prvi sasvim sluchajan indoor!:)

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2012
38
50
18
40
poz ekipo!Upravo sam srolao jednu jutarnju buksnu i nadam se da ce me odraditi i proshiriti moje vidike kao i do sada! :watchplant: da predjem na stvar jer cu pocheti da nosim naochare od chitanja na ovom forumu.
ovako juche sam stavio sjemenke u vatu( koje sam koristio u prvom sasvim sluchajnom outdooru,sativchina neka) i danas sjutra ih vec ochekujem!
od opreme imam reflektore 2x400Mh a kasnije ce biti zamjenjeno sa Hpsom,kod drugara imam josh dva reflektora 2x250w pa ako mi bude potrebno dobicu ih na ispomoc!reflektore sam kupio u nekoj prodavnici koju sam nashao kod nas,sijalice su neke belgiske ali ne mogu da najdem karakeristike!vjerovatno cu hps naruchiti iz hidroponike kad dodje vrijeme jer ove ne znam da li imaju dovoljno crvenog i plavog spektra?
Za box koristim staro kupatilo,mislio sam u kadi sve to odraditi(kada kao svaka stara kada),sad me zanima da li da u kadu sipam zemlju ili je bolje pojedinachno u saksijama?velichina kupatila je dovoljna i zato cu samo jedan dio kod kade!ovaj drugi dio koristim za vegetaciju biljaka koje ce biti prebachene outdoor kad dodje vrijeme pa shta im Bog da!
josh me zanima poshto je zid bjel i plochice imam li potrebu da to oblazhem foliom ili da ostavim tako!postoji jedan osrednji prozor i mislim da nece imati problema sa vlagom jer je jednostavno takvo podruchije!
sad josh zanima me koje ventilatore da nabavim a da to bude shto je tishe moguce i zavrshava posao!
kupatilo je shirina 1,5m,duzhina oko 3m,visina 3m(stim shto je unutra sholja,kada,lavabo,ogledalo itd)
ovih dana stizhu tajmeri,sijalice i sva prateca oprema pa se javljam sa slikama i josh po kojim pitanjem!
ako ovo uspije nadam se da cu i ja napokon pushiti svoj monDe skunk! :smoke18:
poz e! :prof10: :samoja
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
koliko biljaka planiras... velika je prostorija, bilo bi bolje kada bi nekako pregradio da imas plafon 1.5 x 1.5, svakako je bolje u posudama sa kvalitetnom zemljom, di ces u kadu sipati zemlju, ajd sretno dalje
 
  • Sviđa mi se
Reactions: usrname
15.09.2012
38
50
18
40
PowerSeed je napisao(la):
koliko biljaka planiras... velika je prostorija, bilo bi bolje kada bi nekako pregradio da imas plafon 1.5 x 1.5, svakako je bolje u posudama sa kvalitetnom zemljom, di ces u kadu sipati zemlju, ajd sretno dalje
planiram od 5 do 8 biljaka,ove ostale drzhim u vegetaciji mjesec dana i idu van sredinom 4mjeseca.nishta pretjerano!ne znam kad pochnu vrucine ocu li moci se izboriti sa temperaturom,plus komshiluk pun bolesnih ljudi,pa moram sve utempirati kako valja.da bude funkcionalno,tiho....kao da tu nishta ne raste.......vecheras(da mi komshije ne izvale kshte) idem da chistim i sredjujem pa cu baciti koju slichicu kako teku pripreme!poz e i jedva chekam da izvire napolje!!!!!!!