Prvi vanjski grow..

Hempatia Soma iGrow Hemps garden

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
Prvo bi htio pohvalit vutru.org i pozdravit sve članove..stvarno ste odlični,čitam vas dugo vremena i odlučio sam se registrirat i podijelit sa vama svoj prvi outdoor..Sjemenke su nepoznate,znači izvadite iz pizeva..Zemlja je normalna,ništa nije stavljano,samo prekopano na nekih 20 cm dubine i povadito sve korijenje i sve ostale gluposti.Imam 2 mjesta,jedno je usred šikare (granje gore porezano da ima svjetla),a drugo je na livadi...Na klijanje stavljeno oko 10-ak sjemenki.Klijanje je odrađeno u čaši vode,znači mlaka voda i tamno mjesto..Mnogi se ne slažu s tom metodom ali meni su sve proklijale i to baš onako odlično,velika klica.Stavljene su u čašice,bez pijeska i stiropora,znači samo zemlja (obična)..kad su narasle nekih 5-6 cm presađene su u prirodu..Od tih 10 biljčica 4 su se primile odlično,zdrave su i rastu super..Pošto kiša pada neumorno danima,mislio sam da će bit problema sa puževima i ostalim štetočinama,ali nema ništa,sve je super..Ove ostale su se izdužile i počele su se sušit i vidi se da od njih neće bit ništa..Mislim da sam pogriješio u presađivanju kod njih ali nema veze..Stavio sam još 8 sjemenki na klijanje i njih također planiram ubacit u prirodu jer nije još kasno..Bit će manje ali nema veze,glavno da se sadi..Slike ću okačit kad budem nabavio digitalac,potrudit ću se ubrzo..Neću puno pametovat početnik sam,ako budem imao kakvih problema pitat ću,jer tu smo da si pomažemo..hehe..Lijep pozdrav! :icon_lol:
 

SuperAngel

Aktivan Član
15.12.2008
375
66
0
41
Pa sretno ti bilo!
Samo nešto me muči: sajt na livadi. marihuana bi tamo definitivno iskakala iz okoliša razmisli malo o tome :) Šikara mi se sviđa samo pazi da kamfliraš put ili idi različitim rutama do sajta da ne ostaviš put i na konju si hehehe
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
hehe,ma nema brige,livada je,ali je trava jako visoka,nije kosito baš dugo vremena tako da i tamo ima šikare i grmlja i svega..Neće bit problem.A posadio sam usred tog grmlja i visoke trave,sav sam se izgrebao..hehe..Pozdrav i ubrzo ću slike nabacit!
 

cmfsrle

Aktivan Član
20.03.2010
69
1
0
32
koliko sam skontao , ti si posle klijanja presadio direktno u zemlju , to ne vanja , bolje prvo u plastichnim chashama ( ne preferiram saksijice jer chashe se otvaraju-cepaju kao banane i veoma je lako da se presade xD )
druga greshka , livade izbegavaj , uvek neki izlapeli matorac zaluta , to im je u krvi , da idu po vukojebinama . I da ne zna shta je to shto si posadio , bice mu chudno i visice tu dosta vremena , jer ce mu biti zanimljivo da upozna josh jednog izlapelog ortaka.... :))
chak mozda i neki "kolega" naidje i posluzi se xD
tako da srecno ti bilo i sve cerkice da budu ! :)
a puzevi ce te verovatno posetiti , oni vole nash "pershun" :DDD
 

Crazy Smoke

Poznanici Foruma
Poznanik Foruma
18.05.2010
523
5.128
233
Bob Marley,mjesto je sigurno,najsigurnije koje sam mogao pronaći u svom kraju..Napravio sam par zamki i vidio da nitko nije prolazio osim mene..Tako da je sve ok..

Cmfsrle - Klijanje,pa u čašice plastične pa presađivanje u zemlju..tako je išlo..A što se tiče livade,nije to onakva livada kakvu vi zamišljate..Puno tu ima grmova i visoke trave,tako da vjerujem da neće bit problem..I da nije na mom posjedu..
Pozdrav..:))