prvi outdor(u tegli)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
20.04.2011
2
0
0
33
izgleda ovako... sta ne valja? malo je izduzena. i u maloj casici je. da li je vrijeme da ju presadim jer ju planiram drzat u tegli ali na vanjskim uvjetima.

 

iSensation

iSensation
Poznanik Foruma
24.08.2009
1.815
1.808
188
Covjece, pa ta biljka vapi za svjetlom!!!

Izduzila se jer pokusava "ubrati" sto vise svjetla.... Stavi to van na sunce i vjetar da ojaca. Samo prije nego to napravis presadi u vecu teglu i zakopaj ju do listova jer ce ti se slomiti na vjetru!!
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
sorry al:

DoubleFacePalm.jpg
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Uzeo si pogrešno gnjojivo čini mi se, i požurio s njim jer ti ne treba prvih 20-30 dana ili dok boljka ne naraste. Kupi tekuče gnjojivo koje se miješa s vodom i zaliva normalno...kad dođe vrijeme, ali folijarno tj. prskanje listova zaboravi, spalit češ je. Imaš Plantela, Hesi itd, čitaj dnevnike uzgoja i vidi šta drugi koriste.
Čitaj forum jer mi se čini da češ i dalje griješiti ako malo ne zagriješ stolicu i čitaš....
Shvati kao pomoč, ne sprda se nitko.
 
20.04.2011
2
0
0
33
i ovo se mjesa s vodom.... jedna zlicica na 10 litara.... shvacam kao pomoc ovo sto ste mi vi rekli ali ovaj sa facepalmom nije pomogo....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Znam da se miješa ali je namjena da se otopina prska po listovima a ne natopi zemlja pa radije to daj nekoj baki za cviječe.
A za facepalm...pa ovo je forum, 100 ljudi 100 čudi, znam po sebi. Nebi vidio facepalm da je sve u redu s biljčicama, toga moraš biti svjestan ubuduče ako pitaš prožvakane stvari, ili nešto gadno uprskaš ili neznam šta...idem zamotati jednu:)
 

hardbluesman

Aktivan Član
28.11.2010
109
8
18
39
ovaj sa facepalmom će ti reć,da si se uopće sjetio pogledat jednu temu o uzgoju bi svatio sam zašto ti se dogodilo ovo,najlakše je otvorit temu iočekivat da ti sad ljudi objašnjavaju kako i zašto,mislim sorry,al je tak,da svi tak rade na forumu bi 99% tema bilo beskorisnih!
 

Sensi*Jana

Aktivan Član
30.09.2010
223
106
43
51
jos uvek ima sanse da budu ok, ali samo ako ce imati celog dana direktno sunce dok malo ne porastu.Ako nemas takvih uslove nebi bilo lose da ih stavis pod neko svetlo dok malo ne poorastu pa onda out.Mogu da ti posluze dve obicne neonke i jedan pc vent. i prazan deo ormara i imas improvizovani box.Prve tri nedelje ti netreba gnojivo,ja koristim samo sred. za jacanje korenskog sistema.

http://img854.imageshack.us/i/p5058748.jpg/

ako te zanima ova varijanta i nesto ti nije jasno javi se :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.