Prvi put: Outdoor grow. Par pitanja za iskusne growere.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

delboy

Prijatelj Foruma
Vutra Veteran
04.06.2006
524
555
113
balkan
Lijepo, lijepo!
Ako već možeš do 20.10. onda i drži do tad, jer čini se kako će im trebat još taman negdje tolko, ovo po listu je možda od gnojenja, ili od truleži korjena ili je nešto nagrickalo nemogu skontat što je.
Nagađam nešto od tog troje, smiri sad gnojenje, pa za tjedan dana opet mozes punu dozu.
Dok krene sunce ubrzat će stvar, samo treba se pojavit više, ja stalno blejim u nebo i čekam da razbije ove goleme oblake....
 
15.07.2010
26
1
3
43
Hvala na brzom odgovoru, sada jel to sta lose za biljku, jer trebam sta napraviti ako truli korijenje, jer ovdje je 5 dana uzastopno padala kisa jel moguce da je to od toga?
Probati cu sto vise ostaviti ali moram prije kombajna svakako da nebi bilo....;).
Thx i pozdrav

EDIT;
Evo prognoza je da ce biti cijeli tjedan lijepo i toplo, evo priliku da se razbuktaju ;). pozdrav.
 
15.07.2010
26
1
3
43
Pozdrav ekipa evo da se javim da je harvest obavljen i da je za sada proslo sve uredu, morao sam biljcice odvojiti od majke zemlje malo ranije jer mi je bio site kao sto vidite u kuruzima i strahovao sam da nece biti vesel kombajn od biljcica :icon_lol:. Znam da je malo rano ali ispalo je sve ok, evo malo slicica;









Eto ova lijevi head je od biljke koja je bila 5 tjedana u cvatnji, a ovaj desni head od biljke 8 tjedana u cvatnji :icon_lol:.
Susile su se 6 dana u mracnom prostoru, manikirane su bile odmah pri cupanju iz zemlje, 2 dana su bili u papirnatim vrecicama i sada svaki dan po 3 puta ih izvadim van iz tegli i vratim nazad, nadam se da je to ok, sto vi mislite?

Smoke report - posto mi je ovo prvi grow i pusim maridzudzu pola godine, do sada sam se susreo vecinom sa totalnim skartom, tako da mi je ovo premija kvaliteta domacice :sick:.
I na kraju hvala svima sto ste mi pomagali u odgovorima u vezi ove biljke, a posebno XxFiaDrOxxU.
Eto pozdrav svima
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Ma ja tebi nevjerujem da ti je prvi put...hehe :b_jump:....SVAKA ČAST odradio si grow kao Profesionalac......i dobra gramaža vidim..,,,,imas jedan VEEELIIIIKIIIII REP + od mene....:icon_lol::icon_lol:

Slabo ko napravi takav prvi grow....skoro uvjek se nes sjebe....ali ti eto nisi..... :sun2::sun2:
koliko si dobio grama....??
i dali mozda planiras i dogodine sadit... :leafblunt:
 
15.07.2010
26
1
3
43
XxFiAdRoxX je napisao(la):
Ma ja tebi nevjerujem da ti je prvi put...hehe :b_jump:....SVAKA ČAST odradio si grow kao Profesionalac......i dobra gramaža vidim..,,,,imas jedan VEEELIIIIKIIIII REP + od mene....:icon_lol::icon_lol:

Slabo ko napravi takav prvi grow....skoro uvjek se nes sjebe....ali ti eto nisi..... :sun2::sun2:
koliko si dobio grama....??
i dali mozda planiras i dogodine sadit... :leafblunt:

Haha puno hvala Xx na samim komplimentima :icon_lol:, naime ni sam nisam mogao vjerovati da ce ispasti tako dobro, ja sam presretan :sun2:.
E sad sto se tice gramaze, nisam vagao, nije mi se dalo ali mislim da je max 100 gr ali mislim da ima manje, za moje potrebe i previse :icon_lol:.

Dogodine isto planiram posaditi ali to vrijedi samo ako me zivot natjera da se negdje drugdje preselim onda tesko. Vidjeti cemo....

Mene samo zanima vidite na slikama kao neki bijele tockice na headovima jel to mozda pocetak budji?


Za Xx-a:
Kako su tvoje biljcice prosle, jel bilo sta? :icon_lol:
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
E super....ako dogodine mislis sadit urod ce bit jos bolji....a nevidim na slikama nikakvu buđ....hehe....samo lijepe kristale :sun2::sun2::sun2:

A kod mene se bore da prezive do 11 mjeseca....jako se bojim prvog mraza....vec sam spominjao u jednom postu ze vrijeme....ono 20-22 po dani....sunce bez bure...navecer se spusti do nekih 10 tak stupnjeva...ako nastavi tako do 11 mj bit ce sve super....evo imam slike ali su stare 10 dana....msm ono sad su dosta vece biljke..,..znas i sam kako narastu u 10 dana kad su u fazi cvjetanja... :sun2:

SLIKA1

OVA MALO VISE KASNI ZA DRUGIMA...ma da je sad i ona puno veca

SLIKA3

SLIKA4


Tri biljke....tek sad mi se vraca ono sto sam ih sadijo u 6 mjesecu...kasnim dobar mjesec...ali ajd...drzim fige da prođe taj mjesec bez mraza....:sun2::sun2::sun2::sun2::sun2::sun2:
 
15.07.2010
26
1
3
43
Auuuu pa odlicno, sta se brines tamo gdje ti zivis nema jos minimalno 3 tjedna mraza ako ne i vise, to je sigurno tako da ce to vjerujem biti odlicno a vidim da na slici 3 vec se malo boja pocela mjenjati :D. Nista care drzim ti fige i nadam se da ce biti sve ok koliko vidim ova prva head je ko moja saka, duplo veci glavni vrh od mojeg tak da.....;) bice tebi vise veselja hehe.
Bye
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
hehe....hvala na potpori...i ja se iskreno nadam da ce bit bar za zimu nesto....ubijaju me ona sranja sto uzimam kod dilera....i jos su skupi ko vrag-...300 kuna za posranu peticu.....javim ti kako je sve proslo ubrzo.....uzivaj i prođi kadkad đir na forum da popricamo....veliki pozdrav :)