Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
23.04.2008
5
0
0
30
uskoro slavim rođendan i dogovorili smo sa jednim likom da nam do tad donese 3g trave. pusit ces nas negdje 5, i prije smo se zezali sa bongovima i nargilama puseci čaj u njima, tako da nam pluca nisu "nevina". :D

inace smo svi dosta opusteni, sa takvim ukusom za glazbu, i zanima me kako da tih 3g najbolje iskoristimo.
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Ako vam je prvi put...
Nemojte NIPOŠTO piti alkohol pa onda pušiti jer ćete želudac povratiti.
Nemojte ništa očekivati jer prvih par puta nikome nije ništa osim što su mu oči crvene XD
Nemojte pušiti travu ako ste maloljetni jer bi mogli imati problema, što sa policijom a što sa samim sobom.
Nemojte misliti da ste face zato što pušite, takvo razmišlljanje će vas SIGURNO odvest u ovisnost o teškim drogama.

Pošto ste mladi i dok vas alkohol puca ne vidim razlog zbog kojeg bi pušili travu, osim ako baš želite biti asocijalni među svojim vršnjacima... A kasnije kada budete stariji i buidete svjesni što valja a što nevlja, e onda zapalite koju...

Iz iskustava,
Okiy Kiku
 

ranrom

Aktivan Član
06.12.2006
93
0
0
38
opustite se nemojte nista ocekivat i bit ce vam odlicno. ja sam prvi put trcao svugdi sam htio doc sto prije a prijatelj mi je stao u kut prostorije i suze su mu isle. a kako OkiyKiku kaze nit slucajno se opit prije. posli morete pit sta sumnjam dace te imat zelju
 
23.04.2008
5
0
0
30
OkiyKiku je napisao(la):
Nemojte pušiti travu ako ste maloljetni jer bi mogli imati problema, što sa policijom a što sa samim sobom.
pa ilegalno je, nemaju godine veze. :icon_confused:


sta mislite, kad je ok poceti? s tim da, ne mislim redovito to radit jer mi to nije ni dostupno posto ne poznajem dilera.
 

DirtyDeeds

Aktivan Član
18.12.2006
415
11
0
OkiyKiku je napisao(la):
Pošto ste mladi i dok vas alkohol puca ne vidim razlog zbog kojeg bi pušili travu, osim ako baš želite biti asocijalni među svojim vršnjacima... A kasnije kada budete stariji i buidete svjesni što valja a što nevlja, e onda zapalite koju...

Iz iskustava,
Okiy Kiku

WTF!!!!!!?????????????????????????????? Ne razumijem uopce takav stav..... Sta ti zelis reci? Pa znaci bolje je svake subote biti pijana budala i pržit si mozak nego pljugat ako si mlad? Pa ko što je za 100godišnjaka bolje pljugat nego pit tako je i za 1godišnjaka.
 

Kurblaj Kan

Aktivan Član
15.12.2006
1.812
77
73
Ni ja ne razumijem šta je dotični htio reći s takvom izjavom ni zašto bi od trave asocijalni postali ni malo mi nije jasno
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Ako budu moderatori promovirali konzumiranje u maloljetnika! Svi, koji su postali dnevnike uzgoja svakako se mogu brinuti zbog problema sa policijom!!!!

Pa u PM ako moderator govori klincima nek se napušavaju... ko normalan onda može mislit da na ovom sajtu nema policije!!!!

Da slažem se da je manje štetno pljugat ali pošto se trava nalazi u krugovima u kojima se nalazi i speed i X, djeca stiču krive dojmove o teškim drogama.

Ja osobno sam da prije ulaska na forum korisnik mora potvrditi da je stariji od 18 godina i da se postovi komercijalnih grovera ODMA brišu. Na taj način možemo steći povjerenje ljudi.
 
23.04.2008
5
0
0
30
prezirem teške...niti bi imao nesto para da koristim to, a stvarno me ne zanima. travu zelim probat i nikad nisam imao neki negativan stav prema njoj...
 

elephant0r

Vutra Veteran
17.09.2007
1.495
60
0
39
OkiyKiku.. nitko tu nikome ne govori da se napusava. Gdje ti vidis da moderatori promoviraju ista?? Ti si taj koji govori maloljetnicima da se drze alkohola dok ih puca!?? Alo.. probudi se.. potices alkoholiziranje i onda prigovaras moderatoru koji pokazuje korisniku clanak o odgovornoj upotrebi marihuane.

Nemam pojma tko je taj korisnik, ali na kraju ce ionako napraviti sta ga je volja bez obzira sto mi tu mudrujemo..
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
A gledaj ja ti nemogu preporucit travu ako znam da si maloljetan.
A i rekli smo ti već da ti ionako prvi put neće biti ništa, vrlo vjerojatno.

A ove spike bolje alkohol nego trava, u djeci stavraju dojam da je trava potpuno bezopasna i da su druge ilegalne droge manje opasne od alkohola.
tj. da je alkohol piju samo papci a "prava ekipa" zna sta je prava stvar za djecu... :drink:
 

OkiyKiku

Aktivan Član
17.09.2007
91
5
0
41
Pardon nisu moderatori, moje isprike.

Pa znaci bolje je svake subote biti pijana budala i pržit si mozak nego pljugat ako si mlad?

Nemoj se ljutit slonek.
Ali svakako kao iskusni korisnici bi morali znati šta valja a šta nevalja
 

Zabljak 1992

Aktivan Član
30.01.2008
449
20
0
38
vjerovatno je choek mislio popij pivo s vremena na vrijeme neka ti trava jos si mlad...stvarno ne preporucujem alkoholisanje maloljetnicima niti iko normalan,ako mu je merak neka pusi ali neka se edukuje malo o vutri...evo ja ka neki skolski psiholog:family1:
 

Narquila

Aktivan Član
02.02.2007
225
17
0
36
Okiykiku nemoj pricat gluposti vise.
A ti momak samo polako i nemojte trave puno kolicinski odjednom i nemojte puno alkohola
 
23.04.2008
5
0
0
30
ajde mir. pitam vas poput kako dobit najvise od 3g i jel bolji bong il joint i takve stvari, jer cu to napravit, pa neka i dobro bude.:bong7bp:
 
23.04.2008
5
0
0
30
jel ok ako napravimo bong od flase od neznam 1l kojem se sa strane stavi roba i tamo se pali? za caj smo stavili vodu al frend kaze da bi voda pohupila THC pa da nas nebi puknulo toliko...
 

mr. Gucho

Aktivan Član
30.06.2006
251
17
18
34
ima po forumu već na 100-tine home made bongova, svih primjena, a za čaj... zašto ne, voda pokupi thc, ali vodu (čaj) kasnije popijete, ali treba malo veću dozu stavit u čaj, jer dosta lakše pukne, ali duže drži, tj. duže ti količine ulaze u sistem i zadržavaju se
- logički, popiješ čaj i dok stomak i crijeva sve to obrade tebe puca, ali ne obrađuju tipa 100 kristala odjednom nego svako par minuta 1, da ovako laički rećem :)