Prvi Uzgoj. Vertical ScrOG.

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

friška figa

Aktivan Član
19.06.2011
54
11
0
57
Želim ti puno sreće i što brži uzgoj da čim prije počneš sa lječenjem!! Ovo sam jedva čekao da netko isfura to lječenje sa uljem canabisa, I da se vide rezultati!!! Znam da če ih biti, a kad se to dogodi onda rista lepo sve to stavi na vrpu i u medije!!! Vjerujem da pošto to radiš i pomažeš čuvat če te dobri anđeo, zato kloni se neprilika, ne izlazi van vrag nikad ne spava, i kako je kolega rekao jezik za zube, šutnja je zlato!!!
Rak je gadna stvar a danas svi oboljevaju od njega i umiru nažalost a ljek se krije u ovoj našoj miloj biljćici koja je kriminalizirana zbog ljudi koji misle samo na svoju dobit i jebe im se za tuđe živote. Takav je danas svjet i protiv toga se nemože, ali postoji nada Rende to si ti i ljudi poput tebe, i zato isfuraj ovo do kraja i pokaži ljudima rezultate. Mogao bi započeti jednu veliku revoluciju koja će promjeniti svjet na bolje!!!
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
počelo je počelo, idemo svi zajedno!!!!!!!!!!
Revolucija:violent018:
Wake up - Rage Against The Machine - YouTube
Puno ćeš pomoći mami, i mi ćemo dati sve od sebe da pomognemo
Baš si me obradovao:vb_wave:
p.s.
mene živo zanima, oprostite mi, ali imam dojam da je He Man opaki znalac i htio bi da ti on da savjet koji strain, on sigurno zna:banana: Bar neki savjet nek da.
 

mazar

šaman
Poznanik Foruma
28.07.2011
1.551
2.971
188
SiD je napisao(la):
He-Man je opaki specijalac hehe... :hehe:

E sad sam malo zbunjen; ak se sprdaš onda ok:popworm:
Ali s njim sam dosta pričao, pa vidim da zna, ali ako ti imaš neki savjet vezano za strain bilo bi nam drago, znam da nije tema, sorry, ali od čega bi ti radio ulje, neki savjet? Rende je i sam pitao za savjet za sjeme. Ono što ja znam mazar x lsd i pineapple chunk:banana_rasta:
 

Mr GreenSkin

Aktivan Član
15.11.2011
129
40
0
38
Rick Simpson je rekao da se treba birati vrsta koja ima naviše smole i Thc-a,evo ja sam izabrao Barneys Farm L.S.D. THC 24% CBD 1,5% jer cu i ja raditi ulje u medicinske svrhe.