Prvi put: Outdoor grow. Par pitanja za iskusne growere.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.07.2010
26
1
3
43
Hehe nadam se da se nevaras euforija ali stvarno se nadam bio bi presretan ;).
Da budem iskren nisam bas puno vremena posvetio njima. Normalno svaki drugi treci dan sam isao zalijevati i to je to (samo sto sam je cak uspio spaliti jer sam zalijevao u podne po 35 stupnjeva ali hvala bogu oporavila se).
Eh SiD da si ti tu kod mene ja bi tebi dao da ti sve napravis kako si rekao ali posto sam ja drugi Steve Urkel nebi to radio ;). Kao sto je rekao Xxfiadroxx cini se kao da su neki lowryder-i i vidim da nerastu vise u visinu nego se samo granaju pa se nebi htjeo baviti presadjivanjem.
Sve u svemu hvala vam na POZITIVNIM odgovorima sto se tice spola, zbilja ste me razveselili vas dvojica samo se nadam da je bar jedna zenska.
Uglavnom hvala vam svima i za par dana cu opet poslikati pa da opet cujem vase strucno misljenje ;).
Do tada....pozdrav.
https://forums.vutra.org/../members/12916-SoulStealer
 

SiD

bože petra!!!
Vutra Veteran
15.01.2008
1.091
648
138
36
samo polako,
neće im ništa biti ako ostanu u teglama, ako ćeš imati muškoga, na njemu vježbaj i vidjet ćeš da nije tako teško, nemoj ga odmah samo uništiti.. ja sam puno testova radio na muškim biljkama..

p.s. imaš kod mene u dnevniku negdje na početku malo detaljnije opisan proces presađivanja, pa ako te zanima prelistaj malo... ima i nekih slika kako to izgleda...
moje su puno manje biljke bile kad sam presađivao ali to ti nema nikakve veze...

pozdrav
 
15.07.2010
26
1
3
43
Pozdrav društvo, evo mali update od mene.
Danas otišao do site-a i malo za reći da sam sretan, nadam se da je ovo pistila ;).
Ali necu se obradovati dok mi netko tko zna reci jel to to, evo malo slikica pa mi recite:
http://img294.imageshack.us/gal.php?g=p8020021.jpg
Kolega SiD reci mi jel to to sto se tice spola ;)?
Na drugoj biljci isto je pocelo kao sto je na prvoj (pistili) mislim napravilo se nesto duguljasto a i iste je velicine i izgleda kao bush pa mislim da ce isto biti zenska (nema kraja sreci ;)).
E sad treca biljka je onako malo vislja i negrana se kao ove ostale druge pa si mislim da je odmah uklonim ili da pricekam da pokaze spol?
Svaki savjet je dobrodosao i svima unaprijed zahvaljujem.
Pozdrav
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
Joj...pa ti si stavljao update...ja nisam ih ni vidio...sve u svemu odlicno izgledaju......PONOSAN SAM na tebe :p


a ovako....ova biljka je definitivno CURA
http://img713.imageshack.us/img713/92/p8020031.jpg

http://img84.imageshack.us/img84/7958/p8020032.jpg

Dok ze ovu nemogu rec nista...nevidim spol

http://img710.imageshack.us/img710/6615/p8020029.jpg


Pa eto samo tako nastavi...i javljaj...tako da na vrijeme ti kazem ako sta nevalja,,,,zasad je sve odlicno,...zao mi je one biljke sto ti se sprzila....ali se oporavila pa je sve ok....sad si naucio da ih nesmijes zaljevat usred sunca:sun2:....napravis vrucu juhu u zemlji kad ih po toj sparini zalijes... :sun2::sun2:

Ae veliiiikiii poz...i jos jednom SORRY sto se nisam prije javio :nana:
 
15.07.2010
26
1
3
43
Ma kakav sorry meni je drago sto si odgovorio i sto si mi rekao radosnu vijest hehe.
A na toj drugoj su iste cahurice kao sto je na ovoj izbila pistila, uglavnom te dvije biljke su gotovo indenticne sto se tice visine/sirine i grananja tako da mislim da je isto zenska (daj Boze) ali jos cu se strpjeti pa vidjeti, necu prenagliti ;).
Samo mi jos odgovori na ovo ako mozes.
Treca biljka je iste visine kao ove druge, mozda malo veca i manje se grana pa predpostavljam da ce ta biti musko i sada me zanima da li da je odmah odstranim ili da ipak pricekam?
Thx na odgovoru i pozdrav.
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
:popworm:

Hehe....ma nikako je nemoj ostranjivat....nije bitno to sto je veca il manja...CEKAJ PRVO DA POKAZE spol....a onda sjeces ako je mudonja(nadamo se da nece bit musko).....ma imat ces vremena za utvrdit spol ...nemoras brinut da bi mogla oprasit.......samo polako bez nekih preludih ideja...(kako si radio dosad....radi i dalje tako)....samo naprijed...cuvaj sajt od ociju stranaca..."i prijatelja" jer ce te i najbolji prijatelj sjebat....nebis volio to da ti se desi....nemoj okolo se hvalit ili bilo sta pricat o biljkama...i sve je za 10....peace :sun2::sun2::sun2:
 
15.07.2010
26
1
3
43
Haha ok cekati cu onda, kako ti kazes ;). Mislim da bi bilo presmijesno da imam sve tri zenske jer mi je ovo stvarno prvi put da uzgajam, mislim stvarno ono prava pocetnicka sreca ;).
A sto se tice "prijatelja" i ostalog, odpocetka sam si rekao da necu nikome o tome govoriti i stvarno dobro pazim da me nitko nevidi kada idem na site niti da ikome pricam o tome (jedino frendu sam rekao koji zivi 200 km od mene i vidjamo se jedanput godisnje ali smo prijatelji od kad znam za sebe). XxFiadRoxX poslao sam ti pm pa pogledaj.
Pozdrav svima
 
15.07.2010
26
1
3
43
Pozdrav društvo, mali update od mene i par pitanja, pa krenimo;
http://img831.imageshack.us/gal.php?g=p8270079.jpg
Jedna biljka mi je pokazala pistile prije 15-ak dana i krenuli su se fino formirati hedovi, a na drugoj tek prije 3 dana su krenule pistile.
Prije tri dana sam prvi put prihranjivao sa fertinom C omjera 3-6-8, Bor 0.1% i Fe 0.2%, koliko sam vidio lijepo su prihvatile.
Mene sada zanima hoce li to sve biti gotovo za 8 tjedana jer to mi je krajnji rok da ih vadim iz zemlje, mozda i 7 tjedana. Obilazim ih skoro svaki dan i zaljevam po potrebi.
Nadam se da ce te me obradovati da ce se sve to stici napraviti za 7-8 tjedana.
Pozdrav svima
 
  • Sviđa mi se
Reactions: XxFiAdRoxX

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
u ebeno....srry stari radi msna.....nikad me nema.... :(.....biljke su super.....i trebalo bi bit to za 8 tjedana gotovo....ako te vrijeme posluzi.....a vidim da ima sunca kolko oces na tom polju kukuruza......ma bit ce sve oke..... ;)....:respect:
 
15.07.2010
26
1
3
43
XxFiAdRoxX je napisao(la):
u ebeno....srry stari radi msna.....nikad me nema.... :(.....biljke su super.....i trebalo bi bit to za 8 tjedana gotovo....ako te vrijeme posluzi.....a vidim da ima sunca kolko oces na tom polju kukuruza......ma bit ce sve oke..... ;)....:respect:

Haha, ma nema ni mene cesto np ;).
Ah sada mi je lakše kada si rekao da bi trebalo biti gotovo, nadam se da hoce. Oko 11 sati direktnog sunca dobivaju po danu nadam se da je to dosta.
Pozdrav
P.S.
Kako tvoje napreduju ;)?
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
ma 11 sati...savrseno.,..a idu super....4 cure....bila su 2 muska....tako da mi je super....samo da prezive da ih niko neskuzi i sve super xD.....
 
15.07.2010
26
1
3
43
Evo mali update i par slikica;
http://img685.imageshack.us/gal.php?g=p9020018.jpg
Mene sada zanima jel to normalno da granchice poprimaju ljubicastu boju, jer odkako je krenulo cvijetanje te boje ima sve vise i vise na granchicama!?
I jel mi moze tko reci jel valja gnojivo fertina C omjera 3-6-8 Bor 0.1% i Željezo 0.2%, jedino sam imao to na raspolaganju da kupim, gnojio sam ih vec 2 puta i lijepo su podnjele, pola propisane doze.
headovi su se lijepo poceli praviti, probao sam prstima preci preko listova i lijepo se ljepi i mirisi ;).
Ma nece te nitko skuziti XxFiAdRoxX ipak si ti iskusan grower ;).
Pozdrav
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
hehe...ma nis nebrini za boju....vecinom je to sve normalno...ovisi o vrsti.....
purplepowermedicalmarijuanadenver.jpg



Gnojivo je ok za tu fazu....lijepi mali hedici su se pocelu razvijat....bit ce to preve bombice.....i to ljuteeee :p
 
15.07.2010
26
1
3
43
XxFiAdRoxX je napisao(la):
hehe...ma nis nebrini za boju....vecinom je to sve normalno...ovisi o vrsti.....
purplepowermedicalmarijuanadenver.jpg



Gnojivo je ok za tu fazu....lijepi mali hedici su se pocelu razvijat....bit ce to preve bombice.....i to ljuteeee :p

Haha kakva imba slika, jel ta na slici za curke :D?
OK onda, jos jednom cu pognojiti za 10 dana i necu vise gnojiti. Hoce li 3 puta biti dosta?
Eto opet ti se zahvaljujem XxFiaAdRoxx, drz se i cujemo se.
pozdrav
 
17.08.2010
12
0
1
34
XxFiAdRoxX je napisao(la):
hehe...ma nis nebrini za boju....vecinom je to sve normalno...ovisi o vrsti.....
purplepowermedicalmarijuanadenver.jpg



Gnojivo je ok za tu fazu....lijepi mali hedici su se pocelu razvijat....bit ce to preve bombice.....i to ljuteeee :p


KAko izgleda ova DEVOJCICA... aaaaaaaaa KOja je to vrsta ?
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
....IME:..."Thai/Columbian influenced haze and a very early Dutch Skunk"....to sam nasao na jednom forumu slicnom ovome.....to je neko krizanje...ali je bomba od trave..xD....

soul...ovako....ti njih slobodno gnoji dok nedođu do faze kad su potpuno zrele....jer im do tad treba hrana,..pokusaj sto vise updeata stavit u ovaj tread...tako da ti znamo rec kad da prestanes sa gnojenjem....srry na zakasnjelom postu :)
 
15.07.2010
26
1
3
43
Haha, hoce li i moja biti takva ljubicasta :D?

Evo danas sam opet pognojio punom dozom, ovo je trece gnojenje.
Bijelih dlacica ima sve vise a i fino se debljaju headovi, za par dana ce biti update pa ce te mi reci kada da prestanem gnojiti.
Pozdrav
 

XxFiAdRoxX

Aktivan Član
04.11.2009
152
9
0
36
super...bas mi je drago da se pumpaju....xD....a nezz dali ce bit tako ljubiscasta....zna se to u procesu izgubit...ali vidjet ces s vremenom.....radujem se novim slikama....pozdrav :)
 
15.07.2010
26
1
3
43
Pozdrav svima.
Evo mali update sa slikicama pa idemo redom prva biljka;
http://img684.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=p9120001l.jpg

Druga biljka;
http://img690.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=p9120019u.jpg

I jedna slikica u vezi prve biljke jer donji najveci list je poceo poprimati ovakvu boju;
http://img185.imageshack.us/i/p9120031.jpg/

Eh sada pitanja;
Naime na prvoj biljci se headovi fino prave i kristalica ima sve vise i vise, a druga biljka je procvijetala 2 tjedna kasnije ali isto super napreduje s obzirom na vrijeme u zadnjih tjedan dana (evo danas prvi puta da pici malo sunce po njima), naime mene zanima hoce li to biti spremno za rezidbu za nekih 4 tjedna, 5 maximalno posto nisam u mogucnosti da ih drzim vise na tom site-u, dakle maximalno negdje do 20.10.!?

Zanima me sto se tice ove zadnje slike jel to sve uredu ili je neka bolest?
Vec sam 3 puta prihranjivao ih, zadnji puta prije tjedan dana sa punom dozom gnojiva omjera 3-6-8, jel da ih jos gnojim ili da prestanem?
S obzirom koliko je kise palo i tjedan dana da je bilo tmurno ok su napredovale, zahvaljujem se unaprijed na vasim odgovorima.
Pozdrav