Prvi pokusaj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
22.11.2019
1
7
3
22
Ime vašeg dnevnika: Prvi pokusaj

Datum nicanja sjemenke: 02.08.2020

Početak vegetacije:

Breeder:

Strain:

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja:

Rasvjeta u vegetaciji:

Snaga svijetla u vegetaciji (W):

Rasvjeta u cvjetanju:

Snaga svijetla u cvjetanju (W):

Nutrijenti:

Ostala oprema:

Dodatne informacije: Sinoc sam ubacila semenke u tufere kako bi pustile klicu. Ovo je prvi put da se upusam u ovako nesto, volela bih da cujem tudja iskustva o uzgajanju u stanu, bez potrebne opreme. Cisto zelim da pokusam jer jako volim da pusim travu, a imam semenke koje ne zelim a propadnu. Takodje sam razmisljala da kada puste klicu i porastu ih zasadim na Dunavu.

Slike boxa:
 

FatOne

Budi dobar, da bi bio sretan!
Poznanik Foruma
09.10.2016
1.642
7.506
258
Nema ljep nacin za priopcit to, ali nista od toga biti nece.
Sedi i citaj forum nema druge.
Za out ti je prekasno, a u indooru bez opreme nista neces dobit, pa cak ni za jednu pljugu.

Evo neke smernice;
kreni odavde
Pa baci pogled ovdje
dalje ces se vec snac nekako, baci pogled na dnevnike unutarnjeg uzgajanja da vidis kako to izgleda iz prve ruke.I tako malo po forumu razgledaj naci ces puno korisnih informacija.
Dok polovis osnove javis se nekom mentoru i krenes u prvi grow iz kojeg ces imat za sebe dovoljno ;)
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.048
2.718
twitch.tv
Napadoše čovjeka/ženu a za ništa. Uzmi kaže 2500 peneza i napravi nesto. Iz ovoga sto je napisao čovjek se može Takodjer. Medjutim, jedina prepreka za sada ti je čitanje. Postoji sažeto na vise mjesta kako pristupiti kojem tipu growa. Ima smisla pročitati pa onda odluciti ima li to smisla ili ne? :) Pomalo samo i bez sekirancije. Investiraj ako jos nije kasno u dobro zemlju. Teramagma ili PotgroundH. Nailazio sam na obe u poljo ljekarnama. Na Dunav nemoj, kasno je.