Prvi sasvim sluchajan outdoor!

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
15.09.2012
38
50
18
40
Pozdrav svima!Novi sam na forumu,tek sam dva dana tu:) pa rekoh da se pohvalim i ja sa svojim prvim "sluchajnim"outdorom koji sam sasvim sluchajno posadio.Posto se kod nas vecinom pushi losa vutra doshao sam na ideju da probam uzgojiti sam jednom u zhivotu,kad vec toliko godina duvam!:banana_rasta:na ideju sam doshao jer sam sasvim sluchajno doshao preko drugara doshao do neko mnogo dobre vuje,ovdje je po novom nazivaju Skunk,Hibrid....i
stvarno sto se tice rada drzhi dosta dugo preko 2ipo sata,rad posle vishe dzointa bash zakucava...mada je prvi
nekako meni uvjek dobar.mislim da je neka indorvarijanta ali to je samo moje mishljenje!nakupio sam dosta sjemenki te vuje jer se stvarno nije pojavljivala bolja i trenutno ne postoji bolja u kraju,mnogi kazhu prejaka!imam drugara koji je ima na raspolaganju vec vishe mjeseci i tako sam doshao do dosta sjemenki koje sam sam prikupljao!
da ne duzhim prichu i piskaram puno znam da je sve pochelo iz zajebancije jednog kishovitog dana kad sam sluchajno naletio na cvjecaru i sjetio se zemlje i saksija.uzo sam tamo neku veze nemam kako se zove valjda je bila bogata humusoma:)) i jedno 8 saksija od 1l max mozhda i manje.ubacio sam vishe sjemenki direkt u zemlju u 5 saksija i izbacio na kishu u zhbunje datum bio 1maj.sledeci dan nisam ih ni gledao jer sam zaboravio na njih(imam mnogo obaveza jer imam josh jedan da nazovem nelegalan hobi a ne tiche se vuje,niti kriminala,zelenashtva i sl.bice i to legalno i na drugom forumu se borim za to)e i ovo da ne zaboravim nisam gej e!:ludaci_lol:
3dan sam pogledao u saksije i veci broj biljaka je bio izashao,pochupao sam sve i ostavio 5 koje su bile najvishe pri sredini saksije,to sam ostavio sledece dvije tri nedelje maximalno na suncu i zalivao kad se sjetim(shvatio sam da je kod nas klima idealna za outdoor zemlja takodje)jedna najveca je uginula posle 3nedelje,vjerovatno zbog male saksije?

druga odmah za njom,a tecoj sam ja rukom ocupao ona dva listica,za divno chudo nastavila je da raste u obliku slova V.druge dvije su odlichno napredovale.
dodje dan i ja se sjetih da treba da ih presadim nedje,preduvan dobro sam se i sjetio!:sick:tada nikad se nisam imformisao preko interneta u vezi toga,samo ono shto sam chuo na ulici i iskustva nekih drugara koji su pokushavali prije ali sve je bilo jadno dok ja ovo ne posadih!
stvarno koljem vidim i sam sa ovim postom pa sjechem da skratim biljke su bile sve tri zhenke i ona sa V izrazom koju smo mu ishchupali u dobu cvetanja jer nam se chinilo da su drukchiji hedovi,a ona je ustvari samo kasnila za ovima?da je m procvjetao bi prije?jebi ga ishupah ja nju i ostadoshe moja Rajka trenutno visoka preko 220cm(po komshinici "da je ne vidi komshinica rajka" i krzhljava Marijana!(stresovima presadjivanja o kojima sam ja malo znao + pala bila grana na nju i stojala preko 24sata i ipak se vratila ali je ostala na oko 90cm do 1m!

zanima me kad mi preporuchujete da berem i dje da nadjem onaj mikroskop?
vec mi je frka jer nije mi mjesto bash mada se stopila u zelenilo pa bi shto prije da je kidam,max josh dvije nedelje da ostavim?
chitao sam o sushesnju i josh cu nadam se da cu ga izgurati do kraja i vec se pripremam za jedan opak indoor samo da se organizujem i zavrshim zapocheto!


poz svima i mnogo mi je ovaj forum znachio!p.s.nakachicu neke slike pa sami prosudite,slikano prije dva dana!?

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting



poz e i puno masnih hedova zhelim ekiipi sa foruma!:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
monDe je napisao(la):
......1maj.sledeci dan nisam ih ni gledao jer sam zaboravio na njih(imam mnogo obaveza jer imam josh jedan da nazovem nelegalan hobi a ne tiche se vuje,niti kriminala,zelenashtva i sl.bice i to legalno i na drugom forumu se borim za to)e i ovo da ne zaboravim nisam gej e!:ludaci_lol:
....................

srecha da si se odmah ogradio...inache..svi aktivisti su "100% gej"

shalu na stranu..slike su ti prilichno mutne i slabo se vidi..kako god..meni to josh nikako ne izgleda za skidanje..
+ koliko sam skuzhila..uslikao si samo glavne vrhove..
+ovo malo shto se vidi tj. shto nije mutno...izgleda kao sativa..a ako se idesh po tome ravnati..onda sigurno josh nije gotova..
a zashto ne skinesh neki maleni vrhich..posushish ga nekako brzinski..i probash.
a ako se mislish dalje baviti uzgojem...uzmi taj mikroskop-neche se baciti..
a ove biljke bi ja pustila bar do pochetka 10. mj..ali...moram se ograditi jer, stvarno su mutne fotke (+moja dioptrija )
i....nisam gej!

e da..moram dodati...ovo malo shto se razaznaje na fotkama...moram rech da ti biljke izgledaju grebeno dobro....greeebeno dooo broooo..+lokacija izgleda savrsheno-koliko mogu razaznati po okolnom bilju...sve u svemu..za 1. uzgoj..mislim da nisi mogao ni pozheljeti bolje..:thumb:

ali.znash shto me interesira...obzirom da je to vani ..interesira me imali ikakvih naznaka sjemena u vrhovima?? tj..dali je doshlo do oplodnje???
 

weedgreen9

Banned
Banovan
17.09.2012
3
0
0
34
monDe je napisao(la):
Pozdrav svima!Novi sam na forumu,tek sam dva dana tu:) pa rekoh da se pohvalim i ja sa svojim prvim "sluchajnim"outdorom koji sam sasvim sluchajno posadio.Posto se kod nas vecinom pushi losa vutra doshao sam na ideju da probam uzgojiti sam jednom u zhivotu,kad vec toliko godina duvam!:banana_rasta:na ideju sam doshao jer sam sasvim sluchajno doshao preko drugara doshao do neko mnogo dobre vuje,ovdje je po novom nazivaju Skunk,Hibrid....i
stvarno sto se tice rada drzhi dosta dugo preko 2ipo sata,rad posle vishe dzointa bash zakucava...mada je prvi
nekako meni uvjek dobar.mislim da je neka indorvarijanta ali to je samo moje mishljenje!nakupio sam dosta sjemenki te vuje jer se stvarno nije pojavljivala bolja i trenutno ne postoji bolja u kraju,mnogi kazhu prejaka!imam drugara koji je ima na raspolaganju vec vishe mjeseci i tako sam doshao do dosta sjemenki koje sam sam prikupljao!
da ne duzhim prichu i piskaram puno znam da je sve pochelo iz zajebancije jednog kishovitog dana kad sam sluchajno naletio na cvjecaru i sjetio se zemlje i saksija.uzo sam tamo neku veze nemam kako se zove valjda je bila bogata humusoma:)) i jedno 8 saksija od 1l max mozhda i manje.ubacio sam vishe sjemenki direkt u zemlju u 5 saksija i izbacio na kishu u zhbunje datum bio 1maj.sledeci dan nisam ih ni gledao jer sam zaboravio na njih(imam mnogo obaveza jer imam josh jedan da nazovem nelegalan hobi a ne tiche se vuje,niti kriminala,zelenashtva i sl.bice i to legalno i na drugom forumu se borim za to)e i ovo da ne zaboravim nisam gej e!:ludaci_lol:
3dan sam pogledao u saksije i veci broj biljaka je bio izashao,pochupao sam sve i ostavio 5 koje su bile najvishe pri sredini saksije,to sam ostavio sledece dvije tri nedelje maximalno na suncu i zalivao kad se sjetim(shvatio sam da je kod nas klima idealna za outdoor zemlja takodje)jedna najveca je uginula posle 3nedelje,vjerovatno zbog male saksije?

druga odmah za njom,a tecoj sam ja rukom ocupao ona dva listica,za divno chudo nastavila je da raste u obliku slova V.druge dvije su odlichno napredovale.
dodje dan i ja se sjetih da treba da ih presadim nedje,preduvan dobro sam se i sjetio!:sick:tada nikad se nisam imformisao preko interneta u vezi toga,samo ono shto sam chuo na ulici i iskustva nekih drugara koji su pokushavali prije ali sve je bilo jadno dok ja ovo ne posadih!
stvarno koljem vidim i sam sa ovim postom pa sjechem da skratim biljke su bile sve tri zhenke i ona sa V izrazom koju smo mu ishchupali u dobu cvetanja jer nam se chinilo da su drukchiji hedovi,a ona je ustvari samo kasnila za ovima?da je m procvjetao bi prije?jebi ga ishupah ja nju i ostadoshe moja Rajka trenutno visoka preko 220cm(po komshinici "da je ne vidi komshinica rajka" i krzhljava Marijana!(stresovima presadjivanja o kojima sam ja malo znao + pala bila grana na nju i stojala preko 24sata i ipak se vratila ali je ostala na oko 90cm do 1m!

zanima me kad mi preporuchujete da berem i dje da nadjem onaj mikroskop?
vec mi je frka jer nije mi mjesto bash mada se stopila u zelenilo pa bi shto prije da je kidam,max josh dvije nedelje da ostavim?
chitao sam o sushesnju i josh cu nadam se da cu ga izgurati do kraja i vec se pripremam za jedan opak indoor samo da se organizujem i zavrshim zapocheto!


poz svima i mnogo mi je ovaj forum znachio!p.s.nakachicu neke slike pa sami prosudite,slikano prije dva dana!?

ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting



poz e i puno masnih hedova zhelim ekiipi sa foruma!:banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta::banana_rasta:




mikroskop kod kineza mozes da nadjes 10-20 eura a ako oces da skines neki probni hed osusi ga u mikrovalnoj lagano
 
15.09.2012
38
50
18
40
zlavjestica je napisao(la):
e da..moram dodati...ovo malo shto se razaznaje na fotkama...moram rech da ti biljke izgledaju grebeno dobro....greeebeno dooo broooo..+lokacija izgleda savrsheno-koliko mogu razaznati po okolnom bilju...sve u svemu..za 1. uzgoj..mislim da nisi mogao ni pozheljeti bolje..:thumb:

ali.znash shto me interesira...obzirom da je to vani ..interesira me imali ikakvih naznaka sjemena u vrhovima?? tj..dali je doshlo do oplodnje???
u pravu si vlazhnost podruchija savrshena,dosta trske,bambusa i vegetacije.manju biljku sam shokirao i povrijedio bar 3puta.od 5 3 bile zhenke ostale nisam stigao ni vidjeti jer su odmah posle dvije nedelje uginule same od sebe(ja nisam vodio rachuna chisto kad se sjetim.
do oplodnje nije doshlo i nema traga ni jednoj sjemenki muzhijaka nema kilometrima daleko i nadam se da ce se ovo izgurati do kraja!
koliko suvog dima mozhe imati od ove dvije biljke?ocu imati za mjesec dana bar za nas troje?:banana_rasta:
 
15.09.2012
38
50
18
40
hvala Blad, hvala weedgreen!
danas sam im bacio malo golubljeg izmeta i nadam se da ce gurati do 15oktobra ali kad uzmem mikroskop provjericu tachno!
otkinuo par hedova stavio u kartonsku kutiju i ostavio da se prosushi!
forum je bruka dobar e!
 

zlavjestica

Superstrpljiva neurotichna konsultantica
Poznanik Foruma
12.05.2012
1.026
1.565
188
ne znam koliko bi vas 3 inache popushilo u mjesec dana...ali..mislim da che biti dosta i za vishe od 1 mjeseca..
iako.na kraju mi nije jasno-koliko je tu biljaka??

@Blade...inache koristim EDIT..jutros nije ishlo-nikako da otvori post kada bi kliknula uredjivanje(vrtilo je minutu-dvije i nishta)..a bash sam mu zheljela pohvaliti biljku/e..
 
15.09.2012
38
50
18
40
popushimo kamion skoro u 3 mjeseca,onaj manji tamic e!:RastaBong:u pitanju je biljka od 220cm i od 1m.ovo je bilo samo iz zajebancije ali sad smo se primili na outdoor pa na proljece ide bar 10do15komada femiziranog i iste ove domaje sve izmedju trske!taj kraj ima idealne uslove,tu dje se gaji nekad je kao mochvarno bilo,velika vlazhnost vazduha i vrucine ljeti koje idu preko 40c,sunchevih sati ima bash mnogo od marta do neovembra(mraz shta ti je to?:)zemlja veze nemam kakva je mada se pokazala ok jer sve zhivo raste,shto kazhu ljudi korov je to i posadish ga u zemlju,zalijesh kad se sjetish,a ona svaki dan sve veca i veca!mjesta za biljchice i zelenila koliko volish(15metara od biljki protice veci potok)ma uslovi za 5+!samo da nam neko ne izvali kshte bar josh dvije nedelje!:icon_lol:

poz i hvala!:ludak
 
15.09.2012
38
50
18
40
Osushili par hedova i probali sinoc,priznajem udara u glavu vrlo i bash,mada nije josh to to jer je u 5nedelji cvetanja tek,uzeo sam i mikroskop i mnogo je vishe bjelih pistala,braon skoro i da nema.slikacu aparatom uskoro....poz ekipi sa foruma!:samoja
 
15.09.2012
38
50
18
40
pozdrav!evo mene opet e!5oktobra skinuo Rajku(vecu biljku)osushio i sad je vec u teglama!ukus i rad vrhunski(shta ste ochekivali da vam kazhem od prvog sasvim sluchajnog outdoora?:)))josh jedna stvar ispalo nam oko 470gr suvog bez sjemenki(ali imamo rezerve sjemenki za sledecu sezonu)imace da se dimi i shalju signali:ludakDruga biljka Krzhljava Milena je juche stavljenja na sushenje isto sjeme samo je imala problema u rastu pa je ostavljna malo duzhe i hedovi su joj josh puniji,pa jedva chekam jeeeeeeeeeee!:sick:p.s. sad smo se primili pa spremamo neki indood da se zanimamo zimus,moracu nekog sa foruma da nadjem da smaram da mi malo pojasni neke stvari jer podrum nas cheka!:)))poz i nisam htio da smaram opshirno jer moram da idem da chistim podrum!:))))poz i puno uspjeha u daljem gruwanju zhelim!:maryjane:
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
 

PowerSeed

fuckin' admin
Urednik
Administrator
15.10.2006
22.849
44.456
3.198
Bekaa Valley
monDe je napisao(la):
... doshao do neko mnogo dobre vuje, ovdje je po novom nazivaju Skunk, Hibrid ...

hehe, sta ti znaci to po novom nazivaju Skunk hibrid pod nazivom skunk postoji vec vise od 40 godina ;)
steta sto su lose fotke, u svakoim slucaju imaces mesecima da cuclas to sa stola, gramaza je zavidna, a ako je rad takav kakvim si ga opisao ostaje ti samo da uzivas, evo rep+ za uspesno zavrsen outdoor, pa jos prvi i sasvim slucajan ;)
 
15.09.2012
38
50
18
40
hvala ljudi ovo je ttek pochetak,za koji dan cu izbaciti slike ove manje biljke koju sam mogao ostaviti josh koji dan jer kod nas opet preko dana przhi sunce samo dva dana bila kisha,mada bice dana......poz i srecno i eto nas brzo sa fotkama male sushene biljchice i novog sasvim sluchajnog indoora!:)pa pa......:sick: