Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
Mozete napravit caj.
Za svaku salicu caja koju radis stavis po malenu zlicicu maslaca NE MARGARIN. (znaci npr. za 4 osobe.. 4 zlicice maslaca ide). Ubzacis travu. To sve mijesas povremeno dok ne zakuha i onda procjedis u salice. Na kraju ubacis zlicu meda za poboljsati okus. To sve treba popit i procijedit prije nego se ohladi potpuno.


Maslac stavljas zato jer ce on na sebe vezati THC..
 
24.06.2013
10
12
0
Iskreno,ja o travi nisam ni citala,niti me je interesovala uopste,dok nisam upoznala jednog decka pre godinu dana s kojim sam postala jako bliska. Nismo klinci , ni on ni ja. Kako smo se upoznavali i pricali o sebi,tako mi je on rekao da desetak godina pusi travu i pitao me da li to menja nesto medju nama. To m je bio prvi put da mi neko kaze tako nesto i za trenutak sam se zamislila, medjutim,uzimajuci sebe kao prlicno zrelu osobu,iscitam ja sve sto sam nasla na forumu,od onih medicinskih to ubija mozak i izaziva sizofreniju,do foruma kao sto je ovaj gde vidim da ima toliko mnogo ljudi koji je uzimaju i apsolutno normalno funkcionisu u svim sferama zivota,bas kao i moj prijatelj. Ni za trenutak nisam prekinula kontakt s njim,niti sam pokusala da mu kazem da radi nesto lose. Zaista smatram da svi imamo pravo na sopstvene izbore. Druzeci se,uprkos svojim godinama,koje su vec odavno rekle Ne drogama,kad me je nekom prilikom pitao da li bih probala,opet nisam imala nikakav negativan stav,da smatram da ima bilo sta lose u tome probati travu. Malo,taj prvi put,imala sam neki osecaj da ce se mozda nesto desiti,da ce mi biti lose,zbog ukusa dima ( nisam pusac ) ili ne znam vec cega,ali s obzirom da je on pre svega jako smiren decko i da je isao varjantom,da prvi dzoint smota kao recimo, light, zbog mene,to je proslo potpuno fino,ja sam uzela par dimova,malo mi je bio neprijatan ukus u ustima,ali smo sve vreme pricali,ljubili se i totalno nista. Znala sam da prvi put nista posebno i ne moze da se oseti,zbog toga sam probala jos dva puta,drugi put sam mislim najvse osetila,bila sam nervozna pre toga i trazila sam od njega kad je zapalio i drugu cigaretu da mi da, tad sam u trenutku osetila toplinu u zelucu i blago otezale noge,za trenutak sam se uplasila,gde je on opet odreagovao,tako sto me je naslonio na sebe i pricali smo totalno nevezane stvari,kako bi mi skrenuo paznju s razmisljanja o tome sta se desava i kako se osecam,kad sam se opustila,bilo nam je lepo. Ali,opet ni to,pa ni moje trece iskustvo ne bih nazvala necim strasnim,neobicnim,nisam se osecala kako ljudi zamisljaju van kontrole,samo jos prijatnije u drustvu nekog s kim mi je i inace lepo. Ne mogu da kazem da zaista znam,sta sve trava moze da uradi s mojim malim iskustvom,ali mogu da kazem da oni koji zele da probaju,svakako to ne rade sami,moje iskustvo s nekim ko je u svakom trenutku pratio kako se ja osecam,zaista se moze nazvati prijatno. Da ne pricam da sam se svako jutro posle budila potpuno sveza i pola dana imala energije , kao da sam spavala 12 sati a ne recimo 4. Zaista nista lose,ne bih pusila sama,ne bih ni u svakom drustvu,na kraju to je i intimno,pusiti jednu cigaretu s nekim,ali ovako,kako se meni dogodilo bilo je vise nego zanimljivo iskustvo. A ima i neke veze sa seksom osecajem,prosto,cini mi se , kad je telo,mozak opusten,seks je lepsi...
 
24.06.2013
10
12
0
hahahaha,meni je bilo smesno kad sam onako potkrepljena svm mogucim informacijama sa sobom za prvi put ponela i flasu vode za slucaj da me grebe grlo i nesto slatko,za slucaj da mi padne secer... A s obzirom da mi je generalno svaki put bilo lepo,prijatno,opusteno...Uz to,sve se dogodilo na moru... Za sve koji bi prvi put da probaju,more je verovatno idealno mesto...Zvezde jos sjajnije,more jos lepse sumi,osecaj stvarno nezaboravan...Svaki put sutradan na plazi kad mi se vratio ukus tog dima u usta,imala sam osmeh od uveta do uveta,bez razloga....
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
ahhh.. more, nebo.. sad mi je sve jasnie! to je poseban ugođaj.. :)

pametno pametno.. to šta si ponila vode i nešto slatkoga! :D
 
24.06.2013
10
12
0
Slucajno more,decko s kojim sam probala je iz tih toplih i suncanih krajeva... a inace kad sam odlucila da cu da probam marihuanu,prvo sam citala sve one medicinske forume gde su mi obecavali sprzen mozak i nesto slcno,pa onda naisla na ovaj forum i u sustini sve sto sam zaista zelela da znam,nasla sam ovde... Ko god da ga je osmislio,uradio je to perfektno. Mene recimo grlo nije grebalo toliko,koliko njega,jer ga je dodatno iritirao moj parfem,pa se ta voda koju sam ponela visestruko isplatila...
 
24.06.2013
10
12
0
i ja volim madmoiselle,mnogo vise nego cuveni no. 5 ,premda sam to vece nosila gucci - guilty,ali je bilo bas kao sto je VenloNL napisao,samo sto glavu kroz prozor kola nije izbacio,koliko ga je miris iziritirao... ali s obzirom da smo mi jos daleko od braka i da jos nisam u varijanti,on mi je muz i neka mu se susi i grlo zbog mene,nijedan sledeci put nisam imala parfem i bilo je mnooooooogo bolje... :icon_wink:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Sativa Diva

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
slažem se, puno je bolji od petice.. jest da je petica najprodavaniji parfemić svih vremena, ali mi je.. onako.. za starije žene više.. :) MM je orgazam. nijedan se nemore miriti sa njim.. :) prekrasan je i daisy - marc jacobs, i moschino, pink bouquet .. ;)
 
24.06.2013
10
12
0
ne idemo u off,ako povezemo da parfem ukoliko je jak moze dodatno da grebe grlo,nekome ko je u nasem drustvu pusio marihuanu,a uz sve ja volim i uvek se hvatam za slatke,puderaste,dugotrajne mirise parfema...
 
24.06.2013
10
12
0
Inace,ja sam jednim delom u svetu u kome se pusi marihuana,drugim sam izvan...Jer,decko koji mi je bitan,aktivan je pusac,pa je to i bio razlog da se na mnogo nacina upoznam sa istom,ukljucujuci i da je probam...Recimo,mnogo se polemise o tome koliko marihuana moze da se koristi u zdravstvene svrhe,on konkretno ima problema sa stitnom zlezdom,kako sam kaze,uzimajuci marihuanu,nema nekih karakteristicnih simptoma vezanih za ovu bolest,nesanicu,drhtanje ruku i tela,pa cak i nervozu u znatno manjoj kolicini,nego sto bi sasvim sigurno imao... Tako da po mom misljenju,stres je izvor vecine bolesti i sve sto moze da nam smanji isti,a nije stetno po zdravlje,dobro je...
 

Sativa Diva

miljenica bogova
23.04.2012
1.517
5.238
258
mihael-a je napisao(la):
ne idemo u off,ako povezemo da parfem ukoliko je jak moze dodatno da grebe grlo,nekome ko je u nasem drustvu pusio marihuanu,
parfem može zasmetati i u trenutcima ne napušenosti.. može doći do lagane vrtoglavice.. u mom društvu se nikad niko nije žalia na parfem, da mu grebe grlo ili iti malo smeta.. netriba pretjerivati.. :)
 
24.06.2013
10
12
0
Nije ga bilo previse,uz to,totalno sladak i prijatan miris,ni ja ne podnosim sve mirise,od nekih mi je muka kad prodju samo pored mene,ali moze da bude da ima veze s ljubljenjem u vrat i direktnim udisanjem istog.... :icon_wink:
 
24.06.2013
10
12
0
I ja bih rekla da jeste,a sta cu kad sam plavusa,a jedna od stvari koje su mi rekli,ako ces vec da probas travu sa nekim ko te privlaci,probaj i da li ima razlike u osecaju kad te ljubi...I ja sve morala da probam... :kiss:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jesam

Vutra Samotnjak

VenloNL
Poznanik Foruma
07.06.2010
8.479
43.596
2.598
evo otuširala se, namazao sam joj leđa sa kremom,izgubila se na trenutak...kad se vratila, :) e o tome pričamo...
pošpricala se sa nekim sprejom iz doze.. borotalco orginal fresh,kaže protiv znojenja uz pomoć neke mikro talk formule....užas :)

ti sprejevi iz doza ,e to je tek brutalno,začepio mi se nos od reakcije evo.... bit će red zapaliti još jednoga :spliff:
 
  • Sviđa mi se
Reactions: ganja_farmer