Prvi put

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.05.2012
2
0
0
41
Pozz novi sam ovdje.Ovo mi je prvi puta da idem u takvo nesto,pa me malo savjetujte.Dosta sam citao o svemu i mislim da sam dosta spreman,ako ne naucit cu na greskama.
Ja mislim sljedece nista posebno,rutina.Znaci sjemenke stavim na vlazne maramice(vatu) recimo i stavim u foliju kako bi se vlaga zadrzavala.Kad sjemenke proklijaju presadim ih u teglice za cvijece promjera 9cm posadit cu 20 sjemenki kako bi postotak uspjeca bio veci.Sjemenke sam dobio od priijatelja.Zanima me dal klica kad se sadi ide prema dole ili prema gore?Kad biljka poraste nekih 15-tak cm presadim na sajt znaci za 1 biljku 10x10x20.Dok je jos mala svakodnevno zaljevalje. Sad me dalje zanima znam da kasnim dosta,od prilike po vama kolko je vama trebalo mjeseci do finalne faze znaci branje uroda i susenje.I sta bi jos trebo znat
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.457
3.198
Bekaa Valley
biljku beres kada sazri, a kada je to prilicno zavisi od vremenskih okolnosti i od vrste, neke mogu biti gotove u drugoj polovini 9 meseca a neke i sredinom 11... znas li sta sadis? a klicu slobodno okreni dole, i pripremi sajt na vreme, mora biti dosta sunca, i nemoj ih saditi jednu blizu druge, a ono 10x10x20 nemam pojma sta ti je... i nije neophodno svakodnevno zalivanje, ajd sretno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.