Prvi put skanija :)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Skanija12

Banned
Banovan
02.02.2015
0
2
2
30
Pozdrav ljudi, sjutra trebam po prvi put da pusim skank, do sada imam iskustva 1god ali sa ''obicnom'' travom... e sad zanima me koliko je dovoljno za mene jednoga? Mogu da se naduvam od pola u maloj rizli, i da se razvalim od cijelog u maloj rizli (obicna vutra)... E sad koliko mi je dovoljno skanka, da se razvalim? I ako moze neko da mi napise koliko traje feeling? I da li je tacno da si mnogoo usporenn, kao i malo o osjecaju da mi kazete. Hvala puno
 

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.585
2.598
Trava ko' trava.
Razlika je samo u količini koju staviš u rizlu.Ako ima više % thc-a šteta je stavljati jednaku količinu kao i kod 'slabije' trave.

I stvarno nema potrebe radi ovog pitanja otvoriti novu temu.Ako se ponovi,bit će negativnih poena :D. Znači,prije pušenja skanka,pročitati malo pravilnik.
 

Bizzzo

https://twitch.tv/vutraorg
Urednik
Moderator
11.02.2008
7.429
30.023
2.718
twitch.tv
Klasični primjer jedne od vjerovatno top 5 prica o skunku i travi kao dvije razlicite stvari. Covjek je cuo price, vjerovatno je negdje izmedju osnovne i srednje skole i to je sve sto on zna. To sto on pise sam ja isto dozivljavao kada sam imao 15 godina. Ovdje odgovaram jer temu google hvata gdje god da se nalazila na forumu. Indeksiraju se i ovakve gluposti :D

edit:

Uzmi flašu šljivovice pa se razvali. Nije trava za tebe... vidiš da ne znaš ni šta pušiš.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: irieman

Skanija12

Banned
Banovan
02.02.2015
0
2
2
30
neshvatam to vase ironicno odgovaranje kao da ste vi popili svu pamet svijeta, kada pusite od malena pa kenjate, ñaravno da znam razliku izmedju skanka i trave i samo sam htio saznati kolko mi treba količinski... hvala al vam ne treba to seljačenje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.