Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
U cetvrtak sam prvi put kupio marihuane za 50 kn, i u:
Petak: 0:0 popusio jednu malu rizlu sa travom samo - nista
Petak: 13:30 -||- prije skole -efekt nista
Subota: 0:0 -||- -nista
Subota: 12:20 -||- nista
Subota: 16:32 -|| nista

Zasto se ne mogu napusiti
 

doors_of_perception

Aktivan Član
28.10.2005
1.095
51
0
37
Pozdrav brate,

Ovako, kod vutre èovjek ju mora naUèit izbrijavat i znat šta traži... No kao i kod svega u Životu, dok jednom teorija ne postane praksom i ne preðe iz zone Apstrakcije u zonu fizièki Spoznatog Iskustva nema ništa od nje... Tako da, za poèetak, prvo æeš se morat napušit da bi daljnje puteve znao izbrijavat vutru... To je prvo... A šta se tièe da Te ne zabija... U poèetku vutra jako rijetko ikoga zabi: ovo naravno varira jer ima netko tko se zabi veæ 1. put (malo njih), neki se zabe nakon 2-3 puta, a netko nakon 3-4-5-6 itd. Tako da nemoj forsirat...doæi æe samo i Spontano, baš kako Život to i želi... A osim toga, nemoj pušit sam (barem ne još) jer u dvoje i više je uvijek bolje a i jednom kad se Ti i drugar/drugarica zajedno poènete smijat na vutri, Ona æe se aktivirat i poèet Ti se širit tijelom na samo Njoj znan Euforièan naèin... Sam nemoj još, za to treba Iskustva jer je drugaèije sam zapalit i to zahtjeva svoj naèin izbrijavanja...

Poštovanje :wink:
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
doors_of_perception je napisao(la):
Pozdrav brate,

Ovako, kod vutre èovjek ju mora naUèit izbrijavat i znat šta traži... No kao i kod svega u Životu, dok jednom teorija ne postane praksom i ne preðe iz zone Apstrakcije u zonu fizièki Spoznatog Iskustva nema ništa od nje... Tako da, za poèetak, prvo æeš se morat napušit da bi daljnje puteve znao izbrijavat vutru... To je prvo... A šta se tièe da Te ne zabija... U poèetku vutra jako rijetko ikoga zabi: ovo naravno varira jer ima netko tko se zabi veæ 1. put (malo njih), neki se zabe nakon 2-3 puta, a netko nakon 3-4-5-6 itd. Tako da nemoj forsirat...doæi æe samo i Spontano, baš kako Život to i želi... A osim toga, nemoj pušit sam (barem ne još) jer u dvoje i više je uvijek bolje a i jednom kad se Ti i drugar/drugarica zajedno poènete smijat na vutri, Ona æe se aktivirat i poèet Ti se širit tijelom na samo Njoj znan Euforièan naèin... Sam nemoj još, za to treba Iskustva jer je drugaèije sam zapalit i to zahtjeva svoj naèin izbrijavanja...

Poštovanje :wink:

Ali popusio sam 6 jointa u dva dana i nista osim crvenih ociju i suhog grla.
 
06.06.2006
13
0
0
Tako je i moj jedan gari pushio prvi put dzokavac i celu noc govorio kako mu nije nista,kako se nije naduvao itd....
Po mojoj teoriji kada popushis dzoks ne treba da mislis dal si se naduvao il nisi...samo se opustis i show :wink:
 
08.06.2006
2
0
0
neko ti je kamilicu prodao...

probaj stavit malo više i nemoj solo pljugat,ubodi film,uvali se u fotelju,opusti i da vidiš 8)
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
ne preferiram duhan, ali svejedno sam se uspio napusit i sada me zanima zashto mi treba jedan ogrmoni joint da se napusim ili 5 frulica malih, btw sve pusim bez duhana, btw roditelji mi dopustaju da uzgajam marihuanu doma imam 16 god :lol: :lol: :lol: :lol:
i Uprvo sam napusen
 

Vanzemaljac

Aktivan Član
02.01.2006
387
61
0
:shock: neko ti je uvalio"papriku" :loshe: :wink:

al....možda i bolje jer još si mlad :beba: :eek:k:
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Vutragenjo je napisao(la):
Meni su drugovi prodavali klincima mramonjke (govna od koze) kao hash ili ti "shit". Vracali su se po jos :roll:

Ha ah ah ha hah h :lol: :kartman_hasa: :ludaci_lol:
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
doors_of_perception je napisao(la):
Pozdrav brate,

Ovako, kod vutre èovjek ju mora naUèit izbrijavat i znat šta traži... No kao i kod svega u Životu, dok jednom teorija ne postane praksom i ne preðe iz zone Apstrakcije u zonu fizièki Spoznatog Iskustva nema ništa od nje... Tako da, za poèetak, prvo æeš se morat napušit da bi daljnje puteve znao izbrijavat vutru... To je prvo... A šta se tièe da Te ne zabija... U poèetku vutra jako rijetko ikoga zabi: ovo naravno varira jer ima netko tko se zabi veæ 1. put (malo njih), neki se zabe nakon 2-3 puta, a netko nakon 3-4-5-6 itd. Tako da nemoj forsirat...doæi æe samo i Spontano, baš kako Život to i želi... A osim toga, nemoj pušit sam (barem ne još) jer u dvoje i više je uvijek bolje a i jednom kad se Ti i drugar/drugarica zajedno poènete smijat na vutri, Ona æe se aktivirat i poèet Ti se širit tijelom na samo Njoj znan Euforièan naèin... Sam nemoj još, za to treba Iskustva jer je drugaèije sam zapalit i to zahtjeva svoj naèin izbrijavanja...

Poštovanje :wink:
eo ja sam se zabio prvi put prije nekoliko dana i imao sam hale i paranoje!svega je bilo i to sam prvi pu pusio travu!
 

Ras Tafari

Aktivan Član
03.06.2006
218
13
0
34
Ja nisam imao halucinacije ali sam imao teske paranoje,
i cijelo to vrijeme sam vozio bicikl, napravio sam 5 jebenih krugova od 3 km ali se uopce nisam umorio zato jer bih se sjetio moje voznje tek kada bi dosao do odredenog mijesta bih se sjetio da sam tu vec bio ovo ostalo blank. Imao sam paranoje da sam se usrao u gace i da mi se svi smiju i govore shta je napravio u gace, a feeling mi je bio "kazem mozgu da pomakne ruku, osjetim kako signal ide do mozga, vraca se i tek onda pomaknem ruku, gravitacija kao na marsu, imam osjecaj da sam u slow motionu ili idem sporo to nisam mogao skuzit i kada bih zatvorio oci mogao bih zamisliti sve zive trnce od padanja, kao kada sanjate pa onaj osjecaj padanja, do osjecaja da se cijeli okrecem kada gledam u televiziju, do osjecaja da sam od gume i da mi pluca ulaze u kicmu i da mi ruke nestaj" :roll:

I btw kada sam sisao sa bicikle imao sam osjecaj da imam nekakve sipke u nogama
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
ej to sam imao mislim prividjale su mi se zmije ,nisam znao kolko je sati mislio sam da mi je neko promjenio sat na mobitelu da nije 22 vec 3 ujutro!setam se do doma i cini mi se da se beton ledi i kao da kisa pada!i jedno vrjeme nisam znao put do kuce malo sam bio lutao negdje 10 min!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
:) da vi niste "zalijepili" trip????
Ja nikad nisam imao nikakve halucinacije niti bilo sta drugo.... prvi put sam samo bio kao zakucan, a sta sam tada furao u glavi veze neam....ihhh kad je to bilo...:)
 

Dim

18.06.2006
45
0
0
jos sam furao neke pjesme na mobu,i cinilo mi se da sam u slowmotionu!neznam nista pola se sjecam to je bilo prije nekoliko dana kad sam popusio tri pljuge i to mi je bio prvi put!
 

Bezze_Sa

Cannabis aktivista
Vutra Veteran
16.06.2006
1.581
327
108
Bosnia
Dim je napisao(la):
jos sam furao neke pjesme na mobu,i cinilo mi se da sam u slowmotionu!neznam nista pola se sjecam to je bilo prije nekoliko dana kad sam popusio tri pljuge i to mi je bio prvi put!
Joo kad se ja sjetim prvog puta.... hehhehehe.... volio bih da je uvijek tako, ali haveru laganice ce ti to preci u naviku kao cigaru da zapalis...
Ja barem tako, i onda napravim pauzu od nekih mjesec dana i onda opet svaki dan po 30gr najmanje.... bas se prepusavao sto se kaze....ali volio bih zapaliti i govno samo da osjetim ono kao prvi put... :)
heheeheh
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.