Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
06.10.2018
3
2
3
23
Pitanje je bil imao snage doći na forum poslije toga... :)) Ja vala mogu, isto ko krava trave.. ali znaju se pronaći ove žešće sativčuge, poslije :grob:
JePiga, moraš se čuvati, i pomalo, nemoj navaljivati bezveze.. Opušteno, smireno, i pristojne doze, ne drobi u džoju previše isto ko gladan kuruze u mliko, i sve će biti :thumb:

I mani se gotovih zarolanih jointa, rolaj ih sam, barem onda znaš šta si mrvio.. a google je tvoj prijatelj, informacija tona za sve ostalo, ak ne, ekipa je tu sa foruma..
Pa znaš kako ja sam osetio da mi trne ruke i noge i neki relax osecaj top i proseravao sam se dok pricam masio sam reci haha,sad ne znam da l me provozalo,kako to uopste izgleda nisam iskusan?
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vanzemljak27

Papa Romeo

barba non facit philosophus
Prijatelj Foruma
30.03.2011
1.204
6.198
258
Kad se sjetim svog prvog puta, eeee, davno te bijase.
Uzbudjenje, srce lupa ko bass od gigavata, pritisak udario u glavu, ja nemam pojma jesam li ubo ili sam masio, jel' klizno iznad ili ispod, uglavnom znam da nije mog'o uteci sa strana, prepone smetale. Nekako se to sve zavrsilo, lezim na krevetu blage veze nemajuci dal' ponosan biti i diciti se, ili mudro cutati. Ne da djavo mira tjera me da pitam "kakav sam bio" - veli, gabarite ne mozes popraviti, to ti je bogom dato, al' bi trebao poraditi na tehnici.
Poslusam dobronamjerni savjet i sad "jaro" crta, ne ispusta olovku i dize se samo kad vidi dobar projekat, uglavnom masinski.

P.S. jbg, kao da nikad na forum nisam virno, umjesto da procitam par postova, ja na prvu opletem po naslovu.
Posto je ipak,rijec o dzokavcu mogu samo reci da sto manje ocekujes vise dobijes. Od previse uzbudjenja prodjes kao Romeo u prvom dijelu posta.