Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Starter

Banned
Banovan
24.10.2010
0
0
0
34
Zdravo.Juce sam dobio adresu za forum ,i javila mi se zelja za nekim pitanjima.Naime,ovih dana bih trebao da probam prvi joint.Proverena je vutra a dzonj ce biti prepun,pusicemo nas dvojica.Cisto informativno, nikad ni cigaru uvukao nisam .Zanima me:
1.Kolko ce me drzati?
2.Hoce me uhvatiti bas mnogo.,ili uopste nece?
3.Kakve su to tehnike pusenja,moze li detaljno objasnjenje
4.Jeli moguce ponasati se normalno dok si naduvan?
Nadam se odgovorima ubrzo..i da jeli sigurno duvati na vrhu zgrade?
 

dr.manijak

Aktivan Član
08.07.2009
231
131
43
34
1. Pa zavisi koliko poduvas i koliko je dobra sema.
2. Opet zavisi kakva je sema i koliko poduvas.
3. Pa brate moyes kao pljugu da pusis, uvuces i drzi sto duze u sebi, ako krenes da kasljes neizbacuj dim nego i dalje drzi i upuhaces se provereno, jbg brate ako nemas pojma kako se pusi sta onda duvas.
4. Da mozes da se ponasas normalno, naravno.
5. Naravno da je bezbedno

A sad drugaciji odgovori posto imas najvise 15 godina.

1. Mnogo dugo ce te drzati od jutra do mraka i bice ti non-stop krvave oci...
2. Razbice te brate to je ipak PRVI PUT ne treba se saliti sa tim, mogu da te provale.
3. Ubacis svu tu vutru u teglu (staklenu) onda ubacis unutra kartone i alkohol i sve to zapalis, kad pocne da dimi udises dim.
4. Nema sanse svi ce to provaliti a tek ako odes kuci naduvan, znaci kao da si sebi odsekao mud*, bolje prespavaj kod ortaka
5. Najbolje bi bilo da iskopate u sumi ogromnu rupu ispod zemlje i onda tamo duvate, i svaki dan pravite novu rupu...Radi sigurnosti... i naravno non-stop prskate osvezivace tu.

Bolje nemoj da duvas dobices keca u skoli.


Ne ozbiljno koliko imas godina? :balls: :balls: :balls:
 

Starter

Banned
Banovan
24.10.2010
0
0
0
34
imas poruku za godine.
Hvala za prve odgovore,a za druge vidim da si ti neki saljivdzija..nema veze,i ti si imao prvi put ne bi valjalo da se sprdas na racun pocetnika ali u svakom slucaju hvala.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.