prvi probni pc box

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
03.10.2008
20
3
0
46
dakle..
odlucio se i ja za indoor uzgoj
rasturim comp i napravim box za cca 2 dana
ubacio cfl 2 od 20w-6400 i 2 od 20w-2700
folija je vecinom od zastite za sajbu za auto a manji dio alu ploce

pa evo par slika da cujem vase misljenje

16122010079.jpg

16122010078.jpg
 
03.10.2008
20
3
0
46
temperaturu i vlagu neznam jer jos nemam to sranje za mjerenje
neznam ni koje su sjemanke.. izvuko iz neke domace radinosti
zato sam i ubacio za probu da vidim hoce biti sta od toga
cim budem i ja znao vise informacija naravno da cu to podijeliti ovdje ;)
ako ova proba uspije onda se bacam na prave stvari
 

bobach79

Aktivan Član
19.11.2009
244
53
28
44
Još jedan:signs046:! Odlično:sun2:! Čitaj majstore:icon_lol:! A i mi ćemo ti pomoći kolko možemo, a ti si opet prvo sam moraš pomoći, znači osno. uvjeti: zemlja, svjetlo, voda, ventilacija. Evo ti jedno za početak, zakloni vent. otvore da ti svjetlost nejde van ni nutra. Pogledaj moj prvi post, jako lako rješio sa kutijicama, škaricama i dak tejpom. Sretno i samo teraj, bit će manje žrtvi za ove smradove i jedne i druge na ulici:2flip:
 
06.06.2010
43
1
0
37
kupi si ti radije low ridera ili gnomo auto,piramid autoflowering je isto dobar za pc box (1 biljka),ima još niskih sorti...Čitaj na forumu.
 
03.10.2008
20
3
0
46
trenutmo je zamlja biokompovit.. sa njom sam vec rafdio kada sam imao outdoor uzgoj i cinila mi se dobrom..
citam da je tera magma dobra pa ce se i to promjenit.. kuciste jos nije u potpunosti gotovo.. za svijetlo ce se isto rijesiti.. najbitnije je da sam poceo sa tim pa cemo vidjet sta ce bit :D
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
zx93 svjetlo nesmije van zbog ukucana da neposumljaju ali je bitnije da svjetlo neide unutra jer kada je mrak onda mora biti potpuni da nezbunis ljubimce.
 

4herbs

BANOVAN
Banovan
03.06.2008
468
96
0
34
Evo ja neznam više šta da kažem...MOLIM TE KO BOGA NEMOJ DA SADIŠ U BIKOMPOVIT JER SI SE TAKO DOSLOVNO OSUDIO NA PROPAST I GUBIŠ DRAGOCJENO VRIJEME ZA KOJE BI TI BILJKA NAPREDOVALA NA DRKANJE S PH,I OSTALIM PROBLEMIMA KOJE ČE TI TA ZEMLJA UZROKOVAT!

KUPI TERRA MAGMU 20KN 8 LITARA ILI COMPO SANNU (SUBSTRAL) I ONDA TEK MOŽEŠ POČET!!!
AKO NE POSLUŠAŠ VJERUJ MI POŽALIT ČEŠ!


NIJE DA TI PAMETUJEM NEGO MI JE SAMO ŽAO BILJAKA!!!
POZZ
 

Che*

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
10.09.2008
633
104
63
..napravi nesto izmedju donjeg i gornjeg ventilatora jer ce ti doslovno zrak koji upuhuje unutra odmah odlaziti van... mozda si trebao ovaj veci ventiator dici maksimalno gore a ovaj spustiti jos malo.

zarulje su ti ok. ali trebao si uzeti po 23w, par kuna razlike a zajedno je cca 1000-1200 lumena vise u boxu.

zemlju mijenjaj...

ako zelis posteno dobiti, moras staviti neki lowrider oblik, tj. autoflowering biljku..ili njih vise :p
 
  • Sviđa mi se
Reactions: #34
03.10.2008
20
3
0
46
obadva ventilatora koja vidis na slici izbacuju zrak van.. ima jedan sa prednje strane koji je skroz na dnu i on ubacuje zrak unutra..
 
03.10.2008
20
3
0
46
evo ga.. nakon sedam dana izvirila prva biljcica.. iako sam se vec uplasio da sam stvarno baksuz jer inace sve sto posadim nikad neizadje

prva moja koja je provirila

jedna jadna koja je provirila, al neka je zasad

i dvije koje mi je poslao papandopulo >>HVALA
 

papandopulo

Aktivan Član
05.10.2010
63
5
0
53
nakon presadivanja dan,dva lagani LST.hidroton granule dobra stvar ali po meni nepotrebno.ali evo ostavljam to iskusnijima :) napomenuo bi jos da posudu sa vodom obavezno stavis ispred ventilatora koji ubacuje zrak.pozdrav
 

Falcon

Aktivan Član
09.09.2010
229
29
0
45
Ako ti se vlaga u boxu previse spusta kad je svjetlo upaljeno...mozes hidroton kuglice staviti u teglu na vrhu,onako,jedan red..pa ih kad se upali svjetlo poprskaj vodom..da lagano isparuju...pa ti moze pripomoc u podizanju vlage...inace za drenazu,ne znam jel bi to bilo pametno..posto neces imati neke ogromne tegle,a za ove manje ja ti nebi preporucio da mjesas hidroton kugle sa zemljom..sretno
 
03.10.2008
20
3
0
46
evo da se i ja javim...
nakon dugo iscekivane place kupio sam mjerac temperature i vlage..
postavim ga kad ono vlaga 32%
biljke spustile lisce
dvije male poklonim kako bi dobio mjesta za posudu sa vodom
i danas vlaga od 46% - 48% varira


temperatura je jucer bila 25
ali kako sam ubacio posudu sa vodom
krpicu malo izvuko van ispred ventilatora da puse po njoj
tako da je temp pala na 23


danas kad sam ih pogledao vidim da su zadovoljne i da su dignule listove


za sve ostalo tu je vanjski cuvar
odlicna stvar


PS: sat i datum nemojte gledat jer nije ni kupljen da bi mi on pokazivao tocno vrijeme :D