Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Evo, bacio se i ja na outdoor. Nije skupo, a zanimljivo je :sun2:
Ovako, sjemenke su proklijale 9.4., 10.4. sam ih stavio u casice i odnio van jer ih nigdje drugdje ne mogu drzat. Jucer sam ih otisao pogledat i izasle su polako van, znaci male su i za sada izgledaju dobro. Slike uskoro :)
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
ako admin ili mod zeli premjestiti, slobodno :)

jos su sad vrlo male, i ne vidi se dobro kad je slikano mobom, a punjac za bateriju od fotica nemrem naci :D
ali, slike ce bit uskoro, i cesto cu ih stavljat :)

pozdrav
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Dobro vecer. Evo stize updejt, s pomalo losim vijestima. Naime od svih 7, sve su izasle van i izgledalo je to odlicno. A danas, kada sam dosao na sajt, ostala je samo 1, naime ostale je kao nesto pojelo. nasao sam stabljiku, ali bez tih malih listica, perfektno odgriznutu. Stvarno neznam cemu da se vise cudim, dal tome sto ih je vec sad nesto pojelo ili tome na koji nacin je to odgriznuto. Jedna je cak bila prerovana, od dolje prema gore, ma uzas. Ostala je 1, nju sam uzeo i drzat cu je neko vrijeme doma na prozoru, da ne ostanem i bez nje. Sutra stavljam nove sjemenke klijat, tako da uskoro idu i nove biljke, jer sanse da ce mi ta 1 biti zenska vjerojatno i ne postoje :D

evo slike :



Recite kako vam se cini :)
 

Flegy

Aktivan Član
27.01.2007
331
6
0
33
bestineverything.freeforum.ca
hm ja pak mislim da su meni kukci gricnuli biljkicu al sva sreca postoji sretstvo protiv takvih stetocina pa cu da dobro okruzim oko moje dobro sredene zemlje :)
bome nije losa ideja to s ogradicom malom il jos bolje stavimo onu zicu na solarno punjenje sta ljudi stavljaju da im divlje svinje neidu u polje... :):vb_whip:
 

Tarki

Aktivan Član
11.01.2008
1.184
139
0
37
Pazite se divljih svinja, evo meni iskopalo nesto 3 biljke ja bih reko da je vepar jer srna nema shanse da dodje tamo di su moji biljoni
a sta da radim s veprom, jos ce i mene pojest ako mu dodjem tamo kenjat :D
mater im!
 

Pikavac

Aktivan Član
29.07.2008
65
13
0
63
kakvi vepri kakvi zecevi kakvi bakraci -ekipa PUZEVI su nam neprijatelj br 1. zato puzomor nabavit i mirna mladost bebe.. bar dok malo ne poraste onda smo mirni kaj se jeb puzonja tice...
 

ultra'90

Aktivan Član
26.05.2008
118
4
18
Pozdrav ekipo. Prvo, ispricavam se sto se nisam javljao 2 mjeseca, bilo je i problema i svega oko sajta, svaki put nesto pojelo biljke. Prije 3 tjedna, krenuo smo ispocetka, na odlicnoj lokaciji - visokoj garazi, na krovu, a krov je okolo sve omeden drvima, tako da mogu jos tamo biti barem 3-4 tjedna. Za sad, kolko se meni cini, to ide super. Danas su sve biljke (3) presadene u vece teglice.

Evo i slike, pa komentirajte:




Nove slike kroz 2-3 dana

Pozdrav :)