Prvi uzgoj - nepoznata sorta

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
24.04.2016
19
50
18
Србија
Nisam obilazio 3/4 dana i propade mi pola biljke, ova velika sa tamno zelene je od dole do pola prešla na svetlo zeleno/žuto, medjutim novi listovi koji su izbili su tamno zelene boje što sluti na dobro. Ova druga isto to, iako je još mala. Sutra ću staviti slike iako se ne vidi lepo zbog slabe kamere
 
24.04.2016
19
50
18
Србија
Evo jutros sam stavio kokošije đubrivo, i nisam ih obilazio 3 dana a vreme je bilo vrhunsko tu sam se malo zajebo, juče sam ih napojio pa bi trebalo da se vrate u život i da krenu punom parom uz đubrivo, videćemo za par dana pa ću staviti nove fotke. Ovi novi listovi što su izašli su svi tamno zelene boje što znači da se vraća u život, evo jedna fotka odozgo da vidiš

39bc53d1c3134a5e994ae3505760ed03.png
 
Poslednja izmena od urednika:

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Kapiram ja tebe ali kada je biljka gladna listovi žute progresivno od dna ka vrhu biljke,novi listovi će ti uvek izaći zdravi i tamno zeleni.
Ako prestanu da žute i da se širi žutilo onda ti je uspelo prihranjivanje :)
 
24.04.2016
19
50
18
Србија
Chillhead ne možeš verovati koliko sam srećan što nisi bio u pravu :D (ovi žuti listovi što vidiš na manjoj biljci su ostali od ranije nisam imao srca da ih čupam pošto je već mala :p)

Evo novih fotki, biljke su se nahranile djubrivom i krenule punom parom kao što sam i mislio :banana_rasta:

Morao sam resize slike da bi ih ubacio ovde pa je kvalitet manji

Prve dve slike su od one velike, druge dve od male :gled: IMG_3123_Easy-Resize.com.jpg IMG_3120_Easy-Resize.com.jpg IMG_3121_Easy-Resize.com.jpg IMG_3122_Easy-Resize.com.jpg
 
24.04.2016
19
50
18
Србија
Kapiram ja tebe ali kada je biljka gladna listovi žute progresivno od dna ka vrhu biljke,novi listovi će ti uvek izaći zdravi i tamno zeleni.
Ako prestanu da žute i da se širi žutilo onda ti je uspelo prihranjivanje :)
Chili ja čekam tvoj utisak buraz, bio si sa mnom od početka ne napuštaj me sad :D
Jel moguće da je već počela da cveta ili sam se ja istripovao?
Večeras ću otići da napravim par fotki pa da vidiš
 
24.04.2016
19
50
18
Србија
Nisam uspeo da stignem do šteka, subota je svi bleje isped kuće, otiću ujutru rano pa ću drugu turu đubriva da dodam i da natopim kako treba, jbg moram da prolazim ispred kuće pandura kad idem pa ako ustanem kasno ne stignem da ih natopim, bojim se da neko ne ocinkari. Sutra ću da uslikam lepo izbliza pa kaži kako ti se čini
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Daj im što više vode možeš svakoj,velike su vrućine.
Meni su znali da žute i opadaju listovi kada su nenormalne vrućine.
Pre zalivanja malo okopaj zemlju oko svake do nekih 5-6cm dubine,tako ćeš korenu dati kiseonika a i zemlja će lakše i ravnomernije upijati vodu :)
A da,i obavezno počupaj ili pokosi što više okolnog rastinja oko biljaka da bi im dao više sunca a i da ti ne kradu nutrijente iz zemljišta.
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lisac_bg
24.04.2016
19
50
18
Србија
Sad sam išao, prokopao sam zemlju i stavio oko 3 litre vode na svaku + kokošje djubrivo (druga tura). Sklonio sam i vegetaciju pored biljke što je bila pa sad 20-30cm oko biljke nema ništa. Ona veća sporo raste u visinu i slabo cveta to može biti zbog slabog pojenja vodom i velikih vrućina. Cimam se puno da stignem do šteka pa ne mogu svaki dan da ih pojim iako bih voleo. Ova manja međutim ide punom parom, svaki put kad obiđem sve više cvetova i raste u visini.
Evo i slika, nisu baš sjajne, pisao sam ranije star je aparat i plus je noć pa nisam ni video šta tačno slikam :)
IMG_3142_Easy-Resize.com.jpg IMG_3141_Easy-Resize.com.jpg IMG_3132_Easy-Resize.com.jpg IMG_3133_Easy-Resize.com.jpg IMG_3134_Easy-Resize.com.jpg IMG_3135_Easy-Resize.com.jpg IMG_3136_Easy-Resize.com.jpg IMG_3138_Easy-Resize.com.jpg IMG_3139_Easy-Resize.com.jpg IMG_3140_Easy-Resize.com.jpg IMG_3141_Easy-Resize.com.jpg IMG_3142_Easy-Resize.com.jpg
 

ChiliHead

HOT GROWER
Prijatelj Foruma
20.09.2013
2.265
11.155
358
Tomorrowland
Ja tu ne vidim nikakvo cvetanje,ako ponegde naletiš na neku pistilu to ti je preflower....ne može biljka procvetati od vrućine i premalo vode :D
A na ovoj drugoj slici ti previše listova fali na biljci :(
Pretpostavljam da su se sami osušili i opali a to nije dobro...definitivno moraš da pojačaš zalivanje (više vode po biljci,barem 5l) i đubrenje svako drugo zalivanje đubrivom za fazu vegetacije,zajebi to kokošije i kupi zelenu plantelu,organik ostavi za neki sledeći grow kad se uhodaš malo i igraj na sigurno,moj savet.

I da,nadam se da si svestan da se plamen upaljača noću vidi sa udaljenosti od oko kilometar...zamisli onda koliko se vidi blic fotoaparata a škljocnuo si desetak puta garantovano,to je izgledalo iz daleka kao light show na sred livade/šume...zabrini se za svoju sigurnost malo.
 
Poslednja izmena:

Sonic85

Aktivan Član
01.01.2016
97
323
53
38
Definitivno slikanje nocu zaboravi,to je kao da ih zoves na sajt,ljudi su radoznali prave pomijare,mogu ti unistiti trud a jos gore nakaciti plave na vrat.
 

amrildooo

Đed
Poznanik Foruma
29.12.2013
390
1.715
143
79
Sumarak
Da slazem se s ostalim vutrasima, veca ti je ofira slikat nocu nego raskrcit oko njih sto bi i trebao. Ja sam raskrcio kao park, ako ko dodje vec do sajta svejedno je dal bilo raskrceno 20cm, ili 2m, vidi se da je neko tu nes sadio caprko i tako, a danas mislim da svaki đed zna sta je mara. Evo ti ja za primjer. Sretno dalje lisac, fino izgleda to ;)
 
  • Sviđa mi se
Reactions: lisac_bg
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.