Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.01.2017
4
0
1
30
Sinoc sam prvi put probao marihuanu sa ortacima, i odjednom mi je kao da je nesto puklo u glavi, i odjednom je pocela neka jeza, kao nesto da mi se sliva niz telo. Od mozga pa do nogu. I tu sam izgubio osecaj za ravnotezu i poceo sam da panicim, mislio sam da cu da se onesvestim. Noge su mi bile teske i umorne. Srce jako lupalo i i kao fazon trnilo velikom brzinom sa leve strane. Pa bih vas zamolio ako nije problem da mi kazete, da li je to u redu, ili sam samo bio u losem tripu. I da napomenem da sam jednom imao napad panike, pa da nije zbog toga. A danas ceo dan mi se samo spava i kao da sam izmedju pijanstva i treznjenja, sad mi je sve u fulu, samo me to zanima. Molim vas da mi kazete. Unapred hvala...
 
15.01.2017
4
0
1
30
Hvala brate, a bas je u pocetku bilo strasno. A posle kako je slabilo dejstvo, onda je bilo sve ok. Da kazem normalno. :)
 
Poslednja izmena od urednika:

bigeskalibur

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
25.01.2015
4.294
8.470
298
Desava se to prvi put,opralate je dobro.Lupanje srca ,malo jaca aritmija i zujanje u usima se i meni desava kad recimo ne pusim neko vreme i onda me opere ono pravo dobro.:rasta:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: espA