Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
Alkohol+marihuana=blackout
Marihuana+sok+hrana+ljubav=gotivaaaa

Eo ovako je barem po meni,ali ipak ces ti sam sebi morati naci sta ti odgovara.I vjeruj mi,prvi puta ce ti dosta faktora uticati na raspolozenje (vrijeme,drustvo,okolina).
Pokusaj da to bude na sigurnom mjestu,da ne moras tripovati da li ce vas neko uhvatiti.
Vidjao sam ljude koji su prvi put pusili pa ih paranoja i lose furke udarale pa im se vutra nije svidila.Sve je to upravo zbog tih "faktora".
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mihael-a
24.06.2013
10
12
0
Meni bas i nije jasno,zasto ljudi zele prvi put kad probaju marihuanu da imaju isti osecaj kao neko ko je pusi vec duze vreme? Za sve treba vremena,pa oni koji puse cigarete,sigurno znaju da im se prva bas i nije dopala... Isto je i s marihuanom,kad probas prvi put,probas malo da osetis dim,ukus,da se malo opustis,,prosto receno,probas osecaj.... meni je taj prvi put prosao,tako da uopste nisam razmisljala da li cu probati i drugi put... Smejali se salili,ljubakali,da nisam ni razmisljala,wow,ja probala travu... E drugi put prvo smo pusili jedan dzoint,ja bila nesto bas nervozna,on je zapalio drugi,pa sam ja uzela i drugi i kad sam osetila da mi je vrelo u stomaku,samo sam rekla-mislim da sam uzela vise nego sto mi treba - onda su mi noge malo otezale i skoro da sam se uplasila...On,je bio u varijanti sta ti je? Ja sam mu opisala kako se osecam i on je samo rekao,dodji lezi kod mene i krenuo da mi postavlja neka za mene u tom trenutku potpuno nebitna pitanja,ali za pola sata odprilike,zaboravila sam neprijatan osecaj i samo smo pricali i pricali i tako,jos po nesto... :icon_wink: Treci put,ponovo samo osecaj da sam opustena.... :sun2:
 

SoStoned

Aktivan Član
01.05.2013
74
87
18
35
mihael-a je napisao(la):
Meni bas i nije jasno,zasto ljudi zele prvi put kad probaju marihuanu da imaju isti osecaj kao neko ko je pusi vec duze vreme?

Fkt mislim da je bolje da probate prije tog derneka.Cisto da se ne sjebete pa "zakucate" za krevet ili nesto losije.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: mihael-a

Tarzan

Aktivan Član
31.05.2013
3.999
6.425
298
109
The Mighty Jungle
cropir je napisao(la):
i prije smo se zezali sa bongovima i nargilama puseci čaj u njima..

nemojte na bong pusit ak vam je prvi put....... i pogledajte kak izgleda trava uopce da vam nebi neko stvarno donio čaj, a tu ste već stare iskusnjare nece vas ni puknit :D
 
20.02.2013
80
75
18
Okiy Kiku je ustvari upravu.

Mozda malo pretjerano al lik je upravu.Neznam koliko ovaj decko sta mu prvi put ima godina a to je bitna stavka.

Mlad mozak je podlozan kojecemu a vutra izvrce percepciju i u sekundi si zrtva pogresnih uvjerenja,neznaci nuzno da ces postat ovisnikom o teskim drogama i da ce sve to odvest u asocijalno ponasanje al je to tu negdje,mnogi zaglave i niko od njih nije mislio da ced im se to dogodit.
Ustvari su svi bili max uvjereni da im se to nece dogodit.

:respect:
 
10.05.2015
156
197
43
44
Hehe.. za sve koji probaju prvi put, ako vam nije dobro, unesite dosta vode. Pozeljno je i secera u nekom obliku, znaci neki sladunjavi sok u povecoj kolicini i imajte mere sledeci put :D
 
18.05.2015
5
0
1
43
dobro vece svima....prvi put se srecem sa ovom biljkom i gledala sam neke semenke koje pisu AUTO Flovers....stizu za upotrebu za 77 dana.....interesuje me koliko ploda uopsteno prinose i kakvo je vase iskustvo povodom toga, pisem jer mi treba neka kolicina za ulje a ovo mi lici da mogu brzo doci do ulja kojeg je jako tesko naci....posebno onog pravog kvalitetnog...hvala
 
30.07.2018
1
0
1
28
Ako vam je prvi put...
Nemojte NIPOŠTO piti alkohol pa onda pušiti jer ćete želudac povratiti.
Nemojte ništa očekivati jer prvih par puta nikome nije ništa osim što su mu oči crvene XD
Nemojte pušiti travu ako ste maloljetni jer bi mogli imati problema, što sa policijom a što sa samim sobom.
Nemojte misliti da ste face zato što pušite, takvo razmišlljanje će vas SIGURNO odvest u ovisnost o teškim drogama.

Pošto ste mladi i dok vas alkohol puca ne vidim razlog zbog kojeg bi pušili travu, osim ako baš želite biti asocijalni među svojim vršnjacima... A kasnije kada budete stariji i buidete svjesni što valja a što nevlja, e onda zapalite koju...

Iz iskustava,
Okiy Kiku
Koliko moras dugo biti korisnik da bi ti lupalo na psihu.
 

jesam

rokenrolerica
Urednik
Moderator
14.01.2012
2.249
10.186
358
kako to mislis Letus, ne ovisi to o vremenu i vutri, nego o korisniku :), ajde da koristim tvoj termin :D
 
Poslednja izmena:
  • Sviđa mi se
Reactions: Herb Gardener
13.08.2018
1
1
1
26
Hteo sam da probam po prvi put i drug mi nabavio dzok sa 0.3g vutre i malo duvana.Ispusio sam ceo dzok za 2-3min medjutim nisam osetio nista.Ako bi moglo neko misljenje ili ti savet.
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
nista neobicno, takvih iskustava na forumu koliko hoces, bas kao i mogucih razloga da ne osetis nista. probaj ponovo, opusteno. bolje i tako nego da te uhvatila paranoja ili mucnina i peglanje. onda bi bilo jel mozda spricana necim :) naravno, u startu je pitanje cega 0.3 gr je bilo u rizli, jel vutra od proverenog izvora il samo vutra sa ulice
 
06.10.2018
3
2
3
23
Pozdrav svima,sinoc sam sa drugom prvi put probao travu,imamo 18 g,naime nasli smo se sa likom dao nam jedan joint popusili smo i nije nas nesto uradilo nakon čega smo ga pozvali i uzeli još jedan,na pola drugog meni su počele ruke i noge da trne i nozdrve,to je pustilo za nekih 15 min i onda bukvalno nepovezano pricanje nisam mogao da sastavim normalno recenicu hahaha,sad ne znam je l to efekat ili treba uzeti cistak pa da probamo da vidimo,hvala na razumevanju nov sam
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Treba vidjeti šta je u jointu tj. pošto je već bio smotan, neznaš koja je količina i čega uopće ima unutra.
Rijetki su slučajevi da kod prvog pušenja ne osjetiš ništa tj da te ne izvrti... a kamoli nakon prvog da odmah upališ drugog.
Da si probao nečiju divljakušu sa ovog foruma, vjerojatno bi se bio javio u drugoj temi smiley9934
https://www.vutra.org/threads/cudan-osjecaj-nakon-pusenja.18140/

Samo polako kolega i najvažnije je (već kad eksperimentirate) da to radite sa provjerenim stvarima i nikako ovako već smotane
naprave jer NEZNATE šta je unutra a to zna biti zeznuto u današnje vrijeme. Mladi ste, nemojte se igrati zdravljem i životom.
 
06.10.2018
3
2
3
23
Drugu je motao pred nama,0.3 trave j pola duvana iz cigare,ocekivao sam nesto vise al mozda ce vremenom biti bolje
 
Poslednja izmena od urednika:

Vujsprer

Hodajuća Marihuana
18.07.2018
178
929
93
37
Planet Earth
Ima puno faktora koji igraju ulogu u tome kako i koliko radi... od same biljke pa do skladištenja i još mnogo toga...
Ako je sorta jaka (i još prvi put) dosta je 0.3 d te izvrne... ako je materijal dobar.

Samo polako i vidi kako se razvija situacija... I nemoj da sad sljedećeg posukljaš kao životinja jer prvi nisu radili.
Svaki je drugačiji! Nemoj da se svijet vrti oko tebe :)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: jopezg

420Florist

Zimbabwe
Banovan
25.07.2017
2.156
9.067
258
Harare
shitexpress.com
Da si probao nečiju divljakušu sa ovog foruma, vjerojatno bi se bio javio u drugoj temi smiley9934
https://www.vutra.org/threads/cudan-osjecaj-nakon-pusenja.18140/
Pitanje je bil imao snage doći na forum poslije toga... :)) Ja vala mogu, isto ko krava trave.. ali znaju se pronaći ove žešće sativčuge, poslije :grob:
JePiga, moraš se čuvati, i pomalo, nemoj navaljivati bezveze.. Opušteno, smireno, i pristojne doze, ne drobi u džoju previše isto ko gladan kuruze u mliko, i sve će biti :thumb:

I mani se gotovih zarolanih jointa, rolaj ih sam, barem onda znaš šta si mrvio.. a google je tvoj prijatelj, informacija tona za sve ostalo, ak ne, ekipa je tu sa foruma..
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Vujsprer and jopezg