Prvi test grow domaja

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Ne moraš ti mene poslušat,radi što želiš.Mislim da ti je svjetlo bilo preblizu i spalilo ju u kombinaciji sa lošom ventilacijom.Zamolio sam te da pošalješ slike posude jer se još pitam kakva joj je drenaža,nisi...Dim neće imat nekog baš efekta jer da pojednostavim oni bijeli kristalići koji se nalaze po hedovima i lišću uz vrhove su spaljeni a u tom slučaju je izgubila,thc,miris,ljepljivost i u konačnici sami efekat.Nadam se da si iz ovog dnevnika naučio nešto i da će idući biti bolji,uspješniji na zadovoljstvo svih... :wave:
 

Zelenko63

Funky
Prijatelj Foruma
13.10.2013
6.052
37.226
2.598
Jupiter
www.vutra.org
Jbg druže, to je ono najgore kad update ili neka slika bude tek kada je pizdarija napredovala. Nažalost sas trenutno nema spasa osim pod noz. No nema veze, kakvp god da je... Iskustvo je tvoje i siguran sam da ce drugi put bit bolje. Osiguraj osnovne minimalne uvjete i javi se na vrijeme ako primjetis problem i to je to. Očekujem drugi dnevnik poslije ljeta :thumb:
 

Hammer 2 +5 bombi

Banned
Banovan
24.01.2019
1.347
8.977
258
Jesi li ti došao do zaključka zašto si ju dva puta spalio?Jel još uvjek nemaš nikakve ventilatore unutra?Vidio sam na jednoj sliki žarulju e27 bez plastike čini mi se na nekih 15ak cm udaljenosti(dali je jedina neznam,škrt si sa informacijama).Isto tako sam vidio da očito temperaturu mjeriš na dnu boxa a ne kod vrha biljke,itd...
 
  • Sviđa mi se
Reactions: Nixa86