Prvi pravi indoor grow

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
18.11.2010
24
1
0
37
Vrlo lijep grow, koliko si na kraju (nakon susenja i bar tjedan dana kuraze) dobio omjer suhe tvari / wattu svjetla?
 

stardust

Aktivan Član
28.02.2009
279
427
63
evo mene nakon postenog susenja...ukupno je bilo oko 300gr otprilike
sto mi je bilo vro razocaravajuce..drugo napravio sam par velikih gresaka koje moram ispravit da bi urod na 2m2 bio barem 500gr
daklem prva greska su bili premale tegle tj. tri puta sam ih presadio u tri mjeseca...to bi morao smanjit na dva jer su mu dve-tri biljcice postale rootbound i korijen se prestao siriti a biljka se pocela susiti jer je zemlja oko korjena bila mokra ali je sam korijen ostao suh vecinom kad bi zaljevao..tu sam izgubio bar 100gr.
druga greska je precesto zaljevanje..sada cu ih zaljevat tocno svaka dva ili tri dana kadse zemlja malo posusi..
do sada sam zaljevao po malo svaki dan ali tu onda moze doci do pretjerivanja ili podhranjivanja nutrijentima itd..
premalo kisika,co2 itd...
treca geska i najvecaje bila sto sam biljke odrezao tocno nakraju 8og tjedna cvjetanja dok su trihomi vecinom josh bili prozirni tako
da dim tek sad postaje dobar kada vodeprakticki uopce vishe nama..
nisami ih posjekao u optimalno doba i popushio sam na kvaliteti toliko da ni curing od par mjeseci to nemre ispravit...no na greskama se uci i nadalje znam na sto terbam pazit ako cu radit..takoder za curing su bolje vrecice sa plasticnim zatvaracem neg staklemke jel kroz vrecice uvijek prolazi malo zraka..taman dovoljno da se mao brze susi a nemora se paziti kolko kod staklenki.ako mozete kupite tamnije vrecice sa ziplock zatvaracem:)))
bless:)))
btw...staklenke bi se nakon postenog susenja od otprilike 5-7 dana tebao otvarati svaki dan po 15 min jedno mjesec dana da bi dim bio ajmo rec najbolji moguchi a tako i okus..takoder sto duze stoje u vreci tj .sto je duzi curing budovi bolje mirišu:))) sto je nekome vazno akolko i sam dim
sto ljudi sto cudi..ako nesto nevolim onda je to dim od kojeg mi se kaslje ko psu a uopce se ne napushim..da ima toga dosta sada dok je vulja jos #friska#
pozdrav svima i molim moderatora da preseli temu u dnevnike