocetnicki

Aktivan Član
31.12.2012
298
220
43
35
ssh tunneling
toliko citanja uzalud, hehe, pa mogli ste uzeti 10kom fem mobydick za cijelih 20 ili 30e i to femenizirano sjeme i ici na nesto provjereno i sigurno, ovako riskiras, a mozes pasti sa bananicama?

cupkajte bananice i uzivajte u plodovima, dotada citati samo forum hehe :)

pohvala za ulozeni trud, bananice uveliko, pa sta ste mudonje ostavili a zene pocupali? ;) :) zeez
 
25.03.2013
22
6
0
38
suncana obala
Burazeru sunce piči po njima znači od kad svane pa dok ne zađe' za brdo .. Ona na sebii nema puno lišća puno se izdužila u odnosu na ostale, pa smo zaključili da je mudonja. najvjerovatnije ćemo večeras da odemo do sajta da provjerimo i poslikamo i postavimo po par slika svake biljoze ..
 
21.06.2013
9
7
3
bok ekipa, eto prvi grow ali vec problemi na samom startu! Ajmo mi na problem, stavio sam sjeme klijati, neke vutre dobar dim ima, domaja neka, proklijalo i sve, i stavio sam je u casu pomjeso sam 25% humusa 75% kupovne zemlje i stavio u bocu od 1l ali onako po pola prerezano, e sad i nedrzim to u kuci vec vani, nesto zena "cvrkuce"
ima sunca jedno 7 8 sati sigurno na dan i vode ali nece izac biljka van, niti ona prva 2 lista za svjetlost i da dise! Ako neko zna pomoc je dobrodosla!
 

s0va

Aktivan Član
17.01.2013
332
315
63
32
Koliko si duboko ubacio seme u zemlju? I koliko si cesto zalivao? Ja zakopavam seme na manje od 1cm, cisto da ga pokrije zemlja tako da ne mora da se probija mnogo, a zalivam cisto da bude vlazna zemlja da ne istruli koren...

I bolje stavi direktno u zemlju ako gajis napolju. Flasa je mnogo mala da izgura do kraja biljku, a ako oces da presadjujes, tesko ces izvaditi zemlju iz flase a da ne ostetis koren.
 

M a n d o r

Banned
Banovan
12.01.2013
720
747
113
flaše pokri i obljepi da korijen biljke nevidi svijetlo kad krene a i savjetovao bih da presadiš jer u tim bocama pošto su uske zemlja se vrlo lako zagrije pogotovo nakon 8 sati sunca pa bi ti i tako vruća zemlja mogla predstavljat problem u klijanju no ništa od navedenog nemora bit razlog neisklijavanja ;)