Prvi put growam

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
21.04.2019
19
80
13
30
Zagreb
Ime vašeg dnevnika: Prvi put growam

Datum nicanja sjemenke: 13.04.2019

Početak vegetacije: 15.04.2019

Breeder: Random

Strain: Random

Vrsta uzgoja: Zemlja

Tehnika uzgoja: Low Stress Training

Rasvjeta u vegetaciji: CFL

Snaga svijetla u vegetaciji (W): 5000l

Rasvjeta u cvjetanju: LED

Snaga svijetla u cvjetanju (W):

Nutrijenti:

Ostala oprema:

Dodatne informacije: Pozdrav, evo prvo da kažem da ne dobivam aktivacijski mail vec skoro 3 tjedna te nisam u stanju davati odgovore ili postavljati pitanja koja bi mi uvelike pomogla od Vas iskusnih majstora. Uglavnom koristim zemlju Substral terra osmocote, proslo je 16 dana od pocetka vege. Imam u planu za kojih 2 tjedna poceti sa gnojivom za vege Plantella list, za cvat Plantella Cvijet). Ne ocekujem puno od prvog puta. Prije gnojenja cu staviti režim na 12/12 da vidim uopce dali je zenskica. Tu bi mi takoder trebalo strucno oko za tocnu procjenu. Procitao sam gotovo sve dnevnike i naucio puno toga korisnog, pa eto sad cu pokušati primjeniti dio vašeg znanja kod sebe. Ako postoji neko riješenje kako da napokon dobijem taj aktivacijski mail nek slobodno neko kaže, kako bi mogao davati svježe podatke i slike sa opisima. Unaprijed Vam hvala društvo i nadam se da će biti nekih konstruktivnih komentara.

Slike boxa:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: likfrik

likfrik

Aktivan Član
18.07.2018
310
1.310
143
44
Već će se naći netko iz režije za taj meil.... sad je ovo prvi maj mislim dani poslje koji su uvjek zeznuti.
Vengo more li koja slika? i nisam skontao svjetlo od koliko je?
 

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
sretan grow,moras dati jos neke infor.Velicina boxa,temp.i naravno slike su obavezne.Ja bi ti preporucio ako ti je prvi grow da vidis ili razmisli da uzmes mentora da te on izvoza u prvom growu,ovako citajuci vidim dosta rupa u tvom tekstu jer slabo infor.ima oko samih uslova uzgoja.