Prvi uzgoj

Hempatia Soma iGrow Hemps garden
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
28.05.2010
3
0
0
34
Evo ekipa da se i ja javim, novi clan sam. Pozdrav!
Ove godine prvi put sadim i sve ide po planu. Uzeo sam 32 sjemenke, od kojih je 21 nikla. Svaka je presadena u manji pitar, i jucer su premjestene u prirodu. U zemlju ih necu presadivati, samo u vece pitare kada narastu i kad se zenske utvrde. Sajt u prirodi je odlican, posto sam zivio jako blizu te sume, znam sve napamet, pa je na predobro zasticeno mjesto sve premjesteno!
Toliko za sada od mene!
LP
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
pa ko je to a nisi morao prekrivati najlonom posto ce voda iscuriti odole..

kad budes presadjivao u vece posude onda ih napuni do kraja ok je ovo al biljke vole dubinu tj. koren.
 
28.05.2010
3
0
0
34
Ma prevencije radi, imaju rupe dole, al dosta jako pada, da ne bi blato dobio! ;)
A kada budu isle u vece pitare naravno do vrha zemlja sa drenažom ide.
 

GanjaPower

Aktivan Član
02.04.2008
124
24
18
Po meni je čak suvišno bilo i prekrivati ih najlonom, jer kiša im ne može naškoditi. U najgorem slučaju (da poljeva sa uraganskim vjetrovima) će ih polegnuti po zemlji.Isprave se u roku od par sati i još jačaju stabalca.
Veći neprijatelj im je hladnoća, koja je hvala bogu iza nas.

Kiša ti je je dobra za balansiranje ph, jer je tu negdje oko 5,5-6 vrijednosnih jedinica.

Cijenim tvoj trud i zalaganje.

Pratim :)
Pozz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
jes blato vidim ni najlon nista nije pomogao al biljke se drze sad se samo vec svi nadamo da kisa prestaj posto je i meni vec pun k.... kise al sta ces prisroda polako pocinji da pripremas velike posude a i zemlju moze pripremiti tako da ima dobru drenazu al ipak bi bilo bolje da posadis u zemlju posto bi tako smanjio zalivanje ovako kad dodju velike temperature moraces cesce zalivati a u zemlji i nebi morao taoliko jer bi koren isao duboko za vlagom eto razlisli i u tom pogledu :)
 
28.05.2010
3
0
0
34
Ma ok je zemlja, nije vodenasta. Meka je dosta, al daleko je od blata. Ic ce u pitare jer se zelim pripremit za indoor pri kraju ljeta.
Pa mi je bolje se odma naviknuti i uvidjeti greske ako ih bude. A za velike posude ima jos vremena, dok ne utvrdim koje su
zenske ne idu one nigdje! ;)
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
u ovim posudama nemozes utvrditi dal su zenske ili muske posto su ti posude jos jako male tako da nepresadjujes tri puta odmah u velike stavi posto stvarno nema potrebe za viska presadjivanja ,,

poslusaj me i neces pogresiti a istiina je da ne moz u ovim posudama,, bi ja drzao mah jos dve nedelje a i tto bi mi bilo puno a one za dva meseca nemoraju pokazato pol.. mada bi trebalo za to vreme vec ...
 

LOCOMAN

Banned
Banovan
03.06.2010
24
0
0
36
što se tiče tog indoora ...,ma bilo bi ti najpametnije pola staviti u zemlju,a pola u pitare.Po meni šteta u pitare dobar je sajt a i zemlja ova crvenkasta je dobra rahla
 
29.05.2010
38
8
0
37
ljepo izgleda :sun2:
samo dodaj jos zemlje u tegle,barem do ovih prvih oblih listova :icon_wink:

pozz
 

ZOKI

Aktivan Član
21.01.2008
1.257
42
73
16
vec mozes presadjivati ..... koren je tamo velik vec..
 
28.05.2010
3
0
0
34
Evo ekipa da se javim. Uglavnom netko mi je našao sajt i ukrao 9 najboljih. Jednostavno sam poludio, i cijeli projekt je otpao.
Moram malo primirit situaciju, dok se sve ne ohladi. Tu sam na forumu. Nadam se novom dnevniku uzgoja ali ovaj put indoor.
Zahvale svima!
LP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.