Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Anarchist je napisao(la):
Bezze_Sa je napisao(la):
.... i onda napravim pauzu od nekih mjesec dana i onda opet svaki dan po 30gr najmanje...

Bezze i ti ga sad malo pretjera :wink:

Nee instina majke mi, 50gr. dva dana bude ono regulara... bez da dajem ikom (jes da ono ko naleti tad se mota samo, a moj sprat komplet i u mojoj sobi uvijek bilo od 2 - 5 ljudi uvijek.... i uvijek se pusilo, ali to ono nenormalno, fakat preseravanje... sad trenutno ja dnevno zapalim 3-4 doobra jointa... u jutro i navece obavezno i preko dana dva - tri smotam...a maaasna praaavo (naletio na dobru... eh, vidis da ja to tako ne bih vise radio, odlucio sam se za gajenje...)
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
1-2 gr dobrog haša ili neke opake trave,meni više nego dosta da se razvaljujem cjeli dan.Ako roba i nije najkvalitetnija znalo se popušit i više,možda 5 gr,al 30gr brate ti si rekorder. :respekt: :eek:k:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Anarchist je napisao(la):
1-2 gr dobrog haša ili neke opake trave,meni više nego dosta da se razvaljujem cjeli dan.Ako roba i nije najkvalitetnija znalo se popušit i više,možda 5 gr,al 30gr brate ti si rekorder. :respekt: :eek:k:
Ovdje kod nas pravoo rjetko da ces naici na hash il' shit... jedino ako neko dodje iz vana pa pocasti, a inace nema za lijeka... ali zato ostalog kooo govana (najvise heroina....) Vutra ko vutra kad se uzima od dilera, nekad extra, nekad losija, ali sve u svemu nije lose...btw: kad uzmem jedan "panj" uslikacu ga bas....
a sto se tice pusenja, trenutno, kao sto rekoh pusim u jutro i navece obavezno i preko dana dva - tri... s tim da se zna desiti...taman ispusim, dodje haver i smotamo opet... mislim ja se napusim to neke tacke i nemoze vise. Trenutno sam na metadonu posto sam bio her. ovisnik preko 7-8 godina. Sad sam cist 2 godine, ali jos uvijek idem na metadonsku terapiju, (dnevno 65mg(13 tbl), dok prije sam bio na 125mg...:() i kasnije koji apach (dnevno 60mg)i kad zapalim onda je bas milina i imam fakat stoned osjecaj (bilo koju da zapalim vrstu, samo da nije smece od vutre, onda mi se neda ni pusiti nikako)... eh na ovakvoj dnevnoj terapiji sad pusim manje... kao sto rekoh gore... u jutro uz kaficu mora jedan se zapaliti i pred spavanje....i preko dana dva-tri, tako da mi je to ono taman, sve preko se vidi na meni (ne oci itd itd) nego umor, iscrpljenost....ljenost itd.. itd....
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
da li se moze nesto napraviti da mi netko u kuci ne skuzi kad dodjem doma napusen da sam pusio travu ljudi postojili nacin da to prekrijem?
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Dim je napisao(la):
da li se moze nesto napraviti da mi netko u kuci ne skuzi kad dodjem doma napusen da sam pusio travu ljudi postojili nacin da to prekrijem?

Ima par caka... sad opet zavisi od tebe najvise... u obicnim apotekama, imas kupiti kapi za oci "Visine" (skuplje...) i "Prokulin" (jeftiniji duplo, bar kod nas u SA a bolji je prokulin), nakapas dvije - tri kapi par minuta prije i oci ti bijeeeelee koooo snijeg, eh, sad do tebe je hoces li se bacati ili petljati jezikom, hocu reci da zavisi kako ti podnosis vutru.
Samo koliko se ja sjecam prije daavno, kad god bih stavio prokulin odmah bih me i vutra "spustila" ne ono skrooz ali opet nije isto ko prije... i kad udjem u kucu samo rega se ponasaj i to je to.
Eh, ako se ti sad budes i pored ovoga valjao od smjeha glupostima itd.... provalice te, ali ako pusis neko duze vrijeme, samo prokulin i prst u uho....
Niko...nikad nece skontati da si pusio, a sto se tice kapi, one i jesu napravljene da ociste oci od crvenila (kao npr: kod majstora, varenje itd itd...)
et' raspricah se ja praaavo :)
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Anarchist je napisao(la):
1-2 gr dobrog haša ili neke opake trave,meni više nego dosta da se razvaljujem cjeli dan.Ako roba i nije najkvalitetnija znalo se popušit i više,možda 5 gr,al 30gr brate ti si rekorder. :respekt: :eek:k:
Evo za jednog: (nije neka kol. mislim da svi ovako motaju??)

Onda se ocisti

dodam malo cigare (radi boljeg sagorjevanja...:))
i na kraju :)

Naravno trenutno ne pusim 30gr, to je nekad bilo :) i vise od 30gr. sad et' 4-6 ispusim (sam u kuci uz tv ili kaficu...:))
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Prvi put se nisam zabio na vutri, al se zato frend i ja iskašljali ko budale. 2 put...e ovo je dobro... :lol: 2. put uzeli tke za 50kn i to sredili preko poznanika starijeg tako da kad dobili on nam dao još za pljugu ipo u tke... Znaèi bilo sigurno za nekih 5-6 velikih... I ja još bio poèetnik u rolanju, tj. tek poèinjo, i zarolo 2 pljuge od toga èiste (zamislite na šta to lièilo, 2 pljuge ogromne i ful debele, a moglo ih se 5-6 poštenih :lol: ) i još kao govorim: "Kako smo malo dobili" (a nisam ni imo blage koliko je regularno, nego kontam po broju pljugi)... Frend i ja svako svoju...on odusto na polovici svoje jer zabrijo da ne može uvlaèit, tako da ja ubo i svoju i njegovu.... Jebote, prolaze ljudi iza nas a mi skriveni u mraku blizu jednog hotela, i mene poène hvatat smijalica... i pucam od smijeha ko budala (to se èulo :lol: ) i govorim kroz smijeh frendu: "Ja se ne mogu prestat smijat" :lol: :lol: :lol: To trajalo nekih 15tak minuta u šutu... Nakon toga išli u peèenjaru na æevape i dolazi konobarica da nas upita šta æemo... a žena neka od 30tak godina, plava kosa u 2 keèke... Kako smo se poèeli parat kad ju vidili (opæenito je bilo smješno a vutra je samo kap koja prelila èašu :D )... Ona pita:"Šta æete" a mi ju pogledamo i poènemo pucat ko budale od smijeha.... Mogu mislit kako je ženi bilo... Ali uglavnom, 1. zabijanje je bilo opako i prava smijalica... No kako Vrijeme teèe to mi je zabijanje svakim danom sve bolje jer sad veæ puno kvalitetnije i spiritualnije proživljavam dim.... Al 1. godine slatke su za sjetit se :D
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Eeee..... ja bih sve dao da osjetim prve džoje :) one kad sam tek poceo... tad je extra bilo... a i sad vala kad napravim neku pauzu od 7 dana (il' nema dobre vutre...:() i kad onda zapalim...onda me jedan samo tako "razobada" da ne znam kud udaram :) jos ako je masna... aaaa :)
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pauze je baš zato i pametno radit: daš oduška organizmu, oèistiš mozak i nakon stanke opet onako lijepo prvo-sijeèanjski zabija :lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
doors_of_perception je napisao(la):
Pauze je baš zato i pametno radit: daš oduška organizmu, oèistiš mozak i nakon stanke opet onako lijepo prvo-sijeèanjski zabija :lol:
Pa to i radim :lol:, jes da rjedje pravim pauze... i evo sad je vrijeme da se malo stane.... nema smisla smanjivati ono, malo po malo :) pa nismo...hehehhe... obicno napravim pauzu zbog drugih, ne pamtim da sam JA licno rekao :"Eh, sad malo pauuuzaaa". Uvijek je bilo ili nema vutre, ili bezze itd itd... eh, tad sam "prisiljen" malte ne da napravim pauzu :)
 
09.07.2006
49
3
0
www.Vutra.org
ako je to domacica... ja bi stavio recimo x4 u pljugu... ovo se popularno zove LIGHTica ^..^


btw ovoliko skunka solo sebi za ujutro


a ovi mali retardi sto laprtaju o halucinacijama :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Hhehehe :) ko zna ba kakva je vrsta, kad uzimas od dilera....grrrr :!:
Ne vjerujem da je neka bolja tj. kvalitetnija sorta, mada dobra je (bila :)) :joint:
 
02.08.2006
0
0
0
faq.bauk.net
au systat, ja sam sa 12 pocheo da duvam...i prvih pet puta mi je bilo indiferentno- ali polako sam pcheo da izvaljujem kako i shta...medjutim i to shto se kod tebe deshava mi je jako poznato- to kad vozis bicikl...samo polako...ne pushi tolike jointe- plutja tje ti biti u qrcu a i high tje ti vremenom dosaditi pa tjesh mozda pretji na neshto gore...dakle polako, top dnevno sam ako bash zhelish- ali videtjesh ko se povlachi u sebe ima nogo socijalnih problema (uopshteno gledano) ali ti si ipak teen-ager i videtjesh kako tje sve proci, od tripovanja pa do paranoje samo se opusti... i da - zato shto si mlad i imun ti i treba toliko- ali isto tako i imas te tripove zato shto pushish toliko- a kad kupujesh- gledaj da bude ok vuttra pre nego kolichina i ako bash zaudara dok pushish i nije ti dobro od dima ne uzimaj kod tog lika vishe ...ko ga jebe i njegovo sranje
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Cudno mene je znala uhvatiti samo blaga smijalica i to mozda na par sekundi, ali nikad da sam se kidao, mozda zato jer pushim sam, zato jer je jedem pred roditeljima u stanu, svi u drustvu su neki penzici koji ne zele "probati zivot"
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
Anarchist je napisao(la):
1-2 gr dobrog haša ili neke opake trave,meni više nego dosta da se razvaljujem cjeli dan.Ako roba i nije najkvalitetnija znalo se popušit i više,možda 5 gr,al 30gr brate ti si rekorder. :respekt: :eek:k:

baš kao što kažeš, ako je "prava" trava, a ne ovaj korov balkanski, jednoj osobi ne treba više od 1-2 grama za cijeli dan, tj. ne da ne treba nego neæeš pomisliti više na travu nakon pola grama u jednoj pljugi...

a ako o hašišu prièamo, u Amsterdamu "#1" košta 25 eura gram, onda probajte izraèunati kolko vam je dovoljno za odvalit se...
 

DA GURU

Aktivan Član
20.01.2006
66
0
0
Bezze_Sa je napisao(la):
Evo za jednog: (nije neka kol. mislim da svi ovako motaju??)

Prijatelju, ovo je lišæe, bez ljutnje al zato i popušiš 50g u dva dana, tako je i kod nas, al zato ja gledam da ne kupujem osim ako baš nije kriza kriza...

:wink:
 
06.09.2006
0
0
0
Ovako.... i ja sam "probao" par puta, ali N I S T A!!!! procitao sam sve pre+vise od toga, ali i dalje mi nista nije jasno.... da li je moguce da je sama vutra losa ili da je moja pocetna odbojnost, a sadasha prevelika zelja ogranicavajuci faktor!?!?

HHHEEEEEEELLLLLP!!!!!! :watch_plant:
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Brate... ništa ne ide preko noæi. Kao šta si u poèetku kao maleno dijete morao uèiti najosnovnije korake stajanja i držanja ravnoteže kako bi mogao hodati, te uèio slova abacede kako bi mogao prièati i pisati drugim ljudima, tako i kod svete biljke moraš se prepustiti da te nauèi njenim èarima. Takoðer, kada Osjetiš njenu Potencijalnost koju ne-sebièno pruža i daje, onda ju moraš nauèit kontrolirat u svrhu maximalnog iskorištavanja kako ti sam ne bi bio kontroliran i voðen u Puteve koji su beznaèajni i suviše neprimjereni samom Biæu (pasivitet, agresivnost, nekontroliranost, strah od nièega vrijednog itd.). Jednom kad Osjetiš "high" sve æeš shvatit :wink: Dotad strpljenja jer i najveæe putovanje poèinje korakom; tako malenim, a tako Velièanstvenim :D .


Srdaèan pozdrav
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
SkyWalker55 je napisao(la):
Ovako.... i ja sam "probao" par puta, ali N I S T A!!!! procitao sam sve pre+vise od toga, ali i dalje mi nista nije jasno.... da li je moguce da je sama vutra losa ili da je moja pocetna odbojnost, a sadasha prevelika zelja ogranicavajuci faktor!?!?

HHHEEEEEEELLLLLP!!!!!! :watch_plant:



Nemoj se ljutiti,ali sigurno nisi pušio neku jaku sortu.
Sluèajno sam svojevremeno sreo osobu,koja je kao i ti, probala par puta i "ništa"!A ja :twisted: odluèio da ispitam o èemu se tu radi,mada sam predpostavljao u èemu je problem :twisted:

Ponudim joj da poduvamo joint trave.Nisam joj rekao koje a bila je "totalno ludilo",mix skunk-afrièka trava. :spliff: :djavo:

Na pola jointa je ta osoba potpuno odljepila,i poèele da joj se priviðaju stvari,a i ja se pošteno razbijo, jer sam joint morao završiti sam :banana_jednooka:

Poslje odreðenog vremena osoba je poèela da paranoiše pa joj je bilo loše,totalna ludnica!
Meni je sve to bilo ispoèetka bilo smješno,ludilo,jer i sam sam bio unakažen (i sad sam al ne toliko).
Na kraju sam morao da joj ukazujem pomoæ,jer je osobi pozlilo :roll:



Ne kažem da bi i ti paranoiso ali bi se garant dobio.


Dobra trava bi i vola složila!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.