Prvi pokušaj, ormar, 2x18W cool white, domačica, konstantno svijetlo

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
26.03.2010
45
3
0
47
ovdje nema i nema. njuskam ali nista od toga. mislim da ce ipak biti HPS i dobra ventilacija.
lijepo izgledaju biljke....
 

Avantura

kontrolor leta
Prijatelj Foruma
17.10.2008
3.867
2.556
228
Lst(low stress training).Bilo bi poželjno,može se još iako mislim da se ne mogu dobiti rezultati kao da je LST-irana od mladih dana.Doduše provati,ovisi koliko je žilava i to.Uglavnom,cilj LST-a je da je "nakriviš" u vodoravan položaj,tako da cijela biljka dobiva veliku dozu svjetla cijelom dužinom,a ne kao sada najviše vrh,o ono sve ostalo šta ide prema niže,dalje je od svjetla i normalno,zakinuto je rastom.Trebutno bi to sličan efekt bio da pustiš biljke kako jesu,bez LST-a,a lampe staviš na bočne stranice boxa,i eto,cijela dužina biljke i sama biljka je "osvjetljenija".Nadam se da kužiš.LST je priča za sebe,nimalo teška,samo treba opreza da se ne pretjera i da ne pukne,i sad več ovako recimo velike i krute,dale bi se savijati svaki dan po malo,nategneš,pa pustiš dan-dva da prihvati taj oblik,pa još malo,pa još malo i dovedeš je u vodoravu:)
Skontao si otprilike?
Sretno:)
 
17.08.2010
11
0
0
44
Skontao sam, već sam radio lst na jednoj koju sam kasnije likvidirao jer nisam imao gdje s njom (vidi 1. stranu). Problem je u tome što nema prostora za lst, ima ga taman dovoljno da dvije biljke rastu u visinu. napravio sam toping da ih malo obuzdam.
Koliko još mogu narasti u visinu u 2 mjeseca cvjetanja koliko im je preostalo?? Trenutno su na nekih 65 cm, a ima prostora da narastu do 110 cm. Hoće to bit dosta?
 
23.12.2012
4
1
0
49
150w mh trenutni razmak je 50 cm. 12.12. veg. a za cvj.150whps. sito 12.12- da stavim blize ili??? sori za ulet...